Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: N50 - displey

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Chtel bych se zeptat ,,, v posledni dobe se stava skoro pravidlem to, ze po zapnuti chvili displej nereaguje na dotek , ale az treba po chvili a nebo taky vubec a pomuze až silnejsi zatlaceni . Folii kterou na něm mam nalepenou tak tu jsem uz na rady odlepil a o kousek zmensil aby nekde netlacila na displej. Takze to jsem uplne vyloucil . Ale nijak se to nezlepsilo , az kdyz zacne reagovat tak pak uz chodi normalne . Je to k vzteku kdyz neco potrebuji rychle napsat a misto toho jezdim stylusem sem a tam a premlouvam displej aby zacal reagovat. Dik za odpoved.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

mavam ten isty problem, neviem ci je to

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Nechám at tento problem vyresi v servisu , uz jsem ho tam odvezl a vzali mi ho tam bez jedineho slova - pravdepodobne o teto zavade jiz neco vedi. A jeste se mi stavalo ze kdyz jsem chtel vypnout wifi a kliknul na tu ikonku tak mi vyjela nabidka a zase zajela , tak rychle ze jsem nestacil kliknout na vypnuti nebo nastavení.Takže jsem tento postup musel nekolikrat opakovat nez se mi to povedlo. A to se nestavalo jen obcas , ale pokazde. Do týdne by to prý mohlo byt tak jsem zvedavy.

jelensoft_ce4you
    Guest

Ahoj, zajímalo by mne, jak jsi s opravou pochodil, protoze moje PDA N 50p se chova uplně stejne. Zejména při pokusu deaktivovat WiFi - menu zajede rychle, ale kdyz chvilku podrzim stylus na ikoně tak se zasunutí menu zpomalí.

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

To co se v posledních dvou příspěvcích napsalo, to se mi taky na mé N50 stává, ale naštěstí je to taková drobnost, takže to moc neřešim!

Podobná témata

1. wm6 -> nefunkcni displey, jak stahnout sms
    Od kraliczek_ce4you v sekci Microsoft Windows Phone
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 24-08-2010, 12:26
  2. Podmáčený dotykový displey PDA
    Od Iček_ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 22-08-2006, 20:09
  3. Horší displey ve druhé várce???
    Od hendrix_ce4you v sekci Motorola