Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Core Pocket Media Player - TCPMP (BetaPlayer)

psaf (81)|21.3.2006 22:49
Od verze 0.7 již neprovádím žádný převod filmů pro PDA. Mám 2GB CF pro mého LOOXiak 720, takze mne naka velikost 700MB netrapi a bez problemu to prehrava.
Diky programku SubSmi, ktery umi prevestu titulky ze sub do smi i na pocketpc, uz mne nic netrapi.
Surgical (2364)|22.3.2006 11:17
Mno ja se priznam, ze i pres vlastnictvi 2GB, 1GB a 512kB karet filmiky prevadim PocketDivxEnkoderem, preci jen 200MB a 700MB je rozdil, doba prevodu je na dostatecne vykonnem PC zanedbatelna a 2-3 filmy misto jednoho je rozdil...
RadimK_ce4you (223)|1.4.2006 20:56
Lidi, jak vam jedou WMV videa v TCPMP? Mne se hodne sekaji, i mala, s malym bitratem a malym rozlisenim. Pokud vsak dam benchmark, video jede pekne a vysledek benchm. je treba 150%. Stejny problem mam jak na PPC, tak na WM Smartphone.
xmike_ce4you (183)|14.4.2006 20:59
Niektoré wmv idú v pohode, ale tie kvalitnejšie abnormálne trhajú (tcpmp). Cez Media Player to ide lepšie, ale tiež to dosť trhá.
PiTRiS_ce4you (257)|17.5.2006 23:17
chci se zeptat, nejde někde nastavit v TCPMP aby když běží v pozadí a přehrává MP3, aby se "neškubalo" při nějaký činnosti (prsotě aby mělo větší prioritu) - dejme tomu když třeba otevírám dokument, tak hudba přestane hrát, atd... WMP je v tomdle v poho...
xmike_ce4you (183)|17.5.2006 23:22
Zväčšiť buffer?
PiTRiS_ce4you (257)|17.5.2006 23:28
ten si myslim že sem zvětšoval a stejně to dělá... na kolik tak bych to měl zvětšít??
xmike_ce4you (183)|17.5.2006 23:32
to fakt neviem. používam TCPMP len na filmy, takže mi stačí default nastavenie.
PiTRiS_ce4you (257)|18.5.2006 12:01
tak sem to odinstalil, nainstalil, nastavil to na 256kB z původních 64kB a šlape jak hodinky... dík :)
beecher (9270)|18.5.2006 12:11
No nevim, ale pouzivat TCPMP na prehravani MP3, to je trochu silene, protoze kvalita, co z toho leze, je des...
PiTRiS_ce4you (257)|18.5.2006 12:17
co jinýho bys doporučil? když sem upravil equalizer, tak je to docela v pohodě... ve WMP sem nějak neobjevil podporu m3u playlistů...
beecher (9270)|18.5.2006 12:18
GS Player, PocketMusic, PocketPlayer, Mort... Vyber si... ;)
PiTRiS_ce4you (257)|18.5.2006 12:20
dík... omrknu :)
Pepa7 (110)|19.6.2006 21:20
Co mám udělat, abych v Core Pocket Media Playeru přehrál soubor .mov?
flashman (1366)|19.6.2006 21:55
2 Pepa7
mě osobně de přehrát mov rovnou (ale bez zvuku) potom to vyřešil ac3 plugin
pokud to nepude, mrkni na TCPMP/download/additional plugins
Miloš Strouhal (3997)|19.6.2006 23:02
Mam vždy instalnuté všechna kodeky, ale zvuk mi u .mov videa stejně nejede.. :O
flashman (1366)|19.6.2006 23:21
já z mýho foťáku Kodak easy share DX(7500 asi) a de mi to. stejne jako zvuk mp4 videa z nokie n70
Miloš Strouhal (3997)|20.6.2006 02:21
Aha, dobře, a co třeba toto video s koncovkou .mov? To ti také bez potíží funguje i se zvukem? Mam podobných klipů ale i filmů celkem dost, ale zvuk z toho v JasJaru prostě nedostanu, vždy mi to zahlasí, že chybí patřičný kodek.. V tomto případě je to například QDesign Music2.
oltcit (1098)|20.6.2006 09:46
Miloši,ale v tom moviku je použitý iný audiokodek.Dokiaľ ti záleží na tých videách,skús na PC vytiahnuť z nich audiostopu a skonvertovať ju na klasickú .mp3 či .ogg.;)
flashman (1366)|20.6.2006 13:50
[QUOTE]Aha, dobře, a co třeba toto video s koncovkou .mov?[/QUOTE]
ten kodak dělá *.mov a ten zvuk to s tim ac3 pluginem zvládá (tu nokiu jsem dodal proto, že měla stejný problém jako to *.mov)
ad2 tak si proste preved film z mov do avi.. (např v RAD-Videu)
atomion (1159)|20.6.2006 14:08
[QUOTE="Johnnnnnnnnnny"]...tak si proste preved film z mov do avi.. (např v RAD-Videu)[/QUOTE]
To není dvakrát praktické řešení jestliže má celej HDD filmů v *.mov.. :D To je tak na jednu dloooouhou dovolenou.. :D
Miloš Strouhal (3997)|20.6.2006 14:22
[QUOTE="Johnnnnnnnnnny"]ten kodak dělá *.mov a ten zvuk to s tim ac3 pluginem zvládá (tu nokiu jsem dodal proto, že měla stejný problém jako to *.mov)[/QUOTE]Nevím jestli tě dobře chápu, ale ty tedy tvrdíš, že ti TCMP přehrávač to mnou přiložené video přehraje i s plně funkčním zvukem?..
null (0)|20.6.2006 14:23
No jo prevest film ale tim se straci ta jednoduchost stahnes a jdes jen k zvukovemu kodeku je to skoda:-( a tak treba casem bude
flashman (1366)|20.6.2006 14:26
[QUOTE="Miloš Strouhal"][QUOTE="Johnnnnnnnnnny"]ten kodak dělá *.mov a ten zvuk to s tim ac3 pluginem zvládá (tu nokiu jsem dodal proto, že měla stejný problém jako to *.mov)[/QUOTE]Nevím jestli tě dobře chápu, ale ty tedy tvrdíš, že ti TCMP přehrávač to mnou přiložené video přehraje i s plně funkčním zvukem?..[/QUOTE]
já teď nemám PDA, abych to zkusil, ale zvuk z toho kodaku (dělal *.mov) mi to přehrálo.. :yes:
Miloš Strouhal (3997)|20.6.2006 14:29
[QUOTE="pretorian"]No jo prevest film ale tim se straci ta jednoduchost stahnes a jdes jen k zvukovemu kodeku je to skoda:-( a tak treba casem bude[/QUOTE]To je to o co mi jde, převést filmy v kompu si může každý, jenže já si díky UMTS a wifině tahám videoklipy, skladby a jednou už i film :D přímo do JasJara na paměťovou kartu.. V okamžiku kdy to budu tahat do noťáku a převádět na jiný formát ztrácí tohle všechno smysl.. Mam JasJara právě proto, abych nemusel noťáka s sebou tahat..
flashman (1366)|20.6.2006 14:33
do myho minulyho prispevku sem hodil to z toho kodaka, zkuste to nekdo prehrát.. mě to slo i se zvukem;)
Miloš Strouhal (3997)|20.6.2006 14:34
Jdu na to.

