Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 15

Téma: Vyuziti PDA

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

Zajimalo by me na co vsechno vyuzivate svuj PDA. Chci se nechat inspirovat, nez si nejaky koupim. Nerad bych zjistil, ze ho vubec nepotrebuju
    Nepiste se prosim na se vse se da teoreticky pouzit. Zajimaji me hlavne postrehy z praxe. Diky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2004

Ja ho používam ako budík ,mp3/movie player, na hry ,písanie mailov ,sem tam browsovanie po nete, poznámky pri kopírovaní fotiek z digitálu na disk alebo na kartu cez usb host atď..............

pomocou neho som si našiel frajerku :yes: (neverili by ste čo dokáže doom2):-)))

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Citace Původně odesláno od freeman
    pomocou neho som si našiel frajerku :yes: (neverili by ste čo dokáže doom2):-)))
    To jak konkretne? Jsi paril Doom2 v busu a ona Te videla, prikonektila se a bylo to?

jinak ja na organizvani casu, ukoly, postu a internet, kdyz nejsem pri PC, wap, telefonovani, SMS, kontakty, solitaire, budik, info o pocasi, nekdy pres nej jdu s PC na net a nekdy udelam i fotodokumentaci, uloziste vsech hesel a pristupu, PINu, pristup do banky, ICQ, MSN, ....

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od hybo
    To jak konkretne? Jsi paril Doom2 v busu a ona Te videla, prikonektila se a bylo to?
    .
    Tak nejak až na to že to bolo v škole

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

A nebal jsi se, ze Ti bude chtit PDAcko vzit? To ja bych se teda bal

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od charles
    ...Nerad bych zjistil, ze ho vubec nepotrebuju...
    Jistě že zjistíš, že ho nepotřebuješ. Jenže v té době už z tebe bude těžkej závislák, s tikem v oku, srostlými prsty (viz. zde), čumící každou volnou chvíli do malé kovové krabičky, nevnímaje okolí....
    PS:
    momentálně jsem s rodinou na cestě z KV do HB, obědváme a ve volné chvíli dělám jako správný cihlák co?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

na vsetko
    uvedte priklad a ja vam napisem ze "ako" aj pri tom..

pomocou neho som si našiel frajerku
    Myslim ze nadsenie tvojej priatelky opadne vo chvili ked zisti ze s nou komunikujes na "cihlakove" temy..

Mozne riesenie:
    Venuj jej svojho milaska a kup si este lepsieho! :yes:

Co tvoj milasek Luci..?

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od ipf
    momentálně jsem s rodinou na cestě z KV do HB
    ...a na kafe se nezastaví

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Kalendář, úkoly, poznámky, kontakty /Pocket Informant/
    Hudbu, video /TCPMP/
    Internet, e-mail /NetFront, WebIS Mail/
    Počasí, TV program /Spb Weather, TV_PDA/
    Databáze /SprintDB/
    GPC navigace /Pocket Kim/
    Uchovávání hesel, pinů ... /eWallet/
    Sync s mobilem /SmartGSM/
    Budík /Pocket WakeUp/
    Slovník /Kapesni slovnik/
    Čtení eknih /MobiPocket/
    USB disk /Card Export II/
    Prohlížeč fotek /iPaq Image Zone/
    Word, Excel
    Hry /5cross, S-tris, Chess, PocketBlock/
    Kalkulačku /Resco Keyboard/

