Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Několik dotazů ohledně MDA Compact

Nováček
    Registrace
    May 2005

Zdravím všechny. Mám MPx200 a zvažuju přechod na MDA Compact.V recenzích přístroj vcelku chválí, především rozměry, stabilitu systému oproti jiným MDA, a i tady na fóru je spousta lidí s Compactem spokojena. Měl bych jen pár dotazů, na které jsem na fóru nenalezl odpověď, takže:

1. Jakou má MDA compact výdrž? V recenzi na MM píší: Po nepřetržitých čtyřiadvaceti hodinách s několika hovory a textovkami se ukazatel kapacity snížil na 94 procent. S itenzivním použitím vydrží Compact bez problémů celé dva dny. Kupříkladu kdybych Compact využíval jako telefon (5-10 min hovoru denně, pár SMS , nepouštěl bych filmy, nehrál hry...) v místech dobrým signálem (3-4 čárky) vydžel by bez problému ty dva dny?

2. Používate na Compactu někdo Gibo, nebo jiné programy k posílání zpráv přes GPRS? Fungují vůbec na Compactu tyto programy?

3. Jaká používáte pouzdra? Nejvíc se mi líbí pouzdra Krusell: http://obchod.sunnysoft.cz/scripts/detail.asp?itemId=42761&level=137
    http://obchod.sunnysoft.cz/scripts/detail.asp?itemId=42968&level=137
    máte někdo zkušenosti s některým z těchto pouzder, je možno Compacta v druhém pouzdře ovládat (i přes zapuštěný displej)?

DODATEK
    4. Má někdo možnost vyzkoušet, zda na Compactu funguje Motorola Handsfree HS 525 (mám ji k MPx200)? Má to taky 2,5 jack.

5. Má smysl investovat 300Kč do speciální ochranné fólie, která garantuje 99% transmisi?

Ještě jednou díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

1. ano, v pohode
    3. osobne jsem zastancem spise pouzder horizontalnich, ze kterych se PDA vytahuje cele (jsou dnes moc hezka na to, abych to daval do pouzdra ), ale jinak vesmes neni problem ovladat i PDa v pouzdre, nejlepsi pouzdra dela VAJA, ale cenove nejsou pro nasince zajimava :no:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

1) ano, vydrzi, paklize ho budes pouzivat jak rikas)
    3) Nepouzivam zadne pouzdro, neb se mi bez nej kompact relativne pohodlne vejde do predni kapsy u kalhot :-) Jen clovek musi dat pozor, aby se v kapse nepotuloval zapomenuty klic a aby byl compact displayem smerem k noze

Podobná témata

1. Par dotazu ohledne Varia
    Od K4N3C_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 06-11-2006, 19:25
  2. Několik obecných dotazů na QTEK 8310
    Od VP v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-05-2006, 10:20
  3. par dotazu na Compact II
    Od GTI_ce4you v sekci Zbývající PPC