Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 24 z 28 PrvníPrvní ... 142223242526 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 346 až 360 z 416

Téma: jak koupit della

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Měl jsem to nedávno podobné - taky se to najednou někde zaseklo. Je třeba to telefonicky urgovat na české pobočce. Pak půjde vše hladce - do druhého dne od urgence to bylo doručeno.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

v pondeli tam zavolam, porad se mi ukazuje to same

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

tak aximek konecne dorazil po urgenci, jinak bych cekal este mesic a to jim uz 6 dni lezel na sklade v praze. jake bylo ale prekvapko, ze sem tam nenasel cd s lokalizaci? tka se chci zeptat, jestli tam opravdu ma byt nebo na me zase zapomneli, coz bych se nedivil...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Se obávám, že tam být nemá... BTW máš tam synchronizační USB kabel? Já tam mám jenom koncovku...

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

to to snad ne - nejaka koncovka tam je, nevim na co a na synchronizaci je ten stojanek ne:-)

ja totiz myslel, ze lokalizace je v cenne jako u Ipaq ani sem nad tim nepremejslel, ted vidim, ze to ted ma dell v int. obchode jako prislusenstvi

p.s. ta koncovka je pro napajeni

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2005

kdepak,lokalizace v cene neni,koncovku mas na nabijecku,kdyz ji nepripojujes do stojanku

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Hm, tak pokud se podívám do papíru s obrázky, co mně k tomu přišel, tak je tam:
    5. synchronizační kabel USB
    7. dok (volitelný)
    8. konektor adaptéru

Takže kapitalističtí soudruzi dali dok jako povinný a sebrali kabel... Tahat s sebou pořád kolíbku mně přijde docela jako opruz ( .

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2005

no to jo,ale pro USA,nam cechackum kablik ne,skoda

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

zdravim ... momentalne sa pasujem s drobnym problemom ako uspesne objednat x51v na Slovensku. Problemom je complete care, ale zaroven je aj tou vecou co najviac rozhodla v prospech Dellu.
    U kazdeho z 3 slovenskych dovozcov som sa dostal k nejakemu problemu. U dvoch znich tu bolo uz to spominane bundlovanie dlzky trvania NBD a Completecare. Tj doba CC musi podla nich byt aspon taka ako NBD a priplacat NBD sa mi neoplati. Treba povedat, ze v prvej firme mi to odmietli hned v uvode. V druhej mi na otazku 'preco sa to v cz da objednat' povedali, ze skusia zistit a odmietli potom (tu sa aspon snazili znizit cenu na uroven dell.cz, dokonca o par korun nizsie).
    A v tretej spolocnosti si nasli dalsiu vynimku a to, ze ak predavaju fyzickej osobe tak si ta musi doplatit nbd na 2 roky. Pricom samotna cena 1r NBD + 3r CC je o 2 tis vyssia ako prepocet z dell.cz
    Takze ako to tak vidim asi je cas zohnat niekoho co mi to objedna v CZ...

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Asi te zklamu, ale pred tydnem jsem objednaval Axima a to pres znamyho primo v Dellu a dokonce i pro nej musi bejt NBD stejne dlouhy jako CC. Chtel sem CC na 3 roky, tak jsem bezpodminecne musel priplatit i za 3lety NBD...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Co to je proboha za nesmysl? CC neni nic jineho nez pojisteni zarizeni proti necemu (vlastni blbosti, kradezi), co to ma spolecneho s tim, za jak dlouho mi opravi/vymeni zarizeni? :sarcastic:

EDIT: Jinak, davat si CC na 3 roky je IMHO trochu zbytecne, za 2 roky to zarizeni moralne zastara a je dobre postoupit do dalsiho levelu...

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Nekdo treba ne...

Edit: Pravda, asi jsem se spatne vyjadril...v mem pripade slo o to, ze CC si nemuzete dat na delsi dobu, nez je doba zaruky. Tudiz jsem si musel prodlouzit zaruku na 3 roky tim, ze jsem koupil tri lety NBD...Ja vim Beecher ze jses mistni guru, ale nemusis hned hnusne kritizovat...

