Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 48 z 48

Téma: hx4700, zklamani, rozcarovani..

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

musim zatukat na hlavu/drevo/ ze na mem hx4700 tom tom 5 bezi bez problemu pouzivam POI z POI.cz a jsem spokojen original jsou jak vsichni vime nepouzitelne.jinak kdyz naviguju tak i pred 2 hodiny a tom tom bezi v pohode a to mam zhruba kolem 22mb volne pameti coz neni vubec moc . jinak verze me rom je 1.10.asi mam mozna stesti na kus.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Takze k memu problemu s padanim TomTom 5.1 na mem HPx 4700. Problem jsem vyresil alespon doufam. TomTom jsem nainstaloval misto na SD na Flash a Bingo jedine padani nic se nedeje.Volna pamet meho HPX je asi neco kolem 13 coz je malo a normalne to naviguje a to si jeste dovolim k tomu poustet z WinampAQ mpTrojky.Tak At Vam to taky slape, u mne to bylo nejakou spatnou komunikaci SD, TomToma a HPxka.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

me winamp padal v rezimu realVga tak jsem zacal pouzivat pocketmusic
    jinak gratuluji k vyreseni problemu.jinak ja osobne jsem vcelku take spokojen.az na to jedno ze po prehrani update /oprava ukazatele baterie/ ac mi fungovala dobre se mi ted asi dvakrat stalo ze se mi pda vypnulo ikdyz bylo na stavu ukazano 50% baterie a slo nahodit jen po zastrceni nabijeciho kabelu tak to bylo zvlastni a snad se to opakovat nebude

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234

Podobná témata

1. utopeny diamond - uz mam novy - zklamani
    Od mr_m_ce4you v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 30-01-2009, 19:58
  2. WM. 6 na hx4700
    Od Dvora21 v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 17-03-2008, 11:52
  3. iGO absolutni zklamani z navigace.
    Od generator_ce4you v sekci iGO
    Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 03-08-2007, 18:06
  4. TomTom a VGA rozlišení = velké zklamání
    Od carcharias_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 05-05-2006, 00:15
  5. Velké zklamání - prakticky nepoužitelné
    Od Vikosound v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 14-02-2006, 21:11