Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Fotoaparát k XDA1.

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

Dobrý den.Sehnal jsem fotoaparát(vebkameru?)k XDA1.Na internetu jsem zjistil,že je to typ I-MATE Smartphone 1.Bohužel ovladač,nebo cokoli by to umělo zobrazit ,nikde.Poraďte.Díky.:sarcastic:
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

No tak to bych rád viděl, jelikož xda 1 ani náhodou nemá SDIO slot, tudíž žádný foťák k němu ani nemůže existovat..

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

Dovolím si oponovat.V televizní reklamě před dvěma lety jsem viděl XDA1 s přídavným fotoaparátem,používaným jako webkamera.Jakmile jsem ho teď zahlédl,koupil jsem ho.Zvláště,když prodávající tvrdil,že ho používal na MDA1,s nějakým prohlížečem obrázků,který používal bez ovladačů.Konektor naprosto shodný s MDA/XDA1.Typové číslo je:5400065-01,kde je i s obrázkem na internetu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Aha, v tom případě to musí být fotoaparát jež se připojuje do spodního synchronizačního konektoru, což jsi prve nezmínil, tudíž jsem automaticky měl za to, že mluvíš o kamerce do SDIO slotu který MDA/XDA1 prostě nemá. BTW, nebyl by nějaký link? Nedaří se mi nic vygooglovat..

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

Na foťáčku jsou jen čísla P/N:54H00065-01(jen s číslem-bez toho pn, se najde stránka I-MATE(EXPANDSYS),kde je s fotkou,ale bez ovladače-jen,že ho prodávají.Pak je tam ještě S/N:EF13070LX,ale to už neukazuje nic.

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

Tak to jsem se toho dověděl...(

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Hele, než začneš prudit. Viš co je na adrese www.google.com? A viš, co se ti objeví na prvním řádku, když si dáš vyhledat i-mate?

A nemůže být problém v tom, že ten foťák je určen pro smartphone a nikoliv pro pocket pc?

EDIT ať nerozjíždíme flame

Produkt se jmenuje: i-mate Smartphone 1 Camera

A dál se tam píše:

Take pictures easily with your i-mate Smartphone, Qtekk 7070 or Orange SPV E100 with this handy camera attachment.

A v tom googlu se ti objeví jako první stránky výrobce. Registrovat se ale kvůli tobě nebudu, abych měl přístup k downloadům. To jistě pochopíš.

Podobná témata

1. Neůspěšná instalace W2003se na XDA1
    Od xMILHAUS_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 30-10-2005, 21:43
  2. Wmodem XDA1 PPC02
    Od messinger_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 27-06-2004, 19:25
  3. WM2003 na MDA1/XDA1 a MMS?
    Od Miloš Strouhal v sekci Zbývající PPC
    Poslední příspěvek: 09-03-2004, 11:18
  4. Fotoaparát
    Od v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Poslední příspěvek: 20-06-2003, 12:03