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Všechno jako "macula" výše (jenom s jiným SW v některých případech a zatím bez GPS v mém případě)
    a NAVÍC ještě pro:
    - několikahodinové záznamy zvuku ve výtečné kvalitě přes vestavěný (nebo externí) mikrofon (Vito SoundExplorer)
    - záznamy zvuku z libovolného zdroje (kabelem) přímo do mp3 (mono) - oboje na SD kartu
    - statické (nebo pohyblivé) záznamy obrazu vestavěnou kamerou (není-li právě po ruce digifoťák)
    - obousměrnou zvukovou komunikaci přes internet zdarma a odkudkoliv (Skype)
    - prohlížení fotek z digifoťáku hned na místě na větším displeji PDA (přes USB Host)
    - přenos souborů přes USB "klíčenku"(/memory stick) a USB Host (není-li jiná možnost právě rychlejší)
    - dálkovou práci s PC na PDA odkudkoliv, kde je dostupné připojení na web (LogMeIn)
    - práci s obsahem PDA na displeji PC v dalším okně určeném pro PDA (Pocket Controller)

EDIT:
    A po dnešku už i k přenosu souborů USB kabelem mezi jakýmkoliv PC s USB a SD nebo CF paměťovou kartou PDA - úplně stejně jako třeba z digifoťáku nebo USB Memory Stick a bez nutnosti instalovat další SW na PC (Softic Card Export)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2005

No tak poslední dobou si také myslím, že ho nevyužiju, ale nedávno se mi moje cihlička vybila a já byl bezradný, protože jsem byl mimo dosah zásuvky a měl jsem doslova abstinenční příznaky...
    btw jak ho využiju: psaní nebo přijímání mailů když nejsem u PC, předpověď počasí, úkolníček, zápisník na poznámky, na kontakty, mp3 a video přehrávač, na hry(Snails, karty), prohlížeč fotek, práce s HTML, ICQ, občas na brouzdání po netu, ale můj tarif na GPRS je drahej tak spíš jenom ten mail a ICQ...
    No a až budu mít finance tak si koupím GPS navigaci abych se neztratil až někam pojedu jako minule:sarcastic:

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Jízdní řády IDOS
    Vlaky ČR a Slovensko, vlaky Evropa (ne celá), autobusy Čechy, Morava, Slovensko, dálkové - městská doprava asi 60 měst a letadla ČSA a ČSL

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od ipf
    ...PS:
    momentálně ...
    A teď vážně (z domova ):
    Cihlu vozím sebou ke klientům jako jediný počítač. Účtovat sice ještě nezvládne, ale mám na ní veškeré smlouvy, seznamy a přehledy (word,excel), takže vystačím na 90% jednání. Dále vyřizuji běžnou poštu a mám u sebe spoustu informací volně dostupných na internet (obch. rejstřík, katastr nemovitostí, registr plátců DPH, atd.). Mimoto mám kompletní mapu Prahy a ČR, takže nalézt nějaké místo není problém.
    A ve volných chvílích poskytuji rady na ce4you .
    Takže cihla si své uplatnění již našla, i když musím přitnat, že když jsem si před dvěma roky přinesl domů své první MDA1, dost dlouho jsem přemýšlel, k čemu mi vlastně bude ) .

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

pocasi, narozeniny, poznamky resici problemy typu "Xakru jak se jmenuje ta kapela co se mi vcera tak libila", obcas mp3, kulecnik, atomix, diktafoun, telefoun, internet a vyplnovani utrzku jinak nevyuzitelneho casu (tapani do displeje pri cekani na autobus). Ve vyjimecnych pripadech i kalendar a emajl. planuju jeste VNC a GPS. Jo, malem bych zapomel, hodne pouzivam slovnik a mapy

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

Tak jsem si taky nakonec poridil cihlu a pres moje pocatecni obavy ji docela casto vyuzivam. Sel jsem nakonec do Nokie E60 s neomezeny tarifem na net, GPS modulem a mapama od TomTom 6. Postacuje to i na domaci brouzdani na netu pres notebook. Telecoma jeho ADSL muselo z baraku.

Podobná témata

1. Vyuziti pameti
    Od Nela_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 01-02-2009, 12:10
  2. HTC MTeoR (breeze) - vyuziti informacni diody
    Od forsaken v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 30-06-2007, 10:07
  3. vyuziti domaciho pripojeni na ppc
    Od mousefromhouse_ce4you v sekci Obecné problémy