Edit: tak to tve video mi to take prehralo i se zvukem, ovsem je to diky zvukovemu kodeku toho videa ktery TCPMP proste obsahuje. Ty kodeky jez jsou v mych klipech TCPMP bohuzel nezvladne ani se vsemi pridavymi pluginy-kodeky jež jdou doinstalovat. No nic, snad časem nějaké přibudou.. :) :yes:
jarecek_ce4you (161)|8.8.2006 07:23
tak by me zajimalo, kdy ti joudove udelaji tcpmp pro wm 5.0. uz jsem zvyklej vsechno ostatni ovladat z klavesnice (dokonce i total commander uz se v tomhle polepsil). jen tcpmp nic.
Surgical (2364)|8.8.2006 10:47
Sam jsi jouda.
TCMCP je troufnu si rici mistrovsky kousek softwaru a za cenu, za kterou je distribuovan, je zcela nedostizny.
Btw. WM 5 je soucasnymi verzemi plne podporovan, nechybi ani bezchybna lokalizace celeho programu do cestiny.
A ted pro tebe joudo: Spust TCMCP, nastav si ho do cestiny, klikni na ovladaci prvek Volby , pak uplne dole Nastaveni, na dalsim screenu Stránka a....muzes si ho customizovat do aleluja.
osmera (60)|8.8.2006 11:35
Ahoj,
prosim je nejaka moznost jak dostat do tcmpc podporu prehravani MPEG4 AAC zvukovych stop ? Mam plno souboru ktery mam zakodovany koderem od Nera a kdyz otevru soubor tak mi vybehne hlaska ze byla podpora odstranena kvuli "intellectual property considerations".
Jinak je tenhle prehravac vyborny, ale tohle me stve.
V klasickym WMP to prehraju, ale chci pouzivat na vsechno jeden prehravac.

Kdyztak mi doporucte nejakej prehravac (staci jen audio) kterej prehrava mp3, ogg vorbis, mpeg4 aac, wma.

