Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 44

Téma: NOVY LEng pro 2003SE !

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

Paragon software uvolnil novou verzi lokalizace Language Extender nyni vcetne kompletni lokalizace prostredi Widlous Mobile 2003 SE -vyzkouseno na MDA compact s nejnovejsi rom 1.11 -funguje :yes: :yes: :!: -pro stavajici zakazniky samosebou zdarma :yes:
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Co nejaky link? Odkud jsi to stahnul treba ty..

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

Stahnul jsem z jejich stranky. Po jedne rozlicene noci s cestinou od sunnysoftu jsem se rozhodl si leng za tech par stovaku koupit.. A ted mi prisel emajl, ze si mohu stahnout verzi ktera funguje i s prekladem rozhrani widlous. Zkusit muzete toto, ale je to demo ktere preklada pry jen zakladni veci- nevim, zkuste. Plna verze se stahuje pres link z emajlu, ktery sem z pochopitelnych duvodu neuvadim..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od Orloj
    Zkusit muzete toto, ale je to demo ktere preklada pry jen zakladni veci- nevim, zkuste. Plna verze se stahuje pres link z emajlu, ktery sem z pochopitelnych duvodu neuvadim..
    Poopravím, link vede na plnou verzi a jedná se o Build 5150.

V případě zadání správného Serial, je to plná verze.

A funguje bez problémů i na čistých WM2003 - ( bez SE ).

Jelikož v dřívějších dobách firma nové verze češtiny zde vystavovala, nevidím důvod proč jí zde opět nevystavit. Kdo nemá SN, tak si vyzkouší DEMO.
    Připojené soubory Připojené soubory

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Přesně toto jsem chtěl slyšet!

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Kolegové netušíte prosím vás pro jakou že to verzi ROM 2003SE v MDAII je tato čeština ušita ?

Díky.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2004

To je super. Funguje to i na MDA I s WM2K3SE. A na původní registraci, která byla u 2002. Tomu říkám přístup. Zatím se to chová stabilně.:yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Citace Původně odesláno od jiri.cech
    Kolegové netušíte prosím vás pro jakou že to verzi ROM 2003SE v MDAII je tato čeština ušita ?

Díky.
    dle toho, co je tu napsano je "univerzalni"

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Zkus si ji nainstalovat, a zjistíš, že příliš "univerzální" není. Na Compactovi toho zůstává opět mnoho nepřeloženo. A to jak s originální T-mobile ROM 1.01.00 tak nejnovější QTEK ROM 1.11.00.. :? Tahle čeština bude zřejmě určena opět především pro zařízení MDA/Dataphone III. U MDA II si troufám odhadovat, že toho opět zůstane dost nepřeloženo, jako u Compacta.. Takže nejvíc se mohou radovat asi "trojkaři", nám s Compactama a MDA II udělá radost snad alespoň "lite" lokalizace..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Citace Původně odesláno od Miloš Strouhal
    Zkus si ji nainstalovat, a zjistíš, že příliš "univerzální" není. Na Compactovi toho zůstává opět mnoho nepřeloženo. A to jak s originální T-mobile ROM 1.01.00 tak nejnovější QTEK ROM 1.11.00.. :? Tahle čeština bude zřejmě určena opět především pro zařízení MDA/Dataphone III. U MDA II si troufám odhadovat, že toho opět zůstane dost nepřeloženo, jako u Compacta.. Takže nejvíc se mohou radovat asi "trojkaři", nám s Compactama a MDA II udělá radost snad alespoň "lite" lokalizace..
    no, ale jde a nemrzne a nepada, coz je dost dulezite treba pro lidi, co updatovali z ROM 1.03 u Compacta

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Tak jsem tento LENg nahrál namísto původní verze LENg 4197 do MDAII s ROM 1.72.
    Přeložena je odhadem tak polovina textu, také polovina aplikací nefunguje když zabrousíte do jejich nastavení.
    Ani není divu - původní full LENg měl 4,4MB, tenhle má 2,3MB ...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od JirkaP.
    Citace Původně odesláno od Orloj
    Zkusit muzete toto, ale je to demo ktere preklada pry jen zakladni veci- nevim, zkuste. Plna verze se stahuje pres link z emajlu, ktery sem z pochopitelnych duvodu neuvadim..
    Poopravím, link vede na plnou verzi a jedná se o Build 5150.

V případě zadání správného Serial, je to plná verze.

A funguje bez problémů i na čistých WM2003 - ( bez SE ).

Jelikož v dřívějších dobách firma nové verze češtiny zde vystavovala, nevidím důvod proč jí zde opět nevystavit. Kdo nemá SN, tak si vyzkouší DEMO.
    JirkoP bohužel se pleteš, jde o demo i se sériovým číslem ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

JirkoP bohužel se pleteš, jde o demo i se sériovým číslem ...
    Nevím, ale já mám přeloženo vše. Přesněji nenašel jsem vůbec nic co by bylo nepřeloženo.

I volby nastavení telefonu ( známý to problém ), nastavení zvuků, nastavení připojení vše je prostě v češtině.

EDIT: Napiš co nemáš přeloženo.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Jak říkám polovinu, navíc po odinstalaci je to na hard reset - nic nejde spustit nebo aplikace hlásí málo paměti ...

To je teda ráno ...
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00070325_leng_98rr.jpg 
Zobrazení: 24 
Velikost: 8.7 KB 
ID: 2227  

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Jak říkám polovinu..
    Je to divné, já mám přeloženo vše. Ať hledám jak hledám, tak jsem nic nenašel - co by nebylo přeloženo.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. LEng Lokalizace
    Od hrtak_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 09-07-2004, 15:54
  2. HP Slim Keyboard a LEng
    Od David_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 13-04-2004, 16:41
  3. Leng lokalizace