Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak se dostanu s IE(PDA) na WWW.PCBAZAR.NET?

pichlak_ce4you (116)|17.6.2005 20:06
Zdravím všechny Technoidy a zvlášť milovníky kapesních hračiček!Potřeboval bych poradit jak se normálním způsobem dostat z WM2003(internet exploreru) na stránku www.pcbazar.net!!! Zatím jsem vykoumal jen RSS což je prakticky k ničemu, protože potřebuju procházet rubriky!Mám blbýho šéfa tak si nosím PDA místo notebooku abych se juknul přes den na inzerci a tak a vono to nefunguje takže jsem mírně řečeno rozladěnej.Docela lituju že jsem přešel z SE P800 kde jsem si dohrál OPERU a šlo to, dokonce jsem tam dohrál aji internetový rádio který šlapalo bez problémů přes vobyčejný GPRS a teď se tady trápím s Vokýnkama.Tak jestli někdo má nějakej "životaschopnej" nápad jak to normálně rozchodit budu fakt moc vděčnej. :!:
TheMelin (1642)|17.6.2005 23:59
Nebuď zklamám.určitě jsi tu stránku na SE P800 nerozchodil v interním browseru ;) a tak jsi tam měl Operu, která byla o mnoho lepší.tak je to i tu.Buď můžeš zakoupit nadstavbu pro Pocket IE (třeba Multi IE) a nebo jiný prohlížeč. Osobně doporučuji Net Front ;) Měl jsem ho i na SE P900 a naprostá spokojenost.

Jinak v Net Front v.3.1 jsem zkoušel www.pcbazar.net a bez problémů funguje. :cool:
Zdenek Malinsky (9781)|18.6.2005 12:41
Takže stránky www.pcbazar.net se na Multi IE jakoby načtou, ale nic se nezobrazí. Zbývá jedině ještě vyzkoušet NetFront.
Musím ovšem na obranu WinCE zařízení a jejich prohlížečů uvést, že je většinou problém v špatně (chro, chro) udělaných webových stránkách a s leckterými z nich mají problém i velké prohlížeče v PC. Zajímavé je, že třeba seznam nebo slunečnice, které bývají uváděny jako problémové, se mi zobrazují v PDA dobře a nedělají problém. Je to terpve myslím 3 stránka, která mi na PDA nefunguje.

Používej, pokud možno, mobilní verze stránek, které jsou pro PDA, smartphony a jiná mobilní zařízení dělány.
hybo (3107)|18.6.2005 12:49
mozna se pletu, uz je to nejaky cas, co jsem MultiIE uzival, ale ten nema nic se zpusobem nacitani stranek, jeho hlavni funkci ne moznost vice oken, ukladani a dalsi malickosti, ale porad se o renderovani a zpracovani stranek stara PIE
oltcit (1098)|18.6.2005 13:12
[QUOTE="TheMelin"]Buď můžeš zakoupit nadstavbu pro Pocket IE (třeba Multi IE) a nebo jiný prohlížeč. Osobně doporučuji Net Front ;) Měl jsem ho i na SE P900 a naprostá spokojenost.

Jinak v Net Front v.3.1 jsem zkoušel www.pcbazar.net a bez problémů funguje. :cool: [/QUOTE]


MultiIE nepomôže,je to len nadstavba klasického PIE so všetkými kladmi a zápormi,akurát pridáva nové funkcie,ale zobrazovacie jadro zostáva pôvodné.Bohužial nezobrazuje rámce a to je presne problém uvedenej stránky.Naproti tomu Netfront 3.2 je skutočne skvelý(už aby tu bola full verzia v english :cool: ) ale napríklad nepodporuje wml (wapovský formát).The Melinom spomínaná verzia 3.1 nie je optimalizovaná pre RealVGA a celkovo je o dosť pomalšia oproti 3.2 .
hybo (3107)|18.6.2005 17:52
PIE framy zobrazuje.... sice nic moc a je to celkom problematicky pouzitelne, ale zobrazuje ich
RStein (2012)|18.6.2005 18:12
[QUOTE="oltcit"]Naproti tomu Netfront 3.2 je skutočne skvelý(už aby tu bola full verzia v english :cool: ) ale napríklad nepodporuje wml (wapovský formát).The Melinom spomínaná verzia 3.1 nie je optimalizovaná pre RealVGA a celkovo je o dosť pomalšia oproti 3.2 . [/QUOTE]

3.2 nebude umet wap. kdyz jej 3.1 umi? Menu Tools - BrowserSettings, zalozka Misc, zaskrtnout polozku Enable text/wnd, wap, wml
oltcit (1098)|18.6.2005 19:13
[QUOTE="RStein"]
3.2 nebude umet wap. kdyz jej 3.1 umi? Menu Tools - BrowserSettings, zalozka Misc, zaskrtnout polozku Enable text/wnd, wap, wml[/QUOTE]

Ja viem,že to je v nastaveniach,ale bohužiaľ na žiadnu mnou navštevovaných wapovských strániek nie je možné sa dostať ani ked túto voľbu aktivujem,preto som to napísal ;)