Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Reg. kód do Pocket Informantu???? prosím radu u PDA FS

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

Chtěl bych se Vás všech zeptat, četl jsem, že pro uživatele Fujitsu Siemens PDA je Pocket Informant zdarma, ale jaksi nemohu nikde, ani na stránkách Siemensu najít něco, co by mi sdělilo reg. kód, který pak vložím na PDA do programu. Poradíte mi někdo???, mám krátce FS720-ku. Předtím jsem měl LOOX-e 600 a tam jsem to ještě nepoužíval. Děkuju moc.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Citace Původně odesláno od RV
    Chtěl bych se Vás všech zeptat, četl jsem, že pro uživatele Fujitsu Siemens PDA je Pocket Informant zdarma, ale jaksi nemohu nikde, ani na stránkách Siemensu najít něco, co by mi sdělilo reg. kód, který pak vložím na PDA do programu. Poradíte mi někdo???, mám krátce FS720-ku. Předtím jsem měl LOOX-e 600 a tam jsem to ještě nepoužíval. Děkuju moc.
    To si bohuzel cetl spatne. Pokud si to videl v recenzi tady na ce4you, tak tam je chyba, ktera uz je ale davno opravena-informace o plne verzi Informantu je preskrtnuta.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Toto bylo možné jen na LOOX 600 - 610 a jenom se starší verzí Pocket Informantu. Stačilo ho stáhnout a nainstalovat. Nemusel jsi žádný kód zadávat, protože PI nějakým způsobem rozeznala že se instaluje do LOOXE.

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

Jojo díky všem. Tak ho holt musím koupit. :?

Podobná témata

1. Prosím o radu.
    Od Satrin_ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 15-11-2007, 16:44
  2. Pocket kim prosím o radu
    Od mata100 v sekci PocketKiM
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 02-05-2006, 11:53
  3. DTMF vytáčení v Pocket Informantu
    Od Trainzak_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC