Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 24

Téma: iPAQ Choice body

pdq pdq je offline
    Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ako ste použili svoje 3 iPAQ Choice body?Neviem sa rozhodnut...Poradte.:disgusted:
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

ja jich tam mam jeste asi 7 a nic super tam neni, takze je "setrim" na neco uzitecneho, co mozna v budoucnu bude

pdq pdq je offline
    Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2004

A ak ma kolega 4 body a ja 3, tieto body sa scitavaju?Da sa pouzit ako 7 bodov?Nevadi ak su tieto body od dvoch iných zariadení?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Ne nevadí! Body se sčítají

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

samozrejme, musite je zadat do toho sameho uctu

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Asi bude nejlepší, když si z té nabídky vybereš softy, které chceš (musíš) mít. Většina má zkušební trial verze, takže si je testneš a z těch, co zůstanou, porovnáš poměr bodů k ceně v dolarech (eurech)=pokud budou třeba 2 Tebou vybrané softy za 3 body a jeden bude stát 10 dolarů a druhý třeba 30, tak snad nenií co řešit. Já bych volil třeba z těch, které nemají solidní náhradu ve freeware (ale to je otázka vkusu, zvyku či potřeb), např. Pocket Informant, Multi IE (nebo NetFront), WisBar Advance 2. Snoopsoft Dashboard.

pdq pdq je offline
    Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2004

Dakujem za odpovede.Ako trial verzia sa mi osvedcil Battery Pack Pro.Ale ak viete o lepsej nahrade prosim napiste.
    Dufam len, ze po zakupeni Battery Pack Pro nenajdem nekde na internetu plnu verziu a zadarmo.Mam skusenosti so Smartom, kde su na určitých strankach na internetu inak platene programy uplne ZADARMO...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

Hmm plne verze na internetu zdarma samozrejme jsou. Jmenuje se to WAREZ a je to kradeny software :-) ... Muzu ti jich dat ... co si jen vzpomenes ... Ale kdyz pouzivas nejaky program denne a k plne spokojenosti, kup si ho legalne. Jednak udelas radost sam sobe a druhak pomuzes autorum. PDA stoji bajvoko 10k. Program treba spb pocket plus stoji 20 dolacu. To je nejakych 480 Kc + poplatky bance takze asi 500. A to ja jsu chudy student a par programu mam ... Obrazek si udelej sam :-)

Registrace
    Mar 2004

To, zda někdo používá warez je jeho věc a proč to dělá taky (ze sportu, nemá peníze...). Ovšem není snad nutné, aby se tím zde chlubil, že. :? :sarcastic:

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od hybo
    ja jich tam mam jeste asi 7 a nic super tam neni, takze je "setrim" na neco uzitecneho, co mozna v budoucnu bude
    Já jsem své 4 body také ještě nepoužil, ale musím se přiznat, že poslední dobou se o ně začínám trochu obávat. Na mém Voucheru je totiž uvedena taková relativně nevinná věta říkající, že: "Please note that this offer is valid from January 2005 until June 2005." (Česky pro nespeakující: Berte prosím na vědomí, že tato nabídka je platná od ledna 2005 do června 2005.)

Včera jsem zkoušel, jak jsem na tom, a bez větších problémů jsem se ještě zaregistroval a skoro stáhnul i nějaký software. Nakonec jsem si ale ještě před stažením pro jistotu zkusil demoverzi, a tak z nákupu prozatím sešlo. Počkám si možná až jak budou vypadat WM5 a co na nich (ne)bude chodit. Nicméně ta věta o "validitě" mého voucheru mě poněkud zneklidňuje. Myslíte si skutečně, že by HP mohl některé kódy "odstřihnout"? - Svůj iPAQ už mám asi půl roku, červen se s námi právě rozloučil a já bych nechtěl o své body zase jen tak úplně zbytečně přijít - je to přeci jenom cca 600 Kč, tedy dobré peníze ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

A kde to bylo napsano? Spise mi to pripada jako u nejakeho SW, nebo nejake special akce a ne k uctu, resp. bodum, krete mate...v TERMS (he, i po zvoleni CZ krajiny je jsou prad v EN) se pise:

<i>You do not have to redeem all your points or download your entire title selection at once. Your Account will always be updated with the remaining number of iPAQ points you have spent, or have left. </i>

coz znamena volne, ze neni casove omezeno uzivani uctu, bodu a neni nutne je uplatnit najednou

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

No já čumím jak puk. Co to vůbec jsou ty iPaq Choice body. Kde zjistím kolik jich mám. Co proto můžu udělat. Jak to vůbec použít. Mrkl jsem na adresu www.ipaqchoice.com, ale moc moudry jsem z toho nebyl. Zkusil jsem se zaregistrovat a vyplivlo to na mě nějaký kód. Mohl by mi to někdo trošičku objasnit? V diskusich jsem hledal a nic moc jsem k tomu nenašel. Dík všem.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

ke vetsine iPaqu dostavas brozurku iPaq choice (ted si nejsem jist, ale zda se, ze 4150 jako jedina v tom neni ) a na jeji zadni casti je nalepena nalepka s kodem, po registraci do iPaq Choice vlozis ten kod a pripise se Ti urcity pocet bodu, body nasledne muzes pouzit pro nakup SW, pripadne HW a dalsi veci z te stranky...

Registrace
    Mar 2004

Mohu potvrdit. U 4150 žádné body nebyly, místo nich je 1 stylus navíc. :sarcastic: A žlutý displej.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Mohu potvrdit. U 4150 žádné body nebyly, místo nich je 1 stylus navíc. :sarcastic: A žlutý displej.
    nahradni stylus je i v dalsich iPAQ hrackach, nebo ne?

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Pockeloox-choice ... co je dobré?
    Od fahrus_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 20-02-2008, 19:50
  2. Body na Pocket-LOOX Choice
    Od Behe v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 20-01-2006, 19:52
  3. iPaq Choice body - co za ne koupit?