Diky.
jarecek_ce4you (161)|8.8.2006 12:14
[QUOTE="Surgical"]Sam jsi jouda.
TCMCP je troufnu si rici mistrovsky kousek softwaru a za cenu, za kterou je distribuovan, je zcela nedostizny.
Btw. WM 5 je soucasnymi verzemi plne podporovan, nechybi ani bezchybna lokalizace celeho programu do cestiny.
A ted pro tebe joudo: Spust TCMCP, nastav si ho do cestiny, klikni na ovladaci prvek Volby , pak uplne dole Nastaveni, na dalsim screenu Stránka a....muzes si ho customizovat do aleluja.[/QUOTE]

1) nejsem jouda, ja te tak taky netituluji, tak si to usetri u me osoby
2) necpi mi nejakou cestinu, vsechno na wm provozuji v anglictine, ja se bavil o podpore wm5, ne o cestine
3) plna podpora wm5 je pro me takova, ze jde (mimo dalsi veci samozrejme) sw ovladat klavesami bez nutnosti pouzivat stylus (viz zmena nove verze wincmd proti predchazejici - to je full support wm5)

tcpmp je opravdu cool soft, ale tohle u nej postradam. no, kdyz to vezmu kolem a kolem, tak jsi mi na muj predchozi prispevek vlastne nenapsal vubec nic relevantniho. presto dekuji. s pozdravem, tvuj jouda.
Jirka007 (161)|4.5.2007 11:06
Neumí trento přehrávač taky funkci sleep? Nikde jsem to nenašel, ale celkem by se mi to líbilo. K usínání si pustit filmík a u něj zatuhnout :D a PDA by se po čase vypnulo
flashman (1366)|5.5.2007 08:27
[QUOTE="osmera"]Ahoj,
prosim je nejaka moznost jak dostat do tcmpc podporu prehravani MPEG4 AAC zvukovych stop ? Mam plno souboru ktery mam zakodovany koderem od Nera a kdyz otevru soubor tak mi vybehne hlaska ze byla podpora odstranena kvuli "intellectual property considerations".
Jinak je tenhle prehravac vyborny, ale tohle me stve.
V klasickym WMP to prehraju, ale chci pouzivat na vsechno jeden prehravac.

Kdyztak mi doporucte nejakej prehravac (staci jen audio) kterej prehrava mp3, ogg vorbis, mpeg4 aac, wma.

Diky.[/QUOTE]

zkus nahrát pluiginy do TCPMP (kodeky)
nebo tady máš verzi ze všema pluiginama, což je asi nejlepší řeření

[QUOTE="Kozlik007"]Neumí trento přehrávač taky funkci sleep? Nikde jsem to nenašel, ale celkem by se mi to líbilo. K usínání si pustit filmík a u něj zatuhnout :D a PDA by se po čase vypnulo[/QUOTE]

Dyť na to ýádnou funkcii nepotřebuješ. Prostě film dohraje a PDA\MDA potom samo zatuhne po nějakém čase
jarsou (108)|5.5.2007 16:17
Ale co když poslouchám radio? Mně se často stává, že krásně usnu a ono mne to za pár hodin vzbudí a já potom nezabrat a nezabrat...:mad:

To by bylo prima, nastavit půlhoďku a klidně pak spinkat....:D
Razi3L (37)|8.5.2007 00:41
muzete mi pls rict,kde najdu nacteni titulku a jakej format titulku to prehraje?
Vejmitsch (3)|18.6.2007 16:08
Ahoj, omlouvám se všem zde přítomným a zkušeným. Jsem čerstvým majitelem Loox n560. všechno super a pomalu se učím. Ale dost plků. Nainstaloval jsem TCPMP player ve verzi 0.81RC1Beta. Ta má umět titulky ve formátu *.ssa. bohužel, v mém případě nikoli :(. Našel jsem si tu pěkný článek o tom, jak titulky natvrdo "vpálit" do videa, bohužel se mi to nedaří. Hlásí mi to chybu.

Obracím se na vás s prosbou - poraďte prosím jednoduchý postup, jak titulky zprovoznit. Bohužel jsem už z toho dost hotovej a již tu je tolik informací, že sem totálně ztratil přehled. Pokud by se našel někdo, kdo mi pomuže radou dokoukat The Lost, tak mu budu velmi vděčen.

Děkuji

icq 230 066 555
Vejmitsch (3)|18.6.2007 17:15
[QUOTE="Vejmitsch"]Ahoj, omlouvám se všem zde přítomným a zkušeným. Jsem čerstvým majitelem Loox n560. všechno super a pomalu se učím. Ale dost plků. Nainstaloval jsem TCPMP player ve verzi 0.81RC1Beta. Ta má umět titulky ve formátu *.ssa. bohužel, v mém případě nikoli :(. Našel jsem si tu pěkný článek o tom, jak titulky natvrdo "vpálit" do videa, bohužel se mi to nedaří. Hlásí mi to chybu.

