Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kuriozní zážitky

CommanderZ (1798)|13.3.2006 16:09
Beechere, predstav si, ze tenhle server stale jeste navstevuji i lide, kterym nestihla zakrnet pame, inteligence ani orientacni smysl ;)

Tipuju, ze tobe uz tvuj axim davno prirostl k ruce ;) :))
Zdenek Malinsky (9781)|13.3.2006 17:29
[QUOTE="CommanderZ"]zakrnet pamet [/QUOTE]Myslíš RAM nebo ROM?
beecher (9270)|13.3.2006 17:34
No, ja orientacny smysl nemam (jak rika znamy: Ty mas orientacni nesmysl), tak proto se ptam... ;)

No, pokud neni v kolibce nebo nepracuji na PC/NB, tak v podstate ho mam furt v pazoure... :D
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|13.3.2006 18:54
[QUOTE="beecher"]Tos jel bez navigace? :O [/QUOTE]

Já jsem neřídil. Bylo to služební auto i se šoférem.
CommanderZ (1798)|13.3.2006 20:17
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Myslíš RAM nebo ROM?[/QUOTE]

Nevim jak je to u ostatnich, ale u me je to RAM. Neudrzi nic ani na chvilku :D
beecher (9270)|14.3.2006 06:52
[QUOTE="Jiří Pospíšil"]Já jsem neřídil. Bylo to služební auto i se šoférem.[/QUOTE]Njo no, sofer...
To ja osobne bych ho posadil dozadu, protoze kdyz zabit se, tak radeji ja sama sobe si. :D
A nebo jsem tak mlady a jeste tomu nerozumim, bo radeji ridim, nez abych se nechal vozit, a tak nejak to vztahuji i na ostatni... ;)
Zdenek Malinsky (9781)|14.3.2006 11:21
:!:Poučení pro všechny: :!:
S beecherem nejezdit autem.
Aby to nedopadlo jako s letadly v USA 11. 9. - raději na něj upozorním BISku. ;)
flashman (1366)|12.6.2006 19:20
Taky když bratr jednou přines notebooka, tak sem se divil, že když poklepu na My Computer, tak se nic nestane
OT: Nebo něco podobnýho - Jednou sem dojed jogurt, po cestě ke koši jsem hodil kelímek do dřezu a hned nato... Šup s lžičkou do koše :D
atomion (1159)|12.6.2006 21:25
[QUOTE="Johnnnnnnnnnny"]..Jednou sem dojed jogurt, po cestě ke koši jsem hodil kelímek do dřezu a hned nato... Šup s lžičkou do koše :D [/QUOTE]
...komu se tohle nestalo..?? :D :D :D To udělal už jednou snad každý.. A bývá to i horší.. Co když hodíš do (ne z PVC :) ) koše babičin 80 let starý talíř.. ;)
CommanderZ (1798)|12.6.2006 23:13
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]:!:Poučení pro všechny: :!:
S beecherem nejezdit autem.
Aby to nedopadlo jako s letadly v USA 11. 9. - raději na něj upozorním BISku. ;) [/QUOTE]

Znate Saigon Tribute? Pokud jo, tak vite, ze za 11.9. nestoji arabove ale ctyrlistek :))
Johana_ce4you (73)|4.7.2006 18:29
Tak tu sedim, náramně se bavim, ale vážně ... sedíte na hřišti, kafe v kelímku, cukr u dna, lžička nikde. Mě přišlo logický použít stylus.;)
Zdenek Malinsky (9781)|6.7.2006 21:37
Takže majitelé smrtfounů jsou ošizení, holt si nesmí sladit kafe, když nemají stajlusy. ;)
PatrikL (383)|6.7.2006 21:44
Ako to tu čítam tak nie som jediný kto ťukal perom do ntb :)
speed-komi (278)|6.7.2006 22:03
tak to zdaleka nejsi. Běžně tapu taky do NB. Vlastně stejně tak i na displaye telefonů atd, je to prostě zvyk. Nechtěl jsem to sem psát, pže už to tu bylo snad 59krát, ale nakonec mi to nedalo.

Jinak kuriozní zážitky moc s PDA nemám.. tak možná jen že se občas nějaká slečna diví, copak to mám v kalhotách tvrdého.

Nevim, jestli i toto je kuriózní, ale mě to přišlo fakt zajímavé. Nedavno se na mojí mašince díval jeden pan učitel na péčko a pořád mě prosil, jestli tam mám ještě další...
Johana_ce4you (73)|11.7.2006 23:18
Cvrnkat do LCD i CRT monitorů ve snaze spustit program je normální, ať už se veřejnost či žactvo tváří jakkoliv. :D
Na druhou stranu se mne zcela vážně ptali študáci, na jakém principu lze psát do PDA propiskou. :D :D :D A věřte nevěřte i přez názornou ukázku a vysvětlení někteří z nich dodnes věří, že dotyková obrazovka si zapamatuje tu náplň z propisky. :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:
CommanderZ (1798)|14.7.2006 23:55
To na me jeden spoluzak vyvalene ziral, kdyz jsem (jelikoz uz pul roku nemam stylus) zacal pdacko ovladat klacikem ktery jsem ulomil z opodal stojiciho stromu. Rikal cosi ve smyslu "Coze, ty ***, vono to reaguje i na kus klacku? Jsem si mysel ze to je magneticky ci tak neco " :D

A vtipne byva take hledani nastroje, kterym bych provedl HR. To na me lidi v busu docela koukali, kdyz jsem utrhl kousek jizdenky, sroloval ho za zacal tim stourat do ty masinky. A nakonec se to povedlo a ozvalo se spokojene ciknuti (v tu chvili me docela potesilo, jindy kazdyho me i kazdyho pdackare spis na***e ) :))
daec (40)|23.8.2006 14:28
[QUOTE="Pinochio"]Já sem se dnes prospal s dellem a to doslova. Večer jsem něco dělal na PDA a usnul jsem při tom. Ráno jsem se probudil, dell pod polštářem úplně vybitý, stylus zapadlý pod postelí. Naštěstí vše přežilo, i displej, o který sem se obával, teď z della píšu, je v nabíječce a jeciné co potřeboval byl SoftReset a trochu energie. Obával jsem se, že jsem "prospal" displej a že už nepůjde. Ale spal sem docela dobře :D .[/QUOTE]

To já jsem někdy pozdě večer/v noci zkoušel TomToma (ten hledal signál, ale nešlo mu to) a usnul jsem. Ráno se probudím a divím se, že
1) pdačku nic není- že jsem ho nezalehl nebo neulomil tu krytku displaye (hw6915) a
2) že to nevybilo baterku- celou dobu to bylo zapnutý a asi to i hledalo signál GPS :o)


a ťapání stylusem do NB je normálka .o)