Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TV přehled - něco pro televizní maniaky

miramares (246)|15.2.2006 18:33
Potvrzuju, že data jsou nějaká poškozená :-( pro celý tento týden
pava (20)|15.2.2006 18:38
ale nic to nemění na tom, že program je skvělý a fakt se povedl :yes:
selskyrozum (49)|15.2.2006 18:43
Program je fak super, ale mám obavy, že na datovém serveru došlo k chybě formátu dat a dokud se s tím něco neudělá, tak to nebude chodit ani příští rok:evil:
miramares (246)|17.2.2006 10:11
Tak data už jsou zase v pořádku :-) proveďte si update a kdyby byl ještě problém, tak mi dejte vědět
Crusader_ce4you (624)|17.2.2006 10:32
Chtěl bych se zeptat, jestli bude do databáze přidána i ČT Sport ??
ameron (124)|17.2.2006 14:15
Nainstaloval som si tento program a je vynikajuci! Super!
miramares (246)|17.2.2006 15:45
[QUOTE="Crusader"]Chtěl bych se zeptat, jestli bude do databáze přidána i ČT Sport ??[/QUOTE]

no on už tam ten kanál je přidaný, ale je s ním problém jako např. s Markízou :-( no je třeba už nová verze ;)
xkovi_ce4you (568)|18.2.2006 14:43
[QUOTE="miramares"]no on už tam ten kanál je přidaný, ale je s ním problém jako např. s Markízou :-( no je třeba už nová verze ;) [/QUOTE]
Vazne?Ja ho ve vyberu programu, pro ktere bych chtel stahnout tv program teda nevidim..program uz mam nainstalovany pekne dlouho..vysla snad v horizontu poslednich cca 4 mesicu nejaka aktualizace databaze programu?
miramares (246)|18.2.2006 14:53
v přehledu kanálů je tlačítko "nahrát" s určitou funčností ;-)
xkovi_ce4you (568)|18.2.2006 20:27
[QUOTE="miramares"]v přehledu kanálů je tlačítko "nahrát" s určitou funčností ;-)[/QUOTE]
Jedu pres menu data - kanaly a dam nahrat a ono to hlasi chybu pri nahravani dat..ale jinak stahovani tv programu pro kanaly, ktere ve stare databazi jsou, jde naprosto v pohode..tak nevim :( Muze to byt tim, ze sem nikdy neinstaloval net CF, pac mi to jelo i bez nej v pohode..? Ale jak rikam, nahravani dat pro stavajici databazi programu jede OK..
Crusader_ce4you (624)|19.2.2006 08:43
Tak mám přesně ten samý problém :(
miramares (246)|19.2.2006 15:49
Máte oba pravdu, momentálně mi to taky nejde :-(... jestli chcete můžete si ten program tam zadat ručně, je to celkem jednoduché :-)
u aplikace je soubor "channels.txt", který obsahuje všechny dostupné kanály. Pozor na kódování je to UTF8!! Když uděláte nový řádek a zapíšete tam "ČT4+Sport" a uložíte, tak ho pak budete mít k dispozici při výběru při nahrávání dat :-) Kdybyste měli problém s kódováním, tak ke konci je program "ČT1" (pořadí odpovídá zobrazení v aplikaci), ten řádek zkopírujte nakonec a pouze upravte konec textu... ale jak říkám, v normálním zobrazení mi to nefunguje jako Markíza, takže to půjde asi jen v "Právě hrají..."
landys_ce4you (119)|19.2.2006 19:25
Nazdar MM, ty starej sikulo!
Tak kdy uz bude nejaka nova verze? Hodila by se me vetsi rychlost, mensi narocnost a mozna par dalsich ptakovin s upozornovanim v zakladni nabidce, odebranim upozorneni, atd. Urcite bychom zase mohli zaktualizovat napady :-)
Ja vim, ze te to nezivi, presto bych mel nejake reseni. Asi bych to nevazal na povinnost, jednak by to ztratilo kouzlo a druhak by se to sejne nejak "kradlo", asi bych sel cestou dobrovolnosti. Kdyz mam hezky soft a vim cislo uctu autora, rad poslu treba stovecku ;-) Pokud se jedna o cesky ucet, tak ti obcas opravdu nekdo neco posle, mame vsichni nejaky ten homebanking, GSM banking, atd. a i kdyby to mela byt padesatikorunka, za dobre dilo obcas rad dam.
[QUOTE="miramares"][QUOTE="Crusader"]Chtěl bych se zeptat, jestli bude do databáze přidána i ČT Sport ??[/QUOTE]