Obracím se na vás s prosbou - poraďte prosím jednoduchý postup, jak titulky zprovoznit. Bohužel jsem už z toho dost hotovej a již tu je tolik informací, že sem totálně ztratil přehled. Pokud by se našel někdo, kdo mi pomuže radou dokoukat The Lost, tak mu budu velmi vděčen.

Děkuji

icq 230 066 555[/QUOTE]


sem to ale vůl :) nevím, kde jsem prisel na *.ssa

ted sem myslel, ze sem objevil ameriku, s výkřikem "nikdo nevojebe Ježíše" jsem zjistil, že se jedná o *.msi formát titulků (jako by se to tu nepsalo), po chvilce proklínání jsem se protapkal i k tomu, ze je potreba mit nastavene video jako
GDI - titulky se mi začínají předbíhat
GAPI - titulky sou hnusné a mizí mi černé pásy
DirectDraw - titulky blikají

Takže moje otázka se metamorfuje na otázku -kterak udělat, aby bylo vše OK a jak titulky zatlačit do černého pásu, aby nebyly v obraze. Dalsší je - je nutné, aby se titulky jmenovaly stejně jako přehrávané video?
osmera (60)|18.6.2007 17:58
A zkousel jsi to na vice videich ? Ja to mam normalne na GDI a nic se mi nepredbiha. I kdyz teda ja myslim ze sledovat na male obrazovce PDA film s titulkama je docela masochismus. Daleko lepsi je to zkusit koukat v puvodnim zneni, lepsi zazitek a jeste navic se zlepsis v anglictine.

Ano titulky musi byt se stejnym nazvem jako film.

Jeste me napada jestli mas ti titulky dobre nacasovany ?
Maaarty (49)|21.6.2007 19:51
[QUOTE="Kozlik007"]Neumí trento přehrávač taky funkci sleep? Nikde jsem to nenašel, ale celkem by se mi to líbilo. K usínání si pustit filmík a u něj zatuhnout :D a PDA by se po čase vypnulo[/QUOTE]

Na časové vypínání používám psshutxp. fakt supr vecička. ted usínám už jen u PPC a nějaké mp3ky nebo filmu.

[CODE]https://www.ce4you.cz/software/detail.asp?s=707[/CODE]
Pinďour (2)|10.7.2007 10:35
Ahoj...jak se rozchodí titulky na TCPMP ?
Stáhl jsem si TCPMP + všechny pluginy.
Mám film .wmv a titulky .smi, ale TCPMP nezobrazí titulky.
Kde je chyba?

THX za help.
Vejmitsch (3)|10.7.2007 10:50
[QUOTE="Pinďour"]Ahoj...jak se rozchodí titulky na TCPMP ?
Stáhl jsem si TCPMP + všechny pluginy.
Mám film .wmv a titulky .smi, ale TCPMP nezobrazí titulky.
Kde je chyba?

THX za help.[/QUOTE]

ahoj... s wmv nemám zkušenost, všechno mám v avi. četl jsi příspěvky výše? pokud ano a stále ti to nejde, tak nevím :)

takže je nutné, aby si měl video nastavené jako GDI, GAPI nebo DirectDraw a titulky musí mít schodný název jako film (např. Next_dvdrip.avi a Next_dvrip.msi)

Mám verzi TCPMP poslední co je ke stažení, ne českou. Upřímně řečeno, pluginy nemám žádné (myslím)
Pinďour (2)|10.7.2007 15:15
Ty máš tu Beta verzi ?
Já mám 1.72...v jakém formátu mají být titulky ??
htcjirka (1875)|10.7.2007 15:24
Nekolikrat reseno doporucuji precist toto
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=11777&fi=0
a pouzit vyhledavac ce4you
BGenJackONeill (139)|13.7.2007 09:08
Ahoj, můžu se zeptat, jaký je rozdíl mezi direct draw modem a Intel Xscale?
dav-id (45)|6.1.2008 09:28
Ahoj muzete mi poradit mam s TCMP takovej problem,pustim si na mobilu Qtek 8310 nejaky serial nebo film a napise mi to tuhle hlasku: Prehravac: Zasobnik je pro tento soubor prilis maly. Pro lepsi reprodikci jej zkuste zvetsit v nastaveni prehravace!
Prosel jsem to nastaveni aspon 5x a zadny zasobnik kde bych to zvetsil jsem nenasel, muzete mi nekdo poradit?
Jinak ten serial nebo film bezi tak mozna minutu a pak se napise tahle hlaska.
Diky za pomoc
ahoj