Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Softick Card Export II - USB Mass Storage i pro Windows Mobile 2003

Max_x (28)|5.3.2006 13:16
Zkoušel jsem novou verzi s N520. Oproti předchozí verzi znatelné zlepšení (PC již rozpozná flashdisk), ale zatím funguje korektně pouze v READONLY mode. V klasickém módu při pokusu o zápis dojde na TIMEOUT ve Windows. Pokud někomu stačí, že nepůjde zapisovat tak doporučuji, jinak počkat až na některou další verzi.
Support o problému ví ;-)
null (0)|5.3.2006 14:55
a nechce tu 2.12 zase nekdo prelozit ?;)
freewall_ce4you (476)|5.3.2006 16:39
[QUOTE="Max_x"].....zatím funguje korektně pouze v READONLY mode. V klasickém módu při pokusu o zápis dojde na TIMEOUT ve Windows....[/QUOTE]

Na MDAC v kombinaci Windows XP bez problemu
krejcak (25)|14.5.2006 08:57
Na Qtek 9000 jede uplně bez problému jenom se mi nezdá to USB II dám kopírovat 300MB a jede to 30 min takže asi žádný zázrak za 15 dolaru anebo delám neco špatne budu to zkoušet ještě na Acer n50 vsu zvědavý
beecher (9270)|14.5.2006 09:02
Za 30 minut 300 MB prekopiruji pres USB1.1 a AS normalne... Mate to prepnute na USB Mass storage?
krejcak (25)|14.5.2006 09:05
Ato se zapíná gde nikde v nabítce to není
beecher (9270)|14.5.2006 09:12
Tim jsem myslel volbu Card Export. Doporucuji prehazovat jednotlive mody pri odpojenem zarizeni...
krejcak (25)|14.5.2006 09:20
No to zas až takový deb... nejsem samozřejmě že je to přeplé hlásí se to jako druhý disk při ActiveSync by nebyl vidět při přepnutí dojde ke změně ActiveSync se odpojí a funguje to jako Flash ale poblém je ten čas tak nevím kde je zakopaný pes a jiné nastavení v progranu není jenom snad v menu porgramu Preferences ale tam se snad nic nastavovat nemusí ???
krejcak (25)|14.5.2006 09:23
skusil sem to odpojit přepnout spustit a kopírovat 260MB píše to 12 minut to už je normální ????
beecher (9270)|14.5.2006 09:25
To zni lip... Ale furt je to nejake divne...
Ja bych restartnul PC a PDA a pak to zkusil...
Surgical (2364)|14.5.2006 09:43
Prenos souboru pres CardExport je rychlejsi, nez pres AS, ale s rychlosti kopirovani na kartu ve ctecce se stale soumerit nemuze...
krejcak (25)|14.5.2006 10:52
Pořád stejné 260MB kopírování 12minut a ten předchozí přízpěvek nechápu znamená že ten čas je OK
Surgical (2364)|14.5.2006 11:58
Jj je to O.K. vzdyt to porovnej s dobou pres AS...
krejcak (25)|14.5.2006 20:35
Tak sem to včíl skusil na Acer n50 kopírovat těch 260MB

Acer n50 to zkopíruje za 5 minut
Qtek 9000 to zkopíruje za 12 minut

a včil babo raď
Surgical (2364)|14.5.2006 21:37
A totez u obou pres AS?
krejcak (25)|14.5.2006 21:41
tolik času zas nemám přes AS by to samozřejmě trvalo dýl ale to asi už nebudu řešit jenom mě štve že Qtek je novější měl by být lepší ale sou sním samé problémy
Hele a plná verze by tady někde nebyla toho programu
Surgical (2364)|14.5.2006 21:47
Posuzujes 2 strojky s ruznyma WM, ktery s pametmi pracuji jinak, maji i odlisne typy pouzite pameti. Pro WM5 existuje ze zdejsi dilny Samanuv WM5storage, pokud vim, je zatim zcela free...
krejcak (25)|14.5.2006 21:51
Nechcu nekoho urážet ale pište tady všichni tak aby tady tomu rozuměli všichnio né jenom kdo zná ty vaše skratky vubec nevím cos tam napsal já se ptal jestli tu má někdo plnou verzi toho Softick Card Export II a to co stam napsal to nechápu aani google to nenašel ???????????

jo a že jsou to dva ruzné strojky to je snad jasný Acer stojí 10000 a Qtek 28000 tak čekám že bude lepší ale tak top není qtek mám rád ale je to líná mrcha a stěma pamětma to tam celkem pokalili. Jinak nevim proč je tak línej
Zdenek Malinsky (9781)|14.5.2006 22:13
A čemu nerozumíš?
krejcak (25)|14.5.2006 22:18
třeba tomuto Pro WM5 existuje ze zdejsi dilny Samanuv WM5storage, pokud vim, je zatim zcela free...