no on už tam ten kanál je přidaný, ale je s ním problém jako např. s Markízou :-( no je třeba už nová verze ;) [/QUOTE]
freewall_ce4you (476)|19.2.2006 19:46
Plně se připojuji :yes: :)
Sako verife (476)|20.2.2006 07:12
nejak me to nechce nahrat data :((
nevite nekdo kde je problem? diky
miramares (246)|20.2.2006 09:05
[QUOTE="Sako verife"]nejak me to nechce nahrat data :((
nevite nekdo kde je problem? diky [/QUOTE]

zkus to teď, ověřoval jsem to a funguje mi to...
miramares (246)|20.2.2006 11:05
Tak jo, pustím pár "zákulisních" informací ;-) už na tom zase chvílema dělám, zatím moc času není, ale od března bych měl mít o trochu víc volna, tak to bude lepší :-) ale pár věcí se s novou verzí změní... jsem zvědav, kolik lidí mě za to nebude mít rádo ;-) vzniknou 2 verze, jedna placená, druhá free. Lišit se budou ve funkcionalitě (jak jinak :-)) no a to samé asi bude i pro data, něco zdarma, něco za příplatek... ale vzhledem k tomu, že jsem jen přízemní český vývojář, tak to nebudou žádné nehorázné sumy, které by vás měli zruinovat ;-) no nechte se překvapit a když půjde všechno dobře, tak snad na začátku dubna se dočkáte :-)
Jinak čekám na reakce, kdo na tohle co řekne ;-)
Ganja_ce4you (324)|20.2.2006 11:09
neslo by se nekdy kouknout jen na jedinou malickost a to jsou ty datumy..jestli by si ze systemu nemohl spis brat den (datum) ... ?
miramares (246)|20.2.2006 11:32
[QUOTE="Ganja"]neslo by se nekdy kouknout jen na jedinou malickost a to jsou ty datumy..jestli by si ze systemu nemohl spis brat den (datum) ... ?[/QUOTE]

teď netuším, co tím myslíš... můžeš mi to trochu víc popsat??
freewall_ce4you (476)|20.2.2006 11:53
[QUOTE="miramares"].....vzniknou 2 verze, jedna placená, druhá free. Lišit se budou ve funkcionalitě (jak jinak :-)) no a to samé asi bude i pro data, něco zdarma, něco za příplatek... [/QUOTE]


Jsem pro, jen jedna malickost ;) ... chtelo by to trosku sebevedomi ;) - nejsi zadne ceske prizemni orezavatko, kdyz umis dat dohromady takovyhle programek :yes: :yes: :yes:
freewall_ce4you (476)|20.2.2006 12:01
....se mi to podarilo nejak rozhodit, omlouvam se :O
toorek (251)|20.2.2006 12:43
[QUOTE="miramares"][QUOTE="Ganja"]neslo by se nekdy kouknout jen na jedinou malickost a to jsou ty datumy..jestli by si ze systemu nemohl spis brat den (datum) ... ?[/QUOTE]

teď netuším, co tím myslíš... můžeš mi to trochu víc popsat??[/QUOTE]

Asi tím myslí, že když si dám zobrazit program konkrétního kanálu na celej den, tak se otevře datum, které to najde jako první v databázi (tzn. kdy jsem aktualizoval data) a ne dnešní program (musím si nahoře v roletce přepnout datum ručně).
Sako verife (476)|20.2.2006 15:07
tak uz nevim kde je problem nebo co delam spatne ale proste me to nejde nahrat ty data. Mozna delam neco nekde blbe celkove.



Stahnul jsem si z autorovych stranek verzi 1.0.1979.38186, nainstaloval, nasledne stahl a zkopiroval 1.0.2070.37540 ,do pda nahral NET CF Setup. Spustim program dam data/nahrat data/vyberu programy a dam nahrat. Vzdy to vyhodi hlasku chyba pri nahravani dat.

errors: !!! Application error !!!
20. únor 2006 15:03:44
ObjectName: GetDataForm
MethodName: btnGetData_Click
Message: Sestavení prostředku nebylo nalezeno.


debug: ******************************************************************
Begin get channel data at 20. únor 2006 15:03:39
******************************************************************


vazne si nejak nejsem jistej kde je problem :(
Ganja_ce4you (324)|20.2.2006 15:19
[QUOTE="toorek"]Asi tím myslí, že když si dám zobrazit program konkrétního kanálu na celej den, tak se otevře datum, které to najde jako první v databázi (tzn. kdy jsem aktualizoval data) a ne dnešní program (musím si nahoře v roletce přepnout datum ručně).[/QUOTE]

presne,vzdycky musim premejslet..co je za datum .. stacilo kdyby ored tim byl ze systemu vytazen nazev dne a zatim v zavorce treba jen datum (napr. 20.2) by stacilo
miramares (246)|20.2.2006 15:30
[QUOTE="Sako verife"]
errors: !!! Application error !!!
20. únor 2006 15:03:44
ObjectName: GetDataForm
MethodName: btnGetData_Click
Message: Sestavení prostředku nebylo nalezeno.
[/QUOTE]

