Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Převod souboru DOC přes ActiveSync do Pocket Word

libor_m (1026)|7.6.2005 13:07
Na PC (XP Professional SP2) mám Word 2003 (11.6502.6408) SP1, ActiveSync 3.8.0 (5004) a hx4700 s ROM 1.1. Pokud si vytvořím v PC DOC soubor a chci ho převést do PDA, tak mi to dlouho nic nedělá, potom mi na PC spadne explorer.exe (restaurtuje se) a když se podívám na PDA, tak tam nicméně ten překonvertovaný soubor je. Čím to může být?
jumbo_ce4you (162)|7.6.2005 13:29
Jak dostáváš ten doc do PDA? Přes složku MyDocuments a její synchronizací přes ActiveSync? Nebo přes tlačítko Prozkoumat v AS a ukládáš soubor přímo do PDA?
pantata_ce4you (149)|7.6.2005 19:42
Acer n30, AS 3.8.0, Office 2003, taky to pada se stejnymi priznaky. Obvykle se mi to podari bez problemu prenest, pokud soubor nakopiruji do slozky "Pocket PC My Documents". Pak pri synchronizaci probehne prevod bez problemu.
libor_m (1026)|8.6.2005 00:21
[QUOTE="jumbo"]Jak dostáváš ten doc do PDA? Přes složku MyDocuments a její synchronizací přes ActiveSync? Nebo přes tlačítko Prozkoumat v AS a ukládáš soubor přímo do PDA?[/QUOTE]
přímo
libor_m (1026)|8.6.2005 00:22
[QUOTE="pantata"]Acer n30, AS 3.8.0, Office 2003, taky to pada se stejnymi priznaky. Obvykle se mi to podari bez problemu prenest, pokud soubor nakopiruji do slozky "Pocket PC My Documents". Pak pri synchronizaci probehne prevod bez problemu.[/QUOTE]
zkusím přes synchronizaci a dám vědět, díky
hybo (3107)|8.6.2005 08:38
Jeste dotaz, prevodem myslite konverzi? Pokud ano, vypnout, neni potreba, spise skodi, nez pomaha.
libor_m (1026)|8.6.2005 17:55
Tak přes synchronizaci souborů to šlo následovně:
1. pokud jsem nechal konverzi, tak ActiveSync zamrznul
2. pokud jsem (na radu hyba) vypnul konverzi u DOC souborů, tak se mi to konečně přeneslo na PDA :yes:

Jen ještě jeden lama dotaz. Vzhledem k tomu, že synchronizaci souborů jsem pustil poprvé v životě :oops: tak bych chtěl vědět následující - po synchronizaci všech souborů mi v ActiveSync na PC svítí "1 položka není synchronizována" a ani další synchronizace problém neřeší. Jak zjistím, co je to za soubor?

Díky.
hybo (3107)|8.6.2005 19:30
2. problem je v tom, ze konverze nzvlada vse, hlavne velke dokumnety s obrazky a podobne a od doby, co PKPC a WM podporuji nativne DOC, XLS, ... to ani nikdo jiz neresi a neupravuje konverzni filtry

co se tyce dalisho problemu, kdyz v AS na PC kliknes na "resolve items", melo by se ukazat, kde je problem, i kdyz ani tohle ne vzdy funguje...
libor_m (1026)|8.6.2005 20:17
[QUOTE="hybo"]kdyz v AS na PC kliknes na "resolve items", melo by se ukazat, kde je problem, i kdyz ani tohle ne vzdy funguje... [/QUOTE]
Hmm, rada dobrá, jen kdyby tam to resolve bylo. Myslel jsem si, že u synchronizace souborů tam prostě není a budu to muset hledat někde v nějakém logu ...
libor_m (1026)|9.6.2005 21:07
Tak jsem na PC překopíroval vše ze složky PPC My Documents do složky XXXXX a vylučovací metodou jsem postupně dokumenty kopíroval (a synchronizoval) zpět. A hle, dokopíroval jsem je tam všechny a konflikt žádný. Prostě něco mezi Microsoftem a zemí ... :D