Já potřebuji Softick Card Export II jak na Qtek tak na Acer
Surgical (2364)|14.5.2006 22:23
Kdyby sis v souladu s pravidly tohoto fora precetl relevantni prispevky, nevznasel bys tyto dotazy a nebyl bys nacurenej. Softick CardExport II. je komercni software a muzes si ho koupit a ne ho tady shanet, neb je to v prikrem rozporu s pravidly tohoto fora.

Vice zde
krejcak (25)|14.5.2006 22:59
dobrá ale ptal ses mě čemu nerozumím tak sem ti to napsal a stejně jsem odpověď nedostal nekdy mě to tu připadá že házím hrach na stěnu. Stouto odpovědí jsi se vráti o 3 příspěvky stačí se vratit včil jen o dva a odpovědět
Zdenek Malinsky (9781)|14.5.2006 23:32
to krejcarek
Já zase nerozumím tomu, co vůbec chceš. Tvoje příspěvky mi nějak nedávají smysl, vůbec nechápu, co tím chtěl básník říci. :sarcastic: :?

Pokud jsem to pochopil správně tak:
1. pro Qtek musíš mít jiný Softick Card Export než pro Acer (jiný OS)
2. nebude rychlejší a levnější použít čtečku?
krejcak (25)|14.5.2006 23:58
Fak je to super nevim co od těchto for očekávám ale pravda je že když chcu poradit tak tu žádnou odpověď nenajdu a když už něco vypadá že se k nečemu dopídím tal se tu začne psát jazykem kterému rozumí jen zasvěcení jako například tady:
Pro WM5 existuje ze zdejsi dilny Samanuv WM5storage, pokud vim, je zatim zcela free (co to je nevim neznám google taky ne žádný odkaz prostě zmatek ten kdo tady hledá radu aeště se sničím nesetkal tak neví a nejraděj mám odpověď už sme to tady řešily asi stokrát KDE !!!! nikdo sem nedá žádný odkaz kde se to řešilo stokrát minule sem to hledal tři dny a pak sem našel jeden ulivek s kterého sem byl jelen.

A co sem se chcel dozvědět ????pokud by se odpovídalo na položenou otázku jasně a sručně tak to nedojde do takového stavu jako včil.

1 Proč nanovějším a drašim Qteku 9000 trvá kopírování dat pomocí programu Softick Card Export II než na staré vykopávce Acer n50 to už sem nejakým spusoben vyřešil jak se popisoval víš ale čekal sem od Qeteku lepší výkon????

2. sem chcel odskoušet plnou verzi jestli to není tím ře to blbne a je to pomalé protože vysolit 15 dolaru a pak zistit že to stojí pořád za prd je celkem drahý luxus to radši koupím čtečku karet, ale to potom nechápu proč takové programy vůbec někdo dělá ??????

Ale to už je jedno radši bych to dál nerozebíral já si budu dál zkoušet a experimentovat až na to dojdu ale štve mě to.
Ale zase musím podotknout že BEECHER mi radil dobře a nejakým spusobem pomohl vyřešit bod 1
osch (1330)|15.5.2006 02:18
[QUOTE="krejcak"]Nechcu nekoho urážet ale pište tady všichni tak aby tady tomu rozuměli všichnio...[/QUOTE]Tak hele mistře. Raději si po sobě nejdříve přečti ty svoje "kousky" a pak tu žvatlej něco o rozuměli všichni :!: Jo?

[QUOTE="krejcak"]2. sem chcel odskoušet plnou verzi....[/QUOTE]Na odzkoušení jsou právě ty trial verze.
beecher (9270)|15.5.2006 07:19
1. Proc je to na QTeku pomalejsi, vi buh... Ja ho treba nevidim v Compatibility listu, takze je mozne, ze to zpusobuje tu pomalost. Nebo to muze byt pomaljesi SD/MMC mechanika v QTeku...
2. Trial verze Softicku je stejna jako je plna verze, je pouze casove omezena, tedy plnou verzi hledat je zbytecne.
3. Ad zkratky: Ja v tom "Pro WM5 existuje...Samanuv WM5torage" vidim akorat jednu zkratku a to WM5 (Windows Mobile 5.0). ;)
WM5torage je nazev programu napsaneho zdejsim kolegou Samanem (odtud to Samanuv) a je to program podobny Softick Card Exportu, ale WM5torage dela USB Mass Storage zarizeni z vnitrni (ROM) uzivatelske pameti (Esliva se nepletu, tak jenom).
4. Ad odpovedi: Fungujeme zde na bazi dobrovolnosti, nejsme za to nikym placeni, tzn. ze muzes zde ocekavat jakoukoliv odpoved. Vis, ono odpovidat na jednu a tu samou otazku stokrat je opravdu unavne. Chapu vsechny novacky, ze se chteji ptat, ale zkouset na to prijit vlastnim rozumem pripadne proste hledat, hledat, hledat je zakladnim pravidlem zde na foru. Protoze jinak by tu v tom byl chaos a odpovedi by ses pak nedockal zadne...
freewall_ce4you (476)|15.5.2006 07:48
[QUOTE="beecher"]1. Proc je to na QTeku pomalejsi......[/QUOTE]

