Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: napájení přes USB

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Možná bude znít můj dotaz hloupě, ale raději se chci ujistit.
    Koupil jsem si USB hub se zdrojem. Protože nechci mít pořád adaptér na nabíjení PDA v zásuvce (jak tomu doposud bylo), tak jsem kolíbku na PDA připojil přes USB (vyrobenej kablík jen na nabíjení bez synchronizace) na ten HUB. Můžu PDA či baterku nějak poškodit pokud ho budu dobíjet jen přes USB a nepoužívat originální dobíječku? :?: (nesmějte se mi, opravdu se v tom moc nevyznám )
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Já svého iPaqa doma nabíjím klasickým způsobem přes kolébku zapojenou do sítě. V práci zase jedině přes USB hub přímo z počítače. Nabíjení je kupodivu velice rychlé a neprojevilo se ani žádné snížení výdrže baterie. Ale nezaručím že u LOOXE to bude stejné. Také záleží na kvalitě USB kabelu a USB hubu.

EDIT: Ještě doplním že USB hub mám bez vlastního zdroje. A moc nedeporučuji používat nějaké káblíky vlastní výroby - jetli jsem to pochopil dobře z tvého příspěvku

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od macula
    Já svého iPaqa doma nabíjím klasickým způsobem přes kolébku zapojenou do sítě. V práci zase jedině přes USB hub přímo z počítače. Nabíjení je kupodivu velice rychlé a neprojevilo se ani žádné snížení výdrže baterie. Ale nezaručím že u LOOXE to bude stejné. Také záleží na kvalitě USB kabelu a USB hubu.

EDIT: Ještě doplním že USB hub mám bez vlastního zdroje. A moc nedeporučuji používat nějaké káblíky vlastní výroby - jetli jsem to pochopil dobře z tvého příspěvku
    to ako myslis ze usb hub mas bez vlastneho zdroja?
    No neviem ja kebyze dam nabojat looxa do usb hubu bez vlastneho zdroja napajania a napajania usb hubu len z PC tak to by proste neutiahlo...
    neviem ake veci tam mas ty ale uz taky BT zere pekne a nabijanie looxika dost...

kabel vlastnej vyroby neidporucam ani ciro cirou nahoodu, neviem ako to sice funguje ale kazdopadne neodporucam

VIEM ze je to troska OT ale sa chcem spytat co stoji SYNCHRONIZACNY kabel na looxika?

diky

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Dovysvětlení: ten hub má externí adaptér - takže LOOXe dobíjí v pohodě i když je PC vypnuto.
    Co se týká kablíku který používám: jedná se jen o upravený dobíjecí (dvojlinka), na jedné straně konektor typu Nokia a na druhém USB samec, takže tento kablík je skutečně jen na dobíjení.

Sync kablík koupíš kolem 800 nebo si můžeš koupit tady zkrácenou verzi, upravenou podle tvých představ za přibližně stejný peníz

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

reknu to asi takhle, ja uz ani nevim, kde mam adapter pro PDAcko :-) Nabijim jen pres USB...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Nápodobně, v práci mam Compacta non-stop připojeného cez USB na síť s megovým připojením, a nabijim jen tak, přes USB, nebo občas v autě..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Vam dobiji Loox jenom samotny USB kabel? Ja mam L710 a nedobiji me :sarcastic:

Podobná témata

1. Napajeni diamondu2 v CAR
    Od niky_ce4you v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 28-09-2009, 23:36
  2. napájení N500
    Od Biggest v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 16-12-2007, 11:22
  3. Acer n50 - konektor napájení
    Od Ellie_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 29-03-2006, 00:30
  4. Napájení přes USB konektor v autě
    Od RaDon_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 05-11-2005, 19:03
  5. Trochu bastlení !!! Napájení PDA přes kolébku z USB.
    Od iloveyou v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 05-10-2004, 01:30