Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

pocasi na today,neexistuje freeware programek ?

Kenny Killer (13)|14.7.2005 16:32
potreboval bych neco na today na pocasi ,neni nejaky freeware ?neco kde se da nastavit i praha,nasel jsem krasny freeware weather to go zdarma ale byla tam bohuzel jen americka mesta.
Zdenek Malinsky (9781)|14.7.2005 18:28
Já jsem také zkoušel 2 free, ale oba fungovaly jen pro USA. Zkoušel jsem i 3 placené a asi nejznámější, ale nakonec jsem je přestal používat, protože nejsou zas tak moc přesné, pořád ukazovaly špatné počasí, zabírají zbytečné místo na today. Myslím, že je rychlejší kouknout přímo na web meteorologů, pokud je třeba.

Na soft poradím kouknout zde na webu do sekce freeware, pak palmare.cz, slunečnice, pocketpc.cz, handango.com a pocketgear.com
jixjox (59)|14.7.2005 22:27
http://www.pocketpcfreewares.com/fr/index.php?soft=1173

používám už 3 měsíce a jede bez problémů
bmw (151)|23.8.2005 11:40
Freeware je program WEATHER TO GO, jenom nevím jak si tam nastavit česká města, ty maerický mě nějak moc neberou
Vlastislav Šťastný (275)|28.8.2005 10:33
Na základě linku od JIXJOXe jsem si stáhl PocketWeather v.0.98.01 Build 351
v beta verzi. Ani se mi nechce věřit, že bych mohl tak pěkný program získat zdarma.
Nemohu však přijít na to, podle jakých zásad se provádí aktualizace dat.
Během dvou dnů se mi data aktualizovala 2x a když dám "Refresh" nebo
"Connect a Refresh" napíše mi, že "No Internet Connection", což zjevně není pravda. Nevíte někdo co s tím? Jestli to není nějakým omezením té free beta verze? Díky.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|28.8.2005 11:05
Vlasto, k PocketWeather tady běží dvě diskuze, jedna je součástí všeobecné debaty Počasí v today, druhá se týká lokalizace programu do češtiny, tam hledej řešení ... možným řešením je i zakoupení programu, pro šetřílky :D doporučuji sledovat web, i zde byla informace, že je možné program zakoupit se slevou za cca 4 eura, často utratíme větší částky za větší blbosti a plný program má prostě vychytané blechy (ne vždy ;)), ale jede prostě bez větších problémů, což u beta verzí nejde zaručit...

EDIT: Plný program a několik předchozích beta verzí PW má nastavení aktualizace dat: Nastavení>Aktualizace ... V "Opakovat aktualizaci" nastav hodinový a případně minutový interval, a dole v nastavení aktualizace nastav začátek a konec aktualizací v průběhu dne, já mám začátek v 6 hod., končím ve 22. hod., nastavení potvrď OK. Nevím zda ta tvá beta verze to má již také tak a zda v ní náhodou není právě problém s nastavováním, pokud pamatuji, tak tomu u některý verzí bylo...
Vlastislav Šťastný (275)|28.8.2005 18:39
Jarouši, dík za odpověď. Objednám si plnou verzi.