Ja bych to tipoval, ze beres Meprobamat na uklidneni :D
krejcak (25)|15.5.2006 08:02
BEECHER děkuji za odpověd zdá se mi že ty si na nic nehraješ a dokážeš i poradit od některrých namistrovaných borcu.
Ale bohužel k té plné vezi. Mám zkušenosti s tím že některé trial verze které se měli chovat jako plné jen časově omezené se tak nechovali vše spomalovali a ane jenom na PDA ale i na PC až sem tam dal plnou verzi tak to fungovalo například program na přetaktování PDA procesoru XPUSCarlar v mojem případě to tak bylo a nevím proč trial se kouše ablbne plná verze OK.

Jinak pro:OSCH nevím cos mi chcel tímto příspěvkem říct, ale já jsem chcel naznačit jak se tady někdy píše 2. sem chcel odskoušet plnou verzi.... původně to mělo vypadat Za druhe jsem chcel odskoušet plnou verzi kvůli tomu jaké mám zkušenosti

Osch: jinak pokud nekdo chce někomu radit a učit ho tak se musí snížit na jeho uroveň aby mu to dobře podal a ten druhý to pochopil spomeň si sám na sebe když ses učil

A včil došel další duchapřítomný příspěvek k tomuto tématu "Ja bych to tipoval, ze beres Meprobamat na uklidneni" co to má s tím zpolečné nevím

Fakt dobrej chat Ale už na to kašlu
Přenos dnes vyřeší jednoznačně koupí se čtečka na karty za miň než 15 dolarů že vytáhnu kartu ze slotu mě nezabije ajestli sebou tahám kablík nebo malou čtečku je už jedno škoda jenom toho času.

Kluci soráč koho jsem nasral, ale tak sem to nemyslel.

Ještě jedna poznámka nedávno jsem tady založil jedno téma které je na jednu sránku aje plně výstižné moderátor ho zamknul aby se z toho nerozrostlo v nejaké megatéma a myslím si že kdo bude kupovat GPS tohoto druhu tak mu dost pomože

doufám že se polepším ZDAR




macula_ce4you (691)|15.5.2006 21:23
[QUOTE="krejcak"]
Pro WM5 existuje ze zdejsi dilny Samanuv WM5storage, pokud vim, je zatim zcela free (co to je nevim neznám google taky ne žádný odkaz prostě zmatek
[/QUOTE]

Nedivím se že jsi ty ani Google nic nenašel :) Program se jmenuje WM5torage a né WM5storage. Bohužel, taky se mi to stalo. :oops:
zbz (17)|9.6.2006 12:24
Zdravim,

mám trable s programem Card export II. Vlastním MDA c II. Nainstaloval jsem Card export, pak dám v programu aby se choval jako karta (nikoliv activesync) a v počítači se objeví nalezený mass storage , ale pak na všech počítačích dochází k problémum s instalací a karta se jako disk neobjeví. Neví někdo čím to je? Třeba něco dělám špatně.
beecher (9270)|9.6.2006 12:26
Spravce zarizeni v PC a preinstalovat ovladac...
zbz (17)|9.6.2006 12:40
dal jsem přeinstalovat ovladač, ale bohužel problém to nevyřešilo, stále hlásí, že zařízení nelze spustit a také, že došlo k potížím při instalaci, a to na více počítačích.
zbz (17)|9.6.2006 12:59
tak problém jsem vyřešil zrušením instalace Card export II a nahrátím aplikace WM5torage 1.3. kazdopádně dík za pomoc, btw jsou tyto dva programy srovnatelné co do účinnosti? Skutečně je WM5torage 1.3
opensource?
uzivatel_oldd (180)|26.6.2006 20:34
Ahojky,

rozbehal nekdo tento programek na FSC Loox C550? Nejako mi to na desktop PC nenahodi driver a skonci s chybou 10.

