Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 22 z 22

Téma: Hlasuj & Vyhraj: Jake zarizeni do kapsy jste meli PRED prvnim zarizenim s Windows CE?

Nováček
    Registrace
    Dec 2002

Kdysi dávno jsem začínal jako většina ostatních na diářích Casio, které sice na vedení kontaktů postačovali, ale pro náročnější práci s tabulkami, databázemi a také na hraní her nepostačovali. Již si nepamatuji přesný model, ale mělo to 1 MB paměti.
    Že existují přístroje do dlaně s dotekovou obrazovkou jsem zjistil z nějakého filmu se Stevenem Segalem (měl tuším Newtona) a hned jsem se začal pídit po něčem podobném, neboť mě ten přístroj fascinoval (nejen podobností s komunikátory ve STAR TREKU). První co jsem objevil a hned zakoupil byl EVEREX (vzhledem k platformě Windows - Palm mne jako chytrý diář nezaujal), který pro mé první pokusy postačil, i když bych v té době koupil něco co mělo velikostní a váhové parametry Palmů. Ale co mám říkat hned to někde vrzalo a výdrž nijaká. Vzhledem k nevelkým finančním možnostem, jsem přešel nejdříve na černobílé CASIO E-15 s wince 2.11 a teprve nedávno (říjen 02) jsem si udělal radost a zakoupil jsem TOSHIBU a jsem více než spokojen.

Honza
    Odpovídat lze po přihlášení

DD_ DD_ je offline
    Nováček
    Registrace
    Jul 2010

No ja jsem jako provni poridil Diamon Mako (Je to v podstate uplne stejne zarizeni jako Psion Revo 16MB). Duvod byl na snade, za louzi se dal poridit v prepoctu za 4k Kc coz byla dobra cena.
    Na WindowsCE jsem presel vice mene z donuceni neb mi predeslou masinku ukradli i s batohem, a tudiz jsem potreboval zakoupit neco jineho, a v te dobe me prislo nejrozumnejsi pomer vykon cena nejake zarizeni s WinCE a tudiz jsem skoncil u iPaqa od te doby jsem akorat upgradoval na model 3870 ktery zatim pouzivam do ted k plne spokojenosti.

Nováček
    Registrace
    Apr 2002

Kdysi nejaky Sharp, myslim, ze s 32 KB pameti. Pak dlouho dlouho nic a pote Palm Vx. Pred 2 roky iPaq 3630 z druhe ruky, ktery byl po roce a neco vymenen za 3870. A rad bych se brzy videl s 1910. (radsi nez s 5450).

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

Caukes vsichni,

zacalo to databankou od Casia 4300, pokracovalo pak uz vsim moznym, PSIONem 3,3a,3c,Sienou, S5, S5mx (co jineho by se dalo cekat od majitele PSION Centra [;-)] ) , pak Casiem A20, Apple Newtonem (to byla bomba), Palmem III, NECem MobilePro 700, PackardBellem 800, HP620lx, Jornadami rady 6xx a7xx.... Mezipokusem byl papirovy diar ADK, ktery skoncil v kosi asi po dvou mesicich pouzivani diky absenci tak jednoduche funkce jako je Search [] . No a potom v praci vsechny iPAQy.

Celkem jsem mel prilezitost dostat toho do ruky v ramci pracovniho procesu celkem dost. Kazde ma svoje, kazdy vyrobce ma model kde se neco v nekterych serich extremne nepovedlo (Casio A20 se smazalo - stacilo s nim poradne klepnout o stul, PSION Siena byla nachylna na statickou eletrinu a zamrzala, Palm III se resetaval sama od sebe treba i parktrat denne podle teploty a tlaku, iPAQ 3630 v prvni serii otacel obraz displeje, Siemens LOOX 600 mel problemy s Bluetootem a na druhe strane ma model ktery je ve sve dobe skvely at uz SW, nebo HW(Casio SF-R20, PSION S3, iPAQ H3760, 3970 Casiopeia E-115, NEC MobilePro 780, PackardBell 880, a dalsi...)

Nejlepsi vec ktera podle mne kdy byla ve sve dobe, byl Newton, uz v roce tusim 1996 mel genialni rozpoznavani pisma a RISC procesor. Ale byl tady moc brzo a trh to nepochopil, stejne jako jedno tlacitko na mysi u pocitacu Apple. No, treba nekdy v dalsim zivote ....

A proc jsem si vybral PocketPC (momentalne pozivam H3970). Diky hybne sile veskereho pokroku - lidske lenosti. Pocket PC je nejjednodussi na synchronizaci Outlookem. Mozna ne nejrychlejsi a mozna ne optimalni, ale nejjednodussi a relativne bezproblemove pro obycejneho uzivatele, ktery se neche nic moc ucit, ale pouziva pocitac jako jeden z nastroju ke sve praci, ne jako smysl zivota.

MaPo, INTERSITER

Guest

Jako první jsem měl klasickou databanku casio.Potom jsem přešel na ,,vymakaný,, diář od Texas Instruments.No a jednou mi kamarád ukazál WinCE a mě se tak zalíbilo(v době ošklivých palmů se nebylo čemu divit),že jsem si ho ještě ten týden zakoupil.Možností programů jako Pocket Data Base a jemu podobných si nemohu jinak než vynachválit.Spokojený majitel Palm size pc(Pavel ,,fastrunner@seznam.cz)

Guest

[] tak na to si uz moc nepamatuju.. vim ze to bylo hodne primitivni zarizeni do kteryho se nacpalo s bidou kolem 90 cisel.. a tim to koncilo.. :O) takze ste si s tim moc nepohrali. [:sarcastic:]... za mesic sem s diare vyndal baterku dal ho do obalu a mam ho tam tak jeste dnes .ted pouzivam POCKET PC LOOX.. docela slape ! jen tak dal.. :O) stejne kdyz si pomyslim ze za par let to bude starej smejd tak [] [(] [:dead:] ... snad aspon pujde trosku pretaktovat... :O(
    i kdyz ten novej ipaq moc nevypada.. :O(

mej te se..

:::LOCHI:::

Nováček
    Registrace
    Mar 2003

Koukam, ze se od ostatnich moc nelisim, taky sem zacinal na Casiu s 64KB pameti a slotem na nejake karty (uz ani nevim jak se ten slot jmenoval, jen vim, ze sem tam mel angilcky vykladovy slovnik ).

Toho sem prodal uz davno. Ale jelikoz pracuji s pocitaci, chybi mi pocitac v terenu, notebook je veliky a neprakticky (navic stolni PC mam, tak mit dva kompy je zbytecne), potrebuji BlueTooth a WiFi pro komunikaci s okolnim svetem , tak byla jednoznacna volba, koupil sem si IPAQa 3970.

Muzu jen dodat, ze sem nad miru spokojen .

mr.syck

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. centrum zarizeni windows mobile - 2. zarizeni
    Od JabaTar v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 24-06-2009, 17:02
  2. Meli jste nekdy/videli jste na Looxu 720/Looxech obecne vadny pixel?
    Od IntEx_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 05-07-2005, 18:40
  3. Jaké by jste mi doporučili GPS?
    Od tribiani v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 09-05-2005, 00:52
  4. Jaké jste měli v minulosti kapesní počítače
    Od hlp v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 44
    Poslední příspěvek: 31-01-2005, 10:02
  5. Reakcí: 14