Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dynavix Mobile 2005 CZ - navigace s velkým N

RomanP (13)|2.7.2005 20:44
[QUOTE="našrot"]RomanP: ... máme mnohdy v autě převodovku, takže při stejných otáčkách můžeme jet v průměru minimálně 4mi stejnými rychlostmi ;o) [/QUOTE]

No taky jsem si všiml, že mám mezi sedadly nějakou kuželku a dá se s ní porůznu pohybovat. Dokonce umí zaujmout sedm poloh :-) ...

Psal si něco o učícím režimu a tak jsem si to v kombinaci s tím zvukem vysvětlil tak, že právě i podle zvuku a jeho změny ví, co je tam za kvalt. (mimo hrubého odečtu rychlosti). No ale protože je to volovina, asi nemá cenu tady tím víc zaplácávat místo a ty bys nám tu bezesporu geniální myšlenku kterak za 200,- odezírat rychlost a směr v tunelu mohl prozradit ne ?
mraky_ce4you (19)|2.7.2005 21:19
sory - jak to smazat?
mraky_ce4you (19)|2.7.2005 21:20
[QUOTE="RomanP"]No ale protože je to volovina, asi nemá cenu tady tím víc zaplácávat místo a ty bys nám tu bezesporu geniální myšlenku kterak za 200,- odezírat rychlost a směr v tunelu mohl prozradit ne ?[/QUOTE]
mno ale on treba mluvi o klasicke vybave bondova noveho auta ;). Nebo je taky mozne, ze jde o pripravu navigacniho softu nadzvukove stihacky, kdy bude muset provest unik strahovskym tunelem. A potom jak mi jiste das za pravdu, bude nutne pro pilota znat svou presnou polohu v tunelu ...
ale tomu ja nerozumim...
našrot (126)|2.7.2005 22:27
RomanP: nemoh bych to napsat, protože někdo to vymýšlí třeba měsíc nebo déle a pak si to nechává nehorázně zaplatit :o)) A už jsem takhle několikrát kdesi cosi plácnul a jiný na tom začal vydělávat, takže nechci tu chybu udělat znovu ;o) Navíc už jsem tu toho napsal dost, takže se na to stejně dá přijít. Jen uvedu, že by se jednalo v podstatě o implementaci SW, který se používá běžně v jiných oblastech (např. ve zkušebnách automobilů apod.). Jinak s tím za 200,-, to je (jsou) další systém, který bohužel potřebuje běžné třetí zařízení, akorát šikovně, ne běžně, připojené ;o) A taky se samozřejmě dá vyrobit za 50Kč, ale předpokládám, že pod 200 by to nikdo neprodával, nejspíš tak za 1000, protože "ty 3% výdělku dnešním obchodníkům bohatě stačí" :o))
Václav Endler (96)|2.7.2005 22:58
Vidim,ze se tu o PocketKimu nemluvi zrovna nejlepe,ale jedna vec,ktera by mi jinde chybela je gps zaznam, diky kteremu ve spolupraci s Knihou jizd nemusim stale hledat tuzku v aute:) ,ale tenhle diskutovany program se mi moc libi a tak bych se rad tvurcu na toto zeptal.Dik Vasek
RomanP (13)|2.7.2005 23:38
našrot
Asi máš pravdu, na některé objevy není lidstvo připraveno a je lepší, když si je vezme autor do hrobu.
Nebýt takových, ani nechci domyslet, kde by lidstvo zbytečně bylo... :-)
Telematix Software (289)|3.7.2005 00:33
[QUOTE="Václav Endler"]Vidim,ze se tu o PocketKimu nemluvi zrovna nejlepe,ale jedna vec,ktera by mi jinde chybela je gps zaznam, diky kteremu ve spolupraci s Knihou jizd nemusim stale hledat tuzku v aute:) [/QUOTE]

Zaznam GPS navigační engine Dynavixu umi, a umi jej i "prehrat" ale zatim tato funkce neni v prodavane verzi (neni hotove ovladani - ani Rim neposavili za den). Z toho plyne, ze zatim tedy bohuzel takova funkce neni, ale velmi pravdepodobne ji prineseme v nekterm z dalisch update (zdarma).
Muzete nam pospat, jak si takovou funkci presne predstavujete Vy (co by se Vam presne libilo, aby program umel a nepotreboval jste si psat dalsi veci bokem?)

Ocenime takoveto konstruktivni namety na zlepsovani programu...
Logman (95)|3.7.2005 06:34
[QUOTE="Telematix Software"]

Zaznam GPS navigační engine Dynavixu umi, a umi jej i "prehrat" ale zatim tato funkce neni v prodavane verzi (neni hotove ovladani - ani Rim neposavili za den). Z toho plyne, ze zatim tedy bohuzel takova funkce neni, ale velmi pravdepodobne ji prineseme v nekterm z dalisch update (zdarma).
Muzete nam pospat, jak si takovou funkci presne predstavujete Vy (co by se Vam presne libilo, aby program umel a nepotreboval jste si psat dalsi veci bokem?)

Ocenime takoveto konstruktivni namety na zlepsovani programu...[/QUOTE]

Rozhodně možnost importu/exportu Waypointů a projetých cest v kompatibilních formátech GPS - SW. Dále například možnou a snadnou nadstavbu aplikace - knihy jízd (podnikatelský sektor velmi ocení!)

A co se týče navigace v tunelu - v našich podmínkách to zatím jako extra velký problém sice nevidím, ale co v takové zatunelované Paříži? A tunely rostou jako houby po dešti!
Pavlucha (1496)|3.7.2005 09:43
Pokračujte v diskusi prosím zde.