Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Spb Imageer/ hard reset

Octavian (81)|5.6.2005 17:14
Zamrznuti spb imageeru. Po instalaci a spustení na Acer n50p se mi najednou seknulo cely PDAcko a nešel ani soft reset az následnej hard, nestalo se to nekomu taky??? Resp nevite cim by to mohlo byt zpusobene???
jixjox (59)|5.6.2005 18:11
totéž mi dělal spb pocket plus na ipaq 3715. - pda vytuhlo a po soft resetu nenajelo. pomohl až hard reset.
spb jsem přestal používat - bohužel jiné řešení jsem nenašel - a zatím klid.
Octavian (81)|5.6.2005 19:10
Takze reseni je vyhodut zmuchlat a uz se nevracet??? beeeeeeeeeeeeeeee to snad neeeeeeeeeeeeee, jinak spb weather a pocket plus mi jdou fpohode jen imageer takhle blbne
jixjox (59)|6.6.2005 22:13
Bohužel zatím jsem na nic jiného nepřišel, prostě s spb plus ipaq tuhne :( -
jumbo_ce4you (162)|7.6.2005 07:27
No, já bych se takových kategorických rad vyvaroval. Používám 4 produkty od SPB a ani jeden nedělá sebemenší problém. A to včetně SPB Imageeru. Co takhle se spíš zamyslet nad tím, co všechno jsi v cihle měl? Zkus Imageer naistalovat na čisté PDA - jestli to bude pořád dělat problémy, pak za to skutečně může. Instaluj postupně a uvážlivě, jen tak zjistíš, v čem je chyba.
Pavel Koza (4761)|7.6.2005 08:00
No s temi obecnymi soudy bych byl fakt opatrnejsi:) Pokud jde o Imageer, vidim mozny problem v tom, ze on zjistuje, zda je pritomna karta a pokud ano, nabidne takove to menicko (bublinu). Pokud Acer s kartou nepracuje 100% standardne, pripadne je jiny problem, mohlo dojit k zacykleni.

Co znamena "nesel soft reset"? A mate kartu?
spago (27)|27.6.2005 08:41
Zdravím.
Mám Acer 35n a SD kartu Kingston 512MB. Používám Spb pocket+. Spb diary, Spb weather a teď nově Spb Imager. Všechno bylo v pohodě do doby než jsem začal vytvářet v Spb Imager albumy. Konkrétně jsem chtěl vložit zvuk, výsledek = HR!!!:(( Myslel jsem že jsem zahltil paměť, protože jsem si to zažil při instalaci Spb Diary, když jsem ještě neměl SD kartu..... Rád bych se tomu vyvaroval, ale nevím jak. Pěkně mě to dožralo