Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Funkcni/nefunkcni aplikace pro WM 5

Kato_ce4you (970)|15.5.2005 13:12
Mozna je to trosku OT - na xda-dev je tech seznamu dost, ale moc mi nesedi - treba napriklad SPB PocketPlus 2.5 sice funguje, ale jak.... :sarcastic: Takze jestli byste sem mohli pripisovat programy, co funguji na 100%, co funguji z casti - a napsat co je konkretnim omezenim a co nefunguje vubec.
Takze moje zkusenosti:

FUNGUJE:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste] - funguji bez problemu, ale nerozumi si s kontakty (neupozorni na svatek/narozeniny jmena v kontaktech :-/ )
SPB Pocket Plus 2.5 - funguje jeho today cast, ale nefunguje prepinani aplikaci, lista baterky (zbytek jsem nezkousel/nezajima me)
CabInstl - nove Win maji instalaci vyresenou jinak - prilis systemove - stejne se pak prepnou do sys. instalatoru a CabInstl nema vliv.. (mimochodem je to vyreseno dobre)
PocketMusic - nejde mi vubec prehravat skadby - u prehravace vada dosti podstatna :-(
PhoneAlarm - zobrazuje se, ale to je tak vse - nepocita atd.
vxIPconfig - spusti se, zobrazuje nejaky detajly, ale ne ty nejdulezitejsi (IP, mask, gw)
PocketNav - funguje, ale pouziva vlastni ikonku na zavirani aplikaci - z Win 2k3 a WM 5 pouziva jinou - vypada to skarede... ale funguje..
Album by HTC (johnz) - nie camera, funguje iba ta v systeme
ICQ for PPC (johnz) - nie je dolna lista, da sa ovladat cez horne menu

ZCELA NEFUNKCNI:
PenReader - Po nainstalovani prestane obrazovka reagovat na dotek
Fathammer Stuntcar Extreme
MMS Composer z WM2k3 - misto toho je integrace do Pocket Outlooku :cool:
LEng Keyboard
ContactBreeze (yasmeene2)
Pocket Informant 2005 (yasmeene2)
NetFront 3.1 (jval)

TENTO SEZNAM BUDU PRUBEZNE AKTUALIZOVAT - pridavat budu i seznam aplikaci od ostatnich, co pripisou v diskuzi - at je prehled ;)
Pokud to bude pridano od nekoho jineho, tak jeho jmeno bude uvedeno v zavorce za nazvem aplikace - pokud je to bez zavorky, tak je to pridano/overeno primo mnou :cool:
Wayne_ce4you (199)|15.5.2005 13:28
[QUOTE="Kato"]SPB Pocket Plus 2.5 - funguje jeho today cast, ale nefunguje prepinani aplikaci, lista baterky[/QUOTE]

To mohu potvrdit, ale kdyby sem někdo, kdo má Win2003 vystavil ty obrázkové soubůrky, které nesou jiné ikony baterie, paměti a osvětlení, tak by to šlo. Alespoň tedy myslím :)

Najde se někdo....:sarcastic:
yasmeene2 (794)|15.5.2005 14:05
Funguje:
Pocketbreeze
SPB time
SBSH weather
Betaplayer

Nefunguje:
Resco keyboard pro
ContactBreeze
PocketInformant
Kato_ce4you (970)|15.5.2005 15:20
4yasmeene2: tobe funguje SPB Pocket Plus, jo?! Jako vazne uplne vsechno a korektne? Tzn. i prepinani apps, a stav baterky nad tlacitkem Start? Se mi moc nezda.... a jestli jo, tak jaka verze?
:EDIT:Sorry - jsem slepej - OK (jsem misto SPB Time cetl automaticky PocketPlus - v tom pripade to samozrejme neplati)

4Wayne: viz to co jsem napsal yasmeene2 - nemel jsem namysli baterku v today - to snad aj funguje, ale indikator baterky, co je uplne nahore displeje - nad tlacitkem Start.


4All: co pouzivate na prepinani uloh? Ja jsem zvyklej na SPBP+ a to mi nefunguje.. A PocketNav je na tom tak, jak jsem popsal vyse...
Wayne_ce4you (199)|15.5.2005 15:39
Kato...mě ty skiny jiných témat nefungují, jdou mi jen ty dva standartní co tam jsou už od Microsoftu.
Mám SPB v2.5 a ten ukazatel stavu bat nahoře mi taky nefunguje.
Pokud ti jde měnit témata (myslím hlavně ty ikony stavu baterie, osvětlení a stavu paměti) tak prosím napiš jak to děláš, mě se ty standartní nelíbějí, ale co mám dělat, změnit je nemohu. :oops:
A vůbec jak se tam dají přepínat aplikace? :sarcastic:
Díky
Kato_ce4you (970)|15.5.2005 15:50
Jo tyhle skiny jsi mel namysli... K tomu jsem se nevyjadroval a samozrejme mne nefunguji taky (ale zatim me to nemrzi - ten defaultni skin je imho docela dost dobrej :) ). A jelikoz mi nefunguje to prepinani, tak SPBP+ nepouzivam vubec... takze v tomhle ohledu ti nepomuzu...
No a co se tyce tech prepinani aplikaci - presne na to se ptam - SPBP+ nevali a PocketNav je ve WM5 skaredej (i kdyz funkcni).

P.S. Ten seznam aplikaci v uvodnim prispevku budu prubezne aktualizovat (podle svych zkusenosti). A asi tam budu pridavat i vase.
yasmeene2 (794)|15.5.2005 15:58
Zatím než se objeví něco lepšího mi funguje jen PHM taskmanager - ale není příliš vhodný na přepínání aplikací, spíš na ukončování procesů. SPbP+ používám jen jako todayplugin, na přepínání jsem používal wisbarAdvance, ten ale taky nefunguje... Chce to počkat ještě tak půl roku až všici uvedou nové verze...
johnz_ce4you (59)|15.5.2005 19:14
funguje sqele:
resco explorer 5.13 (nie 5.14!!)
pocket artist 3 (aj s tlacitkami dole)
textmaker
1-calc
htc album (nie camera, funguje iba ta v systeme)
sim manager
omega one battery pack pro -dobry taskman, plugin do today aj ukazovatel batt, funguje uzasne

z casti funguje:
icq pre ppc -nie je dolna lista, da sa ovladat cez horne menu
johnz_ce4you (59)|15.5.2005 19:28
este som zabudol, funguje mi tiez driver pre infra klavesnicu (smart keyboard sk6688) a aj phm pocket plus a phm powertoys
integrovany msn messenger je tiez velmi pekny a pouzitelny

skuste si pozriet to hodinove video z medc, ukazuju tam na mda4ke nove moznosti tem, video na today a komplet skinovatelne vsetko, este aj dialer, juuj tak sa na to tesim :)
btw mali tam halo2 temu..
jval (453)|17.5.2005 07:57
FUNGUJE:
Sunnysoft Backup Manager 3.3
Handy Menu 2.7
Mobipocket Reader Pro v4.8
Password Plus
Resco Photo Viewer 5.20
Taptext 1.0

NEFUNGUJE:
NetFront 3.1
Kato_ce4you (970)|17.5.2005 08:47
[QUOTE="johnz"]
omega one battery pack pro -dobry taskman, plugin do today aj ukazovatel batt, funguje uzasne[/QUOTE]
Tak jsem ho zkusil - tobe funguje vyborne? Hmmm - Program Bar a Battery Bar mi funguji dobre (Program Bar se mi teda nelibi, ale to je vec vkusu). Ale Journal Bar - ten sice funguje, ale pokud vlezu do jeho nastaveni, tak uz z neho nevylezu :(Jedine SR.
Battery Bar je fajn, akorat tam nefunguje ikonka pro zmenu podsviceni... jinak se mi to moc libi :yes:
No a ten integrovanej prepinac uloh - bych nenazyval, ze funguje skvele, ale ze funguje - nema pruhledne pozadi - tzn. do te listy vubec nepasuje a jeste prekryva datum/cas - vypada to pekne blbe (mozna se to da nekde prenastavit, ale toho jsem si teda nevsiml)
A nakonec 1Calc - proti tomu nemam vyhrad :))
Btw. po instalaci po mne chtel SR, tak jsem ho udelal a nabehl do obrazovky, kam se zadava bezpenosti kod - ovsem ja jsem ho do ted nepouzival a nemel jsem tam nastaveny heslo --> vubec jsem se do mobilu nedostal --> takze jsem si dal HR :sarcastic:
johnz_ce4you (59)|17.5.2005 14:44
program bar sa mi tiez velmi nepaci, no zvykol som si
battery bar funguje bez problemov, ze tam nepokracuje ten farebny prechod ma az tak netrapi :)
a cas mi neprekryva vobec, nemas tam nahodou aj datum?
journal bar nepouzivam vobec, neviem
po mne nepytal heslo po SR pri instalacii 1-calc a funguje v poho :)
hnidopich (6)|22.5.2005 15:41
Ahoj, kde se da stahnout ArcsoftMMS-2.0.0.20. Vzdy jsem zatim nasel jen verzi 2.0.0.16. a 20. ne a ne najit. Diky.
Jinak mam postreh k Batery packu, nefunguje s nim foceni.
Kato_ce4you (970)|22.5.2005 17:09
Cau - tak ArcsoftMMS-2.0.0.20 bys samozrejme sehnal na xda-dev - ale hodim ho i sem..
A k foceni - nedela to spis nejaky button mapper? (AEB, Vito,...)
david131 (67)|22.5.2005 19:01
instaloval jsem to vse ok . nakonfiguroval ale kde to najdu jako mms settings v outlooku ok ale jak napisu MMS ???
Kato_ce4you (970)|22.5.2005 19:23
Jsem te moc nepochopil - jak jak napises MMS? Stejne jako SMS nebo e-mail... Otevres Pocket Outlook, vyberes slozku MMS a das New - vyberes obrazek ap., zadas text, komu se to ma poslat a Send..
david131 (67)|22.5.2005 19:31
presne tak ale me nenaskocila zadana slozka MMS ja tam mam jenom text messeges , outlook E-mail a hotmail a zadne MMS . jenom v menu mi naskocil MMS settings.
david131 (67)|22.5.2005 19:56
a vubec funguje to nekomu myslim MMSky s WM2005 ????
Kato_ce4you (970)|22.5.2005 20:05
Ne asi - pouze jsem tuhle diskuzi pojmenoval "Funkcni/nefunkcni aplikace pro WM5" a tuhle aplikaci pridal jako "FUNKCNI" jenom proto, ze mi pod WM5 nefunguje - fakt logika :sarcastic: Samozrejme, ze mi to funguje - jinak bych to sem nepsal (teda nemam vyzkousenej potvrzenej prijem/odesilani, protoze to nemam s kym otestovat/MMS za 10Kc me beztak moc nebere).
Btw. zkousel jsi vsemocny reset?
david131 (67)|22.5.2005 20:08
jasne ze jo ale porad nic neni tam zadna slozka MMS
Kato_ce4you (970)|22.5.2005 20:35
Tak ja nevim - uz jsem si delal HR a fungovalo mi to predtim, funguju mi to i ted... Cim to, nevim.. Jinymi slovy podivej se na tenhle screenshot - vic pro tebe asi udelat nemuzu :?
00065784_wm5-mms_JkPx.png 00065784_wm5-mms2_2dl.png 00065784_wm5-mms3_BxU.png
david131 (67)|22.5.2005 21:48
koukam ale tam nemas slozku hotmail . pred instalaci MMS jsi ji tam mel nebo ne????
Kato_ce4you (970)|22.5.2005 21:54
tu tam vazne nemam - ty MMS jsou misto toho ;) (teda na 98% - ruku do ohne za to nedam, ale vic jak 98% to bude) - jsem si temer jistej, ze jsem tam mel predtim hotmail (a ted pri poslednim HR nevim, protoze se mi veskery soft automaticky instaluje z pseudoExtROM hned po HR :cool:
hnidopich (6)|22.5.2005 23:56
Diky moc za soft na MMS. A jeste jeden dotaz, funguje nekomu SimTooolkit? Ja kdyz vlezu do eBanky, tak mi to vytuhne a nic se nestane. Po resetu to nejede taky. Nevite co s tim? Diky. Jarda
jval (453)|23.5.2005 06:32
Když už tady byla řeč o Battery Pack Pro, tak si taky trochu přidám.

Byla to jedna z prvních aplikací, kterou jsem instalil, protože jsem to používal i na WM2003SE.

Jenže mi po zapnutí MDA asi tak 10 až 15 vteřin nereaguje displej na doteky a to čekání je otravný. Stačí když v nastavení Today vypnu Battery Bar a je po problému. Program Bar funguje v pohodě. Takže o 100% funkčnosti této aplikace trