Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 35 z 35

Téma: SmartMovie - filmy pro PDA snadno a rychle

cache_ce4you
    Guest

Tak som vyskusal tento SmartMovie. A nie som spokojny ( Nielen ze nevedel prehravat (mal som aj codeck, proste napisal ze otvara a spadol), ale mi este posahal registre tak, ze uz neviem priradit, aby avi otvaral tcpmp (asi budem musiet nejako hw resetovat bo nepomahal ani reinstall tcpmp)
    Mozno to je tym, ze mam starsie pda (Toshiba e310, PocketPC2002), ale maju pisane ze ide aj na 2002. Mozno je to tym, ze som skusal demo, netusim.
    Proste u mna 0 bodov (a to je to komercny soft) :no:
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Mám problém s registrací u MDA Vario. Když chci vyplnit odblokovací kód v tom programu, nemám tam vyplněné sériové číslo přístroje a proto mi to asi nebere tan odblokovacé kód.
    Nevíte někdo co s tim mám dělat?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Muzete mi dat nekdo tip na jakou hodnotu mit nastavene vsechny ty bitraty a ja nevm co vsechno to je, aby to bylo koukatelne na MDA Compact - ja vim, ze muzete napsat - zkousej , ale pokud uz ma nekdo zkusenost.....

Dik

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Zdravim, zkousel jsem filmy na 250kb/s video, zvuk 44kHz, stereo, 96kb/s a fungovalo to.
    Jenze .. o vikendu se mi MDA zblaznilo a sel jsem do HR. I kdyz mam nainstalovane stejne kodeky jako driv, filmy se cukaj. Mate nejaky tip, co muze byt spatne?
    (prehravam ve SmartMovie)

aJa_ce4you
    Guest

Zdravim vsechny,

stahl jsem si demicko SmartMovie prehravace, prevod je jednoduse udelanej, prehravac ma sice krapitek divnej disajn, ale prehrava pekne na fullscreen, kvalita videa je pekna, ale mam problem se zvukem, desne se kouse a neni to k poslouchani.

Kde by mohl byt problem? co bych mel prenastavit ci preinstalovat? Mam Mio A701. Diky

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. DupeDeDupe aneb jak se zbavit duplikovaných kontaktů snadno a rychle
    Od Zdenek Malinsky v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-05-2008, 16:52
  2. Artemis - jak změnit bootovací obrázek snadno a rychle
    Od cosinusx_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-07-2007, 14:51
  3. Změna boot image u MDA/XDA2 snadno a rychle.. :o)
    Od Miloš Strouhal v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 31
    Poslední příspěvek: 16-11-2006, 19:12
  4. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 08-01-2006, 16:10