Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PlanMaker a TextMaker do konce týdne jen za 50%

Zdenek Malinsky (9781)|24.6.2005 14:14
Společnost SoftMaker vyvinula dva velmi podařené produkty PlanMaker a TextMaker.

Do konce tohoto týdne nabízí zájemcům 50% slevu. Oba programy jsou funkčně nesrovnatelně lepší než Pocket Word a Pocket Excel. Jde pravděpodobně o absolutní špičku mezi alternativami pro PocketPC. Bohužel tomu odpovídá i vysoká cena. Díky této akci mohou zájemci hodně ušetřit viz. ceník. Pokud jejich možností využijete nebo nejste s PW a PE spokojeni neváhejte. Lepší cenu nenajdete.
hybo (3107)|24.6.2005 20:34
neni to jejich prvni slevova akce, poradaji to, kdyz to tak odhaduju, jednou za pul roku, cca ;) meli snad i akci, kde stala licence 11.11, nebo tak neco, snad k jedenactemu listopadu...
našrot (126)|28.6.2005 21:46
Asi je mají proto, že si lidi stáhnou demo, zjistí, že to zas až tak super není a nic si nekoupí.. tak je chtějí nalákat na slevu :o)) Mě osobně teda ten PlanMaker (word mě nezajímá, nepoužívám) přišel dost hroznej - např. na displayi plýtvají místem, jako kdyby mělo každé PDA 21" monitor a když to člověka přestane bavit, tak jediná možnost, jak to z PDA dostat (pokud to mezitím zrušil na PC) je HR.. holt skopci jsou schopní vychytat na všech věcech ty nejhorší vlastnosti a hezky je zkombinovat ;o) Zlatý SpreadCE, které, když bylo, tak bylo zadarmo a 100x lepší než PlanMaker... A tak už se těším na WM5, kdy konečně tahle skopčácká firma zkrachuje nadobro :o)
Erikt68i (266)|29.6.2005 09:11
Já používám místo PlanMaker jiný mnohem lepší, menší (1 Mbyte) a levnější PTab (Loni teda byl levnější -teď to nějak nesleduji, tak případně sorry). Odinstalace je jednoduchá přes systém a úplná. Porovnával jsem ho dost důsledně s Plan Makerem a PTab je jednoznačně lepší!
hybo (3107)|29.6.2005 09:23
kdyz uz, tak PTab maleznete zde