Diky za kazdou radu.
freewall_ce4you (476)|27.6.2006 06:34
[QUOTE="krejcak"]... furt lepší než vytáhnout 15 dolarů protože to zas až tak často nepotřebuju [/QUOTE]

Kdyz to tak casto neptrebujes, tak nekouzli a nespekuluj, porid si Total Comander do desktopu a plugin CE a mas po problemu :)
rhinos (113)|27.6.2006 09:57
[QUOTE="Snehulak"]Ahojky,

rozbehal nekdo tento programek na FSC Loox C550? Nejako mi to na desktop PC nenahodi driver a skonci s chybou 10.

Diky za kazdou radu.
[/QUOTE]

me se to naistalovalo ale kdyz chci cokoliv kopirovat tak to moc nebezi respektive vubec....zkousel sem to jen narychlo...mozna to FS C550 nepodporuje?
uzivatel_oldd (180)|27.6.2006 10:05
ted mluvis o wm5torage nebo Card ExportII ? protoze CEII me nechodil vubec(neobjevil se mi jako disk na PC) naproti wm5torage ten chodil asi jak si napsal ty, tj. cteni docela dobry ale zapis koncil chybou "Delayed write" takze nakonec nezkopiroval nic. CO se tyce podpory opravdu tenhle loox neni na listu kompatabilnich zarizeni, ale wm5 to urcite podporuje(viz. Dell Axim). Asi se zeptam primo podpory.
Surgical (2364)|27.6.2006 10:06
Jen pro uplnost...instalujete na sve strojky verzi pro WM5? Chybka se muze vloudit...
uzivatel_oldd (180)|27.6.2006 10:08
[QUOTE="Surgical"]Jen pro uplnost...instalujete na sve strojky verzi pro WM5? Chybka se muze vloudit...[/QUOTE]


Ja ano, daval sem si na to bacha.

rhinos (113)|27.6.2006 11:08
[QUOTE="Snehulak"]ted mluvis o wm5torage nebo Card ExportII ? protoze CEII me nechodil vubec(neobjevil se mi jako disk na PC) naproti wm5torage ten chodil asi jak si napsal ty, tj. cteni docela dobry ale zapis koncil chybou "Delayed write" takze nakonec nezkopiroval nic. CO se tyce podpory opravdu tenhle loox neni na listu kompatabilnich zarizeni, ale wm5 to urcite podporuje(viz. Dell Axim). Asi se zeptam primo podpory.
[/QUOTE]

mluvim o wm5torage,ted jsem stahl posledni verzi.kopirovani z pda zrejme funguje ale do zarizeni to nejde
uzivatel_oldd (180)|28.6.2006 20:28
Tak snad se minimalne pro uzivatele looxu blyska na lepsi casy. Napsal sem supportu vyrobce Card Export II firme Softick o nasem problemu a docela promptne zacala jednat. Ted je to ve fazi, kdy sem odeslal nejake logy, ktere pozadovali z c550 a prislibili support looxe. To jsou dobre zpravy ne? :)
rhinos (113)|28.6.2006 21:09
relativne jo:)ja s uspechem vyzkousel plugin do totalcommanderu a ten funguje sice se to nehlasi jako mass storage ale pouzitelny to je....s rychlosti je to horsi zhruba 200-300 kb/s na Sd 2Gb od Adata
Surgical (2364)|28.6.2006 21:17
Ano, se stejnou rychlosti, jako AS...Na drobnosti neocenitelne.
Jinak si nemohu pomoci, na kompletni zalohu 4GB karty mi ani CardExport II. moc platny nebude, pokud mam ten vecer jeste neco v planu :)
Takze...ctecka. Je levnejsi, nez cely soft od Softicku (14.95$ +VAT mi stale vychazi na 400 Kc ceskych) a vykonem kdesi zcela jinde. Ale za to nemuze Softick, za to muze USB 1.1 rozhrani valne vetsiny nasich cihel...
uzivatel_oldd (180)|28.6.2006 22:12
nojo chlapy ale kdo ma porad tahat ctecku anebo cdcko s instalaci AS. Nerku-li, ze budu ASkem kurvit nekomu pocitac, kdo nema ani PDA. proste jen chci z pda usb klicenku. Mozna je levnejsi a lepsi si ji koupit, ale to jsme jinde. uvidime, otestujeme, rozmyslime a nakoupime. Ideal by byl aby chodil wm5torage, kterej je free.
uzivatel_oldd (180)|3.7.2006 13:15
Dobre zpravy. Vcera jsem uspesne vyzkousel novou verzi CE II 2.18, ktera je jiz kompatabilni s looxem minimalne s c550, pravdepodbne ale bude slapat s celou radou novych looxu.

Na oficialni strance sem sice 2.18 jeste nevidel, ale mela by se co nejdrive objevit. (ja jsem mel od autora debug verzi na otestovani)