Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

USB Mass Storage Function Driver pro Windows Mobile 5!

Pavel Koza (4761)|24.5.2005 18:33
http://msdn.microsoft.com/.....0conWhatsNew.asp

Temer nahodou jsem se pri hledani jednoho programu dostal na web Microsoftu, kde popisuje novinky ve Windows Mobile 5. A jako prvni jsem si vsiml toho, ze WM5 budou podporovat USB Mass Storage! Bez jakehokoliv extra ovladace ci aplikace tak budete moci zarizeni pripojit k libovolnemu pocitaci s Windows XP (mozna i 2000, pripadne dalsim) a prenaset soubory tam i zpet. A to je super informace, nemyslite?

EDIT :: Tedy abych to upresnil, jak mi tady napovida beecher - tato funkcionalita je ve Windows CE 5.0, coz ale bohuzel nemusi 100% znamenat, ze ji vyvojarii ROMek pro kapesni zarizeni pouziji i ve svem vyberu funkci pro Windows Mobile 5...
hybo (3107)|24.5.2005 18:58
100%, ted to jeste napsat do diskuze, kde jsme to prave pred par dny resili, jenze ji nemuzu najit :-)
Pinochio (424)|24.5.2005 20:09
[QUOTE="Pavel Koza"]EDIT :: Tedy abych to upresnil, jak mi tady napovida beecher - tato funkcionalita je ve Windows CE 5.0, coz ale bohuzel nemusi 100% znamenat, ze ji vyvojarii ROMek pro kapesni zarizeni pouziji i ve svem vyberu funkci pro Windows Mobile 5...[/QUOTE]
Takze vse bude zaviset na vyberu danych vyrobcu nasich milacku. Pokud to bude jen otazka softwaru, urcite se vyplati UPDATE, pokud je to otazkou hardware tak se vyplati pockat. Ale je to dalsi velke + v konkurenci s PalmOS.
Dominique (151)|24.5.2005 22:02
[QUOTE="Pinochio"]...ale je to dalsi velke + v konkurenci s PalmOS.[/QUOTE]

Da se jeste mluvit o konkurenci? :)
hybo (3107)|24.5.2005 22:21
[QUOTE="Dominique"][QUOTE="Pinochio"]...ale je to dalsi velke + v konkurenci s PalmOS.[/QUOTE]

Da se jeste mluvit o konkurenci? :)[/QUOTE]

v tomhle ne, Palm to zvlada pomoci samostatne aplikace jiz nejakej ten patek... :D krom toho, Palm je proste jina trida PDA zarizeni
beecher (9270)|24.5.2005 23:00
[QUOTE="Pinochio"]Takze vse bude zaviset na vyberu danych vyrobcu nasich milacku...[/QUOTE] Ne, to zalezi na tom, jestli MS tuto vlastnost Windows CE 5.0 taky zahrne do WM5.0. Pokud ano, az pak je to zalezitost vyrobcu PPC, jestli to uzivatelum umozni.
darnel (23)|26.5.2005 01:23
Mozna jsem neco zaspal, kdyztak se omlouvam, ale pokud je to JEN otazka software prip. "firmware" - tak proc uz to neni ve WM2002,3 apod?? V cem je problem? Jen v nezajmu vyrobcu?
Pavel Koza (4761)|27.5.2005 12:01
To se musite zeptat Microsoftu;) Proste to dosud do Windows CE neimplementoval...