Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: RESCO Audio Recorder a úpravy názvů souborů

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Mám RESCO Audio Recorder v3.20 a v nastavení jde modifikovat název souboru nahrávky. Jde tam buď napsat cokoli a ono si to tam potom postupně automaticky přidává čísla tak, jak přibývají nahrávky, nebo jde volit, že si po zadání %d samo doplní datum nahrávky a %t pro čas nahrávky. Další volbou je možnost vytvoření nové složky pro nový datum. Možná to píšu moc složitě, ale ...

Zde nastává můj problém. Pokud si dám vytvořit novou složku, tak je ve formátu yyyy_mm_dd a jsou hezky setříděné. Jenže já bych chtěl mít všechny nahrávky (hezky setříděné) v jednom folderu. Jenže %d dělá datum ve formátu d.m.yy. Takže totální bengál v posloupnosti. Jde toto nějak vyřešit úpravou registrů?
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Spis napiste autorum, muzete i cesky (teda slovensky, vidim to na vlastnost programu... I kdyz jsem ho zkousel pred hodne tydny, takze mozna to nejak jde.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Chápu, že je to vlastnost. Jen jsem ji chtěl nějak zkusit obejít Prostě z toho udělat kulatej čtvereček
    Zkusil jsem jim napsat, uvidíme. Díky.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

jeden z tech dvou datumu je odvozen od regional settings a druhy format napevno, otazka je, jestli je to chyba, nebo nejaky zatim nam neznamej zamer

Podobná témata

1. Dotaz na Resco Audio Recorder
    Od hlp v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 27-01-2008, 14:04
  2. HP rx4240 a Resco Audio Recorder
    Od xmike_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 11-07-2007, 17:08
  3. Resco Audio Recorder
    Od Crusader_ce4you v sekci Aplikace v češtině