Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: Z WIndows nejde prime kopirovani na kartu

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Cus,
    koupil jsem si 512ku SDcko a nedari se mi ve Windows na nej primo kopirovat... vidim ho tam, v Pruzkumniku "pod" Acerem, ale kopiroval proste nelze... Karta zamcena neni, v PDA ji vidim a muzu s ni pracovat.
    Jde hlavne o kopirovani MP3...
    Dik
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

a kopirujes to do slozky SD/MMC CARD? asi blba otazka:-)

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

jj, blba otazka

Nováček
    Registrace
    May 2006

Zkousel si kopirovat i pres ctecku? Zkus ji naformatovat (odemknout/zamknout), dej ji do jineho zarizeni a pokud stale nic, asi to bude vadny kousek...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Mam W2K a stejny problem. Kdyz otevru kartu pres AS, kopirovat pretahnutim nejde. Musim pres pravy tlacitko Copy-Past.

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Bohuzel copy->paste nefunguje... Ctecku nemam k dispozici...
    V jinem zarizeni vyzkousim...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

Nerekl si jakou znacku karty mas..ale ja si ted pred par dny poridil 1Gb Pretec a mel sem taky ze zacatku problemy..nedarilo se na ni zkopirovat veskera data, zahadne se kopirovaly jen nektera.. misto ctecky uzivam mp3 prehravac se slotem pro SD..to, co sem zapsal s nim nebylo videt na karte v pda, pres kamaraduv mp3 prehravac jine znacky to bylo podobne..co mi opravdu pomohlo bylo zformatovani karty pres PDA, napr. pres Pocket Mechanic

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2005

Já to dělám tak, že mám zásuvnej modul do Total Comanderu, gde mám v sít. zařízeních PDA, a přímo se můžu prohrabávat vším v něm ! a i kopírovat přímo na karty !! ale už si nepamatuju, gde sem to stáhnul.....ops:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

Citace Původně odesláno od Hondzik
    Já to dělám tak, že mám zásuvnej modul do Total Comanderu, gde mám v sít. zařízeních PDA, a přímo se můžu prohrabávat vším v něm ! a i kopírovat přímo na karty !! ale už si nepamatuju, gde sem to stáhnul.....ops:
    To je skoda, docela bych ocenil praci pres TC Sice mam zastupce primo do PDA na plose, ale na TC nedam dopustit a jak to jde, jedu pres nej

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od xkovi
    To je skoda, docela bych ocenil praci pres TC Sice mam zastupce primo do PDA na plose, ale na TC nedam dopustit a jak to jde, jedu pres nej
    plugin muzes stahnout tady: http://ghisler.fileburst.com/fsplugins/wincefs.zip

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

Citace Původně odesláno od _taquile
    Citace Původně odesláno od xkovi
    plugin muzes stahnout tady: http://ghisler.fileburst.com/fsplugins/wincefs.zip
    Diky :yes:

Podobná témata

1. zamrzání PDA při kopírování na kartu
    Od mirablezi_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 14-01-2011, 15:22
  2. miniSD karta - kopírování z karty na kartu
    Od Carpenter_ce4you v sekci + Soubory & Paměťová média
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 27-02-2007, 20:47
  3. Reakcí: 7