Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problémy s WAP u T-Mobile na MDAC

toorek (251)|27.6.2005 11:32
Předem se omlouvám, jestli to tu někde už je, ale já to opravdu nenašel. Na MDAc mám správně nastavený wapový účet, zapnu IE a dám stránku wsp://wap a načte se mi úvodní stránka. Pak dám třeba odkaz Cestování - načte se další stránka. Tady klepnu třeba na Jízdní řády nebo Kde jsem nebo cokoliv jiného a končím. Chvíli to něco tahá z netu, pak přestane, ale žádná stránka se nenačte. Kde je problém?
toorek (251)|27.6.2005 13:09
Může mi aspoň někdo potvrdit, že mu to narozdíl ode mě funguje a na ty další stránky se dostane?
Zdenek Malinsky (9781)|27.6.2005 13:52
Koukám žádná rada od majitelů MDA. To zlobí jen na těchto stránkách nebo i jinde? Zkus infolinku T-Mobile 4603. Je to zdarma, cihlu máš od nich, tak ať se snaží.
toorek (251)|27.6.2005 14:18
Tak na wap stránkách t-mobile se dostanu opravdu jen na ty "rozcestí", ale žádnou konkrétní stránku nenačtu. Zkusil ještě wap iDnes, ale se stejným výsledkem. Navíc to hlásí, že stránka nemůže být zobrazena. Zajímavé je, že když se napojím přes GPRS internet a ne wap, tak se na wap t-mobilu nedostanu vůbec, ale iDnes najednou šlape jak hodinky. Zkusím zavolat na tu helpline a uvidím, ale moc nevěřím, že budou něco vědět.
toorek (251)|27.6.2005 15:22
Tak jsem tam zavolal a má to očekávaný výsledek. Mám s tím zajít na zákaznické centrum a oni to tam vyzkouší a když tak vyreklamují. Jsem nadšen:? ! Než se tam s tím rozběhnu, opravdu se tu nenajde nikdo, kdo je u t-mobile a mohl by funkčnost těch stránek v kombinaci s MDAc odzkoušet?
toorek (251)|28.6.2005 13:14
No nic, koukám, že nikdo se k tomu odzkoušení nemá, tak napíšu poslední poznatky. Na zákaznickém centru t-mobile u nás v OL mi řekli, že se s takovým problémem ještě nesetkali, lépe řečeno, nikdo si nestěžoval. Každopádně to prý není chyba v zařízení, ten IE v MDAc je na wapový stránky nic moc, doporučili mi zkusit jiný prohlížeč. Tak jsem zkusil EzWAP a světe div se, s ním všechno šlape, jak má. Nicméně by mě stále zajímalo, jestli to dělá to samé někomu jinému, please.