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

beecher: no skus si dat do konfiguracie na zahranicnych dell shopoch (len pre priklad .co.uk, .de) 3y accidental cover a zistis, ze ti to vyhodi compatibility issue a to ze potrebuje zodpovedajuce NBD. Jediny shop (na ktory som narazil) ktory to dovoluje je ten .cz a ten vyzera byt trochu starsi (alebo aspon inak vyzerajuci) ako tie zvysne eshopy.
    Este neviem ako to budem riesit, skusim este cez niekoho priamo v CZ naklikat objednavku. Ak mi aj tam prinutia dat rovnaku zaruku NBD ako to pripoistenie tak dell asi u mna skoncil. Chcem to kupit ako fyzicka osoba a tym padom pod obcianskym zakonnikom ako spotrebitel a nemienim sa nechat vydierat priplatkami aby som to kupil na obchodny zakonnik ako zivnostnik.

PS: Tak to asi budem riesit cez jedneho s kolegov z rakuskej centraly x51v + 1gb SD bonus - 2r NBD + Accidental = 526E ; 3r NBD + Accidental = 568E

Inak ked sme pritom co sa stane ak po 2,5r donesem na CC rozbity a vytopeny Axim a oni uz x51v nebudu vyrabat ?
    Tym nechcem naznacovat ze by som mu to spravil naschval ... moj posledny fotak sko(n)cil po kamennych schodoch do jazera

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

Ahoj vsem,
    stale jeste jsem userem hx4700 s "uspokojujici" instalaci WM5. Samozrejme koukam po necem, co by mi hxko mohlo nahradit a jak sleduju ce4you, vypada to, ze x51v je asi jedina mozna volba... (nebo se mylim??)
    Docela zasadni podminkou pro mne je, aby pda melo VGA, SD a CF slot, BT a Wifi.
    Moc se mi nechce jit do nakupu na ebay, ikdyz nektere ceny vypadaji dobre.

Z toho plyne, ze asi objednam u dell.cz. Volal jsem jim, ze bych si rad prisel nejprve zarizeni vyzkouset, tak na 20 minut, to by mi melo stacit ... hmm, smolik pacholik, pry ukazkove x51v maji novinari a to pry je na dlouho. S tim se asi budu muset srovnat. Vim, nekdo tady psal, ze je mozne prijit na sraz a zarizeni si osahat...

Proc to sem ale vsechno pisu... Kdyz jsem si o Vanocich 2004 kupoval hx4700, tak to nebyl muj prvni iPaq (a myslel sem ze nebude posledni..), tak jsem mel od tech predchozich dalsi napajeci adaptery, synchronizacni USB kabliky atd atd...
    Chci se Vas zeptat, kupovali ste tohle prislusenstvi u Dell.cz rovnou s Aximem?
    Rozmyslim se prave nad:
    Dalsi silnejsi baterii, ale nevim, jak Axim vypada s rozsirenym zadnim krytem)..
    Nabijenim do auta.
    Druhou kolibkou s nabijenim na doma.
    USB kabelem na synchronizaci a nabijeni z notebooku.

Otazkou sama pro sebe je dellacky complete care, na prvni pohled moc prima vec, ale kdyz vemu, ze v zakladu stoji 13685,- a kdyz pridam 2 riky NBD a CompleteCare, tak je to uz 18027,- .. vim, je to kazdeho volba, ale me to pripada dost, radeji bych to dal do nejakeho HW.
    Tak asi tak

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Jelikoz tam nakoupit nemuzu, tak proc bych to delal? A kdyz se tam podivam, tak mne se vzdycky akorat protoci panenky z tech cen...

Pokud CC vyzaduje po celou dobu NBD, tak by mne zajimal duvod...

Ad Rakousko: Dal bych si pozor, aby to nebylo v nemcine...

No, pokud ho nebudou vyrabet, tak urcite budou mit nejake zarizeni na sklade. A pokud ho ani nebudou mit na sklade, tak musi nahradit necim adekvatnim, to je snad jasne, nebo ne?

Strana 24 z 28 PrvníPrvní ... 142223242526 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Co koupit?
    Od Lubos11 v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 16-06-2008, 09:27
  2. koupit Looxe 720?
    Od Ellie_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 26-04-2006, 07:58
  3. Kde kupit Della x50v v Cechach
    Od pdq v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 18-02-2005, 09:11
  4. Co koupit? (help plz)
    Od tillda v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 26-01-2005, 18:36
  5. Co koupit ???
    Od n13 v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq