Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 25 z 28 PrvníPrvní ... 152324252627 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 361 až 375 z 416

Téma: jak koupit della

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Ad CC, záruka na 3 roky.....
    Pokud se vám zdá cena za tento nadstandard vysoká, opravdu pozorně si pročtěte diskuze, kolik nešťastníků má vadné pixely na displeji (a nejde uplatnit záruka nebo výměna), kolika "šťastlivcům" se podařilo poškodit nebo zcela zničit displej nebo celé PDA a kolik stojí oprava. Potom budete mluvit jinak. Ale jsou to vaše peníze. Je lepší si po čase říci, že jste zbytečně vyhodili peníze za CC, než platit nový displej a jeho výměnu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Milouss
    1) ...vypada to, ze x51v je asi jedina mozna volba... (nebo se mylim??) Docela zasadni podminkou pro mne je, aby pda melo VGA, SD a CF slot, BT a Wifi.

2) Dalsi silnejsi baterii, ale nevim, jak Axim vypada s rozsirenym zadnim krytem)..
    Nabijenim do auta.
    Druhou kolibkou s nabijenim na doma.
    USB kabelem na synchronizaci a nabijeni z notebooku.

3) Otazkou sama pro sebe je dellacky complete care, na prvni pohled moc prima vec, ale kdyz vemu, ze v zakladu stoji 13685,- a kdyz pridam 2 riky NBD a CompleteCare, tak je to uz 18027,- ...
    1) Podle pozadavku je to jedina volba, protoze co je mi znamo, tak X51v je jedine zarizeni s WM5, VGA a CF...
    2) Ma takovy batuzek, ale jak jsem jiz nekolikrat doporucoval, 1800 mAh baterie od Mugenu z www.aximcases.com je ta nejlepsi volba vzhledem k tomu, ze rozsiri zarizeni pouze o 2,3 mm a vleze se s nim do standardnich pouzder...
    Nabijeni do auta je jednoduche, pokud jiz mate CL adapter s iPAQ nabijeci koncovkou (3,5 mm nabijeci jack nebo kolik to je), tak na ni pasuje redukce dodavana k Dellu...
    Jednu kolibku dostanete se zarizenim, to nestaci? Pokud chcete kolibku i do prace, tak se holt jedna bude muset prokoupit...
    Standardne Dell lze nabijet pres USB pouze pri vypnutem zarizeni, takze je nutne na to dat pozor a uprimne nabijet pouze pres USB takove zarizeni je o nervy...
    Jinak prislusenstvi si po te take muzete koupit u spolecnosti EDN (www.edn.cz)
    3) Jak psal Zdenek... Je to vase volba...
    Kdyz si vsak vzpomenu, ze kolik se prodavali jak Hx tak X50v v prvnich dnech, tak je to i s CC a NBD na dva roky furt v pohode...

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od beecher
    Ad Rakousko: Dal bych si pozor, aby to nebylo v nemcine...
    Hmm a jeto nejaky problem flashnut na english ? Flashovanie FW snad nerusi zaruky. Licencie mam v ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Prave ze rusi...

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Kdyz si flashnu ROM na vyssi verzy, tak tim zaruku neporusuju? To je jenom tak mimo misu :-.)

Registrace
    Mar 2004

Pokud je vydaný oficiálně výrobcem PDA, tak flashnutí na vyšší verzi ROM je zcela v pořádku. Ovšem změna jazykové verze legální není.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Mohu přidat svou zkušenost s HP5550. Více než rok nechutného přetahování a dohadů, 5 závad, po navrácení z opravy horší než před ní. S radostí jsem si připlatil CC u Dellu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

nojono, tak jsem ho objednal... i s cc a dalsima "drobnostma"... tak to jsem fakt zvedavej a natesenej.... drzte mi palec..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Kazdy zbehlik je jenom vitan...

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

Je v tom trochu nostalgie, proto stale jeste mam Compaq iPaq 3970...

Prominte, uplne mi vypadla jedna vec, a to ze se v praci pripojuju do wifi pomoci LEAP a wifi nastaveni WEP/WPA... nekteri kolegove trebas s Variem maji smulu, jim to nadtavit nejde. Pujde mi toto s Aximem?
    S HP BT Klavesnici problem nebude, jak jsem se tady docetl.
    Pak jeste zakerna otazka, my s hx4700 a wm5 moc nesmime instalovat aplikace do rom, ale na SD a vubec delat mnoho opicaren, aby system byl pouzitelny. Predpokladam, ze na X51v proste v pohode vsechno sypete do rom... ze? mne hned nebijte, jsem postizenej...

Diky za odpovedi.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Dell dodava maximalni konektivitu pres WiFi, pac je tam navic jeste Oddyssey klient, se kterym je mozno se pripojit kamkoliv...

HP BT klavesnice opravdu uz problem neni...

Klidne instalujte... X51v ma jine typy ROM pameti (ma NAND), kde se ten CompactionThread nepousti, protoze to neni potreba...
    X50v, ktery mam ja a mam ho upgradnuty na WM5, ma stejne ROM pameti jako Hx, ale instaluji vse do ROMky a problemy, ktere popisuji uzivatele Hx s WM5 nemam, tak nevim, co delam spatne... ops:

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Tak a je objednane u dell.at... Po telefonickom dotaze (presmerovanom do nemecka) mi bolo povedane, ze anglicka verzia sa da objednat ale len cez telefon.
    x51v english + 3y NBD / CC accidental + 1gb SD = 553 EUR vratanie dodania v rakusku
    A sitahnu to s VISA karty (narozdiel od niektorych SK dealerov)
    Uz len aby to zbehlo ok

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Ahoj,
    jsem novym vlastnikem Axima X51V. Musim rici, ze zatim vse funfuje jak ma. A diky vysledovanym radam Beechera nebyl problem s nastavenim cehokoliv. Jen mne prekvapil relativne spatny kontrast displaye s porovnanim s QVGA-nejde to nekde alespon trochu upravit? A jeste jeden dotaz, mam samostatny kombinovany synchr/nab. kabel ktery chci vyuzit k nabijeni s nabijeckou USB-230/5V. Nevite nekdo, jaky by mela mit minimalni vykon /v miliamperech/? Nabijeni s USB integrovanych v PC na to vubec nestaci, ON LED jen problikava a provoz PDA se po chvili prepne stejne na baterii.
    Jirka

Registrace
    Mar 2004

Špatný kontrast? To chceš říct, že ti to v porovnání s QVGA ukazuje hůř? Máš opravdu model 51v?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Pokud se kontrastem mysli "velka svetlost" displaye, tak to jsme jiz probirali...
    Dell tam proste pouzil halogenove podsviceni (nebo jake), tak je to takove studene...

Strana 25 z 28 PrvníPrvní ... 152324252627 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Co koupit?
    Od Lubos11 v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 16-06-2008, 09:27
  2. koupit Looxe 720?
    Od Ellie_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 26-04-2006, 07:58
  3. Kde kupit Della x50v v Cechach
    Od pdq v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 18-02-2005, 09:11
  4. Co koupit? (help plz)
    Od tillda v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 26-01-2005, 18:36
  5. Co koupit ???
    Od n13 v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq