Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Digi foťák k iPAQu

Nováček
    Registrace
    Nov 2002

Zdravím. Uvažuju již nějakou dobu o digitálním foťáku. Úplně nejvíc by mi ale vyhovovalo nějaké řešení ve formě jacketu k mému H3970. Potřebuji dělat často nějaké fotky přímo z terénu a tahat další zařízení je přítěž. Přece jenom, paměť. karta je již v počítači a displej, jaký nemá žádný běžný foťák, jakbysmet. Existuje nějaké řešení ? Děkuji.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

S potřebou miniaturního fotoaparátu jsem ve stejné situaci jako Vy. Rozhodl jsem se pro CompactCameru od Pretecu 1.3M do CF slotu svého F/S LOOXe (viz www.palmare.cz/lat/PocketPC_WinCE/WinCE_Hardware/pretec020402.html). Zatím sháním nejlevnějšího dodavatele. Sunnysoft ji nabízí v OD Kotva za zhruba 5.000,- Kč bez DPH. Protože venku stojí kolem cca 100 USD, doufám, že ji snad někde seženu levněji.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

A nechcete nekdo z vas Pretec CF kameru koupit ode mne? Ja jsem si ji poridil a kratce pote jsem zmenil platformu (Linux) - ted mi lezi ve stole. Sunnysoft ji prodava ze 6087,20, ja budu samozrejme levnejsi. Je v zaruce....

Guest

Je nějaký foťák i pro MDA/XDA ? - popř další přískušenství ?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

Tak jsem tu CompactCameru od Pretecu (SVGA-1.3Mp) sehnal za cenu 4.000,- Kč bez DPH, tj. cca 4.900,- Kč včetně DPH u firmy ALFA ELECTRONIC, s.r.o. (viz http://www.alfa-foto.cz/index.htm#KONTAKT S nevšední ochotou mi vyřídili objednávku po telefonu s tím, že dodání zboží bude pozítří.

Nováček
    Registrace
    Nov 2002

Ano, něco takového by mi vyhovovalo. Jenže já mám v H3970 SD slot... Takže se asi musím poohlédnout po něčem jiném.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Ta cena je ale udesna ...

http://www.nexian.com/product/nexicam.asp

PavelR.

Podobná témata

1. Fotak asi v haj........
    Od Budulman_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 3