Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Automaticke stahovani posty

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Zdravim,
    z MDA Compact jsem se navratil k Looxovi 420, tak s nim ted trochu laboruju. Mam malej dotaz. Prochazel jsem diskuzemi, ale nic jsem nenasel, tak kdyby se to uz tady probiralo, prosim o trpelivost.
    Nastavil jsem si v inboxu automaticke stahovani posty. To funguje bez problemu, pokud je PDA zapnute. Pokud jej vypnu (i se zapnutym Bluetooth), ke stazeni posty nedojde. Jen se v case stahovani posty zapne dioda signalizujici provoz Bluetooth, na telefonu se objevi hlaska "zarizeni pripojeno", ale dal nic. GPRS se nevytoci a tudiz posta nestahne.
    Nevite nekdo co s tim? Pripada mi to docela "blba" vlastnost, pokud s tim nejde nic udelat, protoze mit porad zapnute PDA, aby se stahovala posta je skoda.
    Diky.

Choze
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

fakt nikdo nevite?
    tak mi prosim aspon nekdo reknete, jak to delate-jestli mate porad zapnuty bluetooth na telefonu a posta se vam i pri vypnutem Looxovi stahuje sama nebo jestli stahujete postu vzdy jen manualne po naslednem zapnuti bluetooth na pda a telefonu.

Diky.
    Choze
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Pravidelne stahovani posty - omezeni na vybrane typy pripojeni?
    Od cenebris v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 27-02-2006, 17:14
  2. Automatické stahování pošty
    Od tesan v sekci Motorola
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 14-07-2005, 07:01
  3. h6340 - automatické stahování pošty
    Od Termiter v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-07-2005, 15:43