podle té chyby to tipuju na problém s připojením na net... máš ho v tu chvíli aktivní?? dostaneš se na nějaké stránky??
Sako verife (476)|20.2.2006 15:41
no nedostanu. Zkousim stahnout ty data kdyz jsem napojenej pres USB.
Jak to mam nastavit aby se me to updatovalo jen kdyz to bude napojeny pres USB? Takhle me to funguje napriklad u SPB Weather a je to bez problemu. Ale tam jsem nikde nic nenastavoval.
beecher (9270)|20.2.2006 15:55
Sako: Mas nastavene v AS na PC, ze tento pocitac je pripojen do Internetu?

BTW Asi to tady uz nekde bylo, ale co jsou ty dva checkboxy bez popisku v Data->Nahrat data...?
Sako verife (476)|20.2.2006 16:09
[QUOTE="beecher"]Sako: Mas nastavene v AS na PC, ze tento pocitac je pripojen do Internetu?

BTW Asi to tady uz nekde bylo, ale co jsou ty dva checkboxy bez popisku v Data->Nahrat data...?[/QUOTE]

tak nevim kde je problem ale bude to nekde mezi zidli a klavesnici zcela urcite.
v AS na PC pokud dam nastaveni pripojeni Internet tak to stejne nejde.
nevite nekdo kde by mohla byt jeste chyba?
Ganja_ce4you (324)|20.2.2006 16:37
dej si hledat tohle jsou zaklady...

dej si work .. v pda taky work .. proste stejny profily a jedes..kdyztak nastav proxy..atd..rikam zaklady..
miramares (246)|20.2.2006 20:21
[QUOTE="beecher"]BTW Asi to tady uz nekde bylo, ale co jsou ty dva checkboxy bez popisku v Data->Nahrat data...?[/QUOTE]

Jasně, už to tu bylo :-) Vypadli mi někde texty při aktualizaci, tak jsem pak do té poslední aktualizace dával nový soubor "czech.lang", přehraj si ho...
Jinak ten první checkbox je pro automatické ukládání dat po stažení a druhý je pro zobrazení nahraných dat...
miramares (246)|20.2.2006 20:24
[QUOTE="Sako verife"] v AS na PC pokud dam nastaveni pripojeni Internet tak to stejne nejde. nevite nekdo kde by mohla byt jeste chyba? [/QUOTE]

Nejdřív se pokus rozchodit internet přes AS. Jestliže se nedostaneš pomocí IE na nějakou stránku, tak to chodit nebude... Jinak nastavení si to přebírá z IE, takže pak by to mělo fungovat už samo, leda bys byl připojenej přes proxy s autentizací...
Sako verife (476)|21.2.2006 07:48
uz to jede super, bylo to samozrejme spatne nastaveny u me, myslim tedy nastaveni internetu.

Mel bych jeste takovy mensi navrh na zlepseni, na serveru 635dni.cz u nekterych programu uvadeji i cas a datum kdy porad jiz davali ale hlavne kdy jej budou davat zase.(konkretne co vim tak u HBO) Mozna by slo aby si programek prebiral i tuto informaci. Kdyby se potom v detailu poradu ukazala i fotecka z filmu takjako to je na 365dni tak by to taky nebylo marne. Samozrejme by mohlo byt volitelne zda si uzivatel preje stahovat obrazky.
Jeste jsem zapomel ze by se to melo synchronizovat automaticky samo, napriklad pri pripojeni na usb kabel (alespon tohle je muj pripad)

Uz se tesim na tu novou verzi teda, spise jsem zvedavej. Drzim pesti :yes:
Trainzak_ce4you (176)|21.2.2006 18:17
Zkoušel jsem už všechny z uvednených rad jak program zprovoznit ale stále mi píše CHYBA PŘI NAHRÁVÁNÍ DAT.

.NET Compact Framework 3 naistalován
Poslední patch nainstalován
Pocket IE přes AS načte jakoukoliv stránku správně

A stále mi to nedovolí stáhnout data. Jak to?
Sako verife (476)|21.2.2006 18:25
mas urcite stejny problem jako ja, tedy ten ze kdyz se pripojis pres USB k PC na kterem je NET a v PDA otevres IE a zkusis treba seznam tak ti proste nejde net.
selskyrozum (49)|21.2.2006 19:38
stávalo se mi to v práci, kde jsme připojeni na net přes proxy - internet na pda fungoval, aktualázace počasí spb chodila - firewal však zakázal nějaké porty a aktualizace TV nešla. Zkuste aktualizovat jinde, např. GPRS.
beecher (9270)|21.2.2006 20:02
Chlapi, krotte se s temi citacemi... :evil:
miramares (246)|21.2.2006 20:04
[QUOTE="Trainzak"].NET Compact Framework 3 naistalován[/QUOTE]

Opravdu jsi tam instaloval ".NET Compact Framework 3"?? Tahle aplikace potřebuje verzi 1.0, takže jestli tam máš teď 2.0 (3 opravdu microsoft ještě nevydal), tak ti to chodit nebude... instaloval jsi tam ten framework, co je u mě na stránkách?? Ještě by mě zajímalo jaké máš připojení k netu, přes proxy??
miramares (246)|21.2.2006 20:07
dobře, dobře, budu se krotit, ale přijde mi přehlednější použít kus dotazu na který odpovídám :-)
Trainzak_ce4you (176)|21.2.2006 20:53
[QUOTE="miramares"]Opravdu jsi tam instaloval ".NET Compact Framework 3"?? Ještě by mě zajímalo jaké máš připojení k netu, přes proxy??[/QUOTE]

Moje chyba - je to ta verze na tvých stránkách. Přiznám se ještě že v sítích se moc nevyznám ale můžu říct, že mám připojení přes kabelovku Karneval, které je směrováno routerem do dvou počítačů. Na routeru je firewall vypnut, proxy myslím že také.
speed-komi (278)|5.3.2006 23:43
Měl bych takovej dotaz na autora programu, nebo spíš nápad, ale nejspíš to bude nerealizovatelné. Co takhle dostat váš TV přehled na obrazovku Dnes. Pouze aby se zobrazily právě vysílané pořady. Ideální by bylo, integrovat to třeba do SPB Pocket Diary(parádní aplikace - kdo nevyzkouší, nepochopí), tam by se moc hodil.

Prosím moc mi nenadávejte za muj bláznivej nápad. ..no řekněte, nebylo by super mít program na Tooday?
beecher (9270)|6.3.2006 07:28
No, jelikoz je programator taky .NETar, a neni C/C++kar, aspon doufam, jako ja, tak mam obavy, ze se toho asi nedockate, protoze v .NET (a ani ve verzi 2.0) nelze psat Today Pluginy...
miramares (246)|22.3.2006 21:57
Ahoj všichni,
bohužel mám pro vás jednu hodně špatnou zprávu. Data už nejsou volně k dispozici. Dodavatel dat to prostě utnul jen tak :-( Zjišťuju další informace, jak by je bylo možné získat a rád bych od vás věděl, jestli byste měli zájem i o placená data. Dívám se i po náhradním zdroji, ale moc nadějí tomu nedávám :-( reakce prosím raději soukromě, aby se to tu nezahltilo...
speed-komi (278)|23.3.2006 19:42
Placené??? ani omylem! Ale klidně to můžete zkusit, nějaká skulinka se už snad najde;)
selskyrozum (49)|23.3.2006 20:09
Nemám s platbou problém, pokud nás bude dost, suma by se blížila např. ročnímu poplatku za IDOS, proč ne. Žijeme v tržní ekonomice a musíme
si zvykat platit. V hospodě také zaplatíme za pár hodin radosti - SW zůstává, nehledě na to, že ho někdo vymýšlí, nebo krmí server daty a zabezpečuje hot-line.

czdon70 (26)|24.3.2006 13:10
Taky bych asi něco zaplatil, no záleží na tom kolik by to stálo. Jsem každodenní uživatel tohoto TV programu a moc moc moc jsem s ním byl spokojen ! Hodně mně zamrzela informace o zastavení možnosti obnovení databáze. Přeji nám všem spokojeným uživatelům, aby se brzy našlo řešení :-)
robox_ce4you (102)|24.3.2006 15:32
Možná už to tady někdy bylo, ale teď když tenhle prográmek nejde, tak nám musí třeba vystačit toto:
http://www.programy-tv.cz/pda/
Surgical (2364)|24.3.2006 23:51
Diky roboxi, me slape O.K.
jerzy_ce4you (230)|25.3.2006 07:25
miramares (246)|4.4.2006 14:56
Zdravím všechny televizní maniaky :-)
jestli vás už nebaví online verze televizního programu, tak si stáhněte update "TV přehledu" a zkuste nový zdroj dat ;-) bližší info zde
neooo666 (243)|4.4.2006 15:16
Akorát jsem se chtěl zeptat, jestli už můžu program odinstalit, tak paráda, nová verze šlape, data jenom CT1, CT2, Nova a bez ikon typu pořadu ale to zase tolik nebolí, jen doufám že placená verze bude obsahovat větší spektrum programové nabídky :)

good job miramares :yes: