Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 28 z 28 PrvníPrvní ... 18262728
Zobrazené výsledky: 406 až 416 z 416

Téma: jak koupit della

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Ahoj vsem,

zvazuju nakup axima,je to moje prvni pda.Nicmene nedokazu se rozhodnout zda koupit della u nas v CZ,nebo v USA kde mne vyjde o nekolik tisic levneji.Predpokladam ze ma dell mezinarodni zaruku,takze na pristroj zakoupeny ve statech ji budu moct uplatnit i v CZ.Standartne se prodavaji s rocni zarukou,nevite nekdo jak rozsirit zaruku na delsi obdobi ?Lze to i dodatecne?

Jsou nejake dalsi mne nezname uskali pri nakupu ze zahranici.Podotykam ze jde o zcela nove zbozi.Jsem na tom ted spatne,splacim auto,koupil jsem si dalsi hracky,pred zimou jeste rekonstrukce topeni - nemuzu utracet a kazda koruna je pro mne dobra.Bohuzel potrebuju jej.Muzu mit starsi Ipaq hx4700 za 8000,ale ten del je asi pro mne lepsi volba,protoze je za stejne penize a k tomu zcela novy.Sice se obavam kvality displeje,ale snad to nebude tak strasne jak jsem se zde docetl.

Dekuju vsem za odpovedi a namety.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Ja som si x51v objednal z ciech cez dell.cz a som zo slovenska teda tiez akoby "zahranicie" , objednavku som vyplatil pred 10 dnami a zatial sa nic nedeje, firma dell u mna straca body ,na e-maily mi sotva niekto odpise a ak tam zavolam tak ma ubezpecia ze robia co mozu ale su problemy... , prose musis stale len cakat v neinformovanosti a to je hrozne :, musim im liez neviem kde aby som sa vobec nieco dozvedel, proste uz ma to nebavi,minule som dostal mail kde sa pise ze do 17.10 je dell u mna, no neverim tomu ale ked do vtedy nedojde tak tu objednavku zrusim, tolko moje skusenosti s firmou dell : , ach jaj:?

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Z tvého hysterického příspěvku usuzuji, že jsi asi předchozí příspěvky asi nečetl. Prostě Dellu to 10-14 dní trvá, ale na kvalitu se vyplatí počkat. Např. na Ferrarri bys taky musel čekat pár měsíců a Škodivku koupíš okamžitě v každém větším konzumu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Tak podle téhle logiky je nejkvalitnější N560 . Na ten jsem čekal několik měsíců, dodávku 3x posunuli, až jsem objednávku stornoval a koupil Della :sarcastic: .

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

no o je ok keby si vedel ako to je z dell XPS 700 tak ti bude aj zle ide skor oto ze na slovenso sa to spatne dodava...

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Z tvého hysterického příspěvku usuzuji, že jsi asi předchozí příspěvky asi nečetl. Prostě Dellu to 10-14 dní trvá, ale na kvalitu se vyplatí počkat. Např. na Ferrarri bys taky musel čekat pár měsíců a Škodivku koupíš okamžitě v každém větším konzumu.
    ja chapem ze to trva 10-14 dni lenze dnes je to 10 den a z dell.cz mi poslali mail, ze je nejaky problem z peniazmi (ktore som poslal bankovym prevodom pred 10 dnami, a podla mna nie je normalne aby prevod trval tak dlho) a akonahle to vyriesia tak do 14 dni je u mna!! : : :

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

nezabudni ze prevadzas peniaze do ciech a pri kazdom prevode si bere aj tvoj a asi aj ich banka nejake penize pokial ide o medzinarodny prevod...myslim

Registrace
    Mar 2004

Ty jsi je poslal, ale otázkou je, zda je dostali oni. :?

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Kupuju svoje první PDA, docela dlouho jsem četl různé recenze, srovnával atd. a a Axim x51 z toho nejspíš vyšel jako vítěz (nejspíš bych bral ten prostřední model, nejvyšší bych asi nevyužil). Problém je v mém momentálním místě výskytu, kterým je Čína a ještě tu nějakou dobu zůstanu, takže budu muset nakoupit i u čínského Dellu. Předpokládám, že seženu jenom čínskou verzi s čímž jsem celkem smířený (jak jsem se dočetl, tak změnou jazykové verze bych zrušil záruku), ale zajímalo by mě, jestli bude mít nějaký problém se zobrazováním češtiny (psát s diakritikou holt asi nebudu)? Jak se to chová v podobném případě... řekněme s anglickou/německou/whatever verzí? (s těmi by tu snad někdo mohl mít nějaké zkušenosti, předpokládám, že s čínskou asi nikdo takový nebude )) Případně jaké jiné problémy se mohou objevit právě v souvislosti s jinou jazykovou verzí?

Registrace
    Mar 2004

Kup si s anglickou ROM, tu by tam snad mohli mít. PDA s angl.ROM se prodávají i u nás a funguje na nich čeština.
    Přeflashovat na jinou "jazykovou" je teoreticky možné, ale není to legální a přicházíš o záruku, resp. v případě reklamace bys musel flashnout na původní, takže bys musel sehnat i tu původní a navíc v případě mrtvosti PDA ani flash nebude možno provést. Nevím, jak moc ušetříš, zda to riziko stojí za to.

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Takže čeština jde jen na anglickou ROM? No, zkusím se na to zeptat... Jinak pro Dell teď mimo jiné mluví i cena, mají ho v akci, díky které můžu celkem slušně ušetřit, ale jen do pátku. Pokud to nestihnu nebo anglickou ROM mít nebudou, tak bych asi šel do iPAQa, u kterého si sice budu muset připlatit, ale už vím jistě, že ho mají i anglicky (a navíc ho můžu koupit i v kamenném obchodě a před koupí si ho osahat... s nákupem přes net tady ještě nemám moc zkušenosti a nevím jak moc mu můžu věřit)

Strana 28 z 28 PrvníPrvní ... 18262728

Podobná témata

1. Co koupit?
    Od Lubos11 v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 16-06-2008, 09:27
  2. koupit Looxe 720?
    Od Ellie_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 26-04-2006, 07:58
  3. Kde kupit Della x50v v Cechach
    Od pdq v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 18-02-2005, 09:11
  4. Co koupit? (help plz)
    Od tillda v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 26-01-2005, 18:36
  5. Co koupit ???
    Od n13 v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq