Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Postovni sporitelna

Thomas Tracy (28)|2.8.2005 10:45
Ahoj
chtel bych poprosit nekoho,kdo ma nainstalovanej nejakej jinej prohlizec stranek,nebo nejaky rozsireni,zda by moh najet na stranky
www.postovnisporitelna.cz
Dole v levo je policko " on-line " a tam " Prihlaseni do Max Internetbankingu " na to kdyby moh nekdo kliknout a v dalsi strance se ukaze policko,kde se ma vlozit cislo a pin a hned vedle pinu je tlacitko " potvrdit" .
A muj problem je,ze na tlacitko potvrdit nejde kliknout-proste tu stranku MDA II nejak neprekousne.Doufal sem,ze budu moc koukat na ucet jako na PC,ale tohle me celkem zaskocilo.
Moc dekuju.Pokud to nekomu pujde,tak kdyby prosim napsal jaky prohlizec pripadne vychytavku pouziva.
Dik moc
osch (1330)|2.8.2005 10:52
ahj. takze v IE + MultiIE to nefunguje.
hybo (3107)|2.8.2005 11:02
A MultiIE je prosim pekne co? Ma to neco s renderovenim a interpretaci stranky, tedy s jadrem prohlizece? ;)
macula_ce4you (691)|2.8.2005 13:57
Takže jsem to zkusil s prohlížečem NetFront 3.2. Překvapením bylo, že úvodní stranu jsem zobrazil, ale nefungovali tam vůbec žádné odkazy. Mrknu do IE a tam stránka byla zobrazena úplně jinak. No tak nic. Zkusil jsem přistoupit přímo na stránku https://maxibps.postovnisporitelna.cz/ a hle, stránka se zobrazila. Po zadání identifikačního čísla a pinu jsem klikl na tlačítko "Potvrdit" a fungovalo to. Bohužel nemám zřízen účet tak to hodilo chybu že "Toto ident. číslo klienta nemá zřízenu službu ....."

ALE !!! Když mi pošleš tyto údaje, rád vyzkouším a možná že bych ti tam i pár korun nechal :D :D :D

Zkus trial na [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Zdenek Malinsky (9781)|2.8.2005 14:38
Minimo 0.007 také vyzkoušej.
Rád bych připomněl, že jediná banka, která má oficiálně internet banking pro PDA je eBanka. To, že funguje i u jiných bank je věc druhá. Nevím, jak je to tam se zabezpečením a ochranou dat, ale opatrnosti není nikdy dost.
Problémy jsou i na PC, kde např. u KB jiný prohlížeč, než MS IE nešlo použít.
Thomas Tracy (28)|2.8.2005 18:47
CHtel bych vsem moc podekovat za ochotu.Hodne mi to pomohlo.Kdybych mel sam testovat x prohlizecu,asi bych se zblaznil.Jeste jednou dik moc :yes: :yes:
osch (1330)|2.8.2005 21:05
to Hybo:
Ja jen chtěl pomoci. viz:[QUOTE="Thomas Tracy"]....nebo nejaky rozsireni,zda by moh najet na stranky.......
[/QUOTE]
Brco_ce4you (447)|2.8.2005 21:28
[QUOTE="Zdenek Malinsky"][URL=https://www.ce4you.cz/software/detail.asp?s=900]Nevím, jak je to tam se zabezpečením a ochranou dat, ale opatrnosti není nikdy dost.
Problémy jsou i na PC, kde např. u KB jiný prohlížeč, než MS IE nešlo použít.[/QUOTE]

Samotne zabezpecenie neni zavisle od toho ci pouzivas PDA alebo PC. Je to sifrovane cez ich server.

To ze nejaka banka nepodporuje intenetbanking cez iny prehliadac ako je IE je len v ich moznostiach a ochote. Nema to ziadny vplyv na bezpecnost dat pre IB, len to moze obmedzovat pouzivatela ineho prehliadaca ako je IE.
hybo (3107)|3.8.2005 08:43
[QUOTE="osch"]to Hybo:
Ja jen chtěl pomoci. viz:[QUOTE="Thomas Tracy"]....nebo nejaky rozsireni,zda by moh najet na stranky.......
[/QUOTE][/QUOTE]

ja vim, jenze MultiIE nebo treba soucast PocketPlus pro IE nedela s moznosti zobrazovani nic, resp. nic s renderovanim a interpretaci stranek, jen rozsiruje samotnou aplikaci v GUI a funkcich prace se strankou (ukladani, zdrojak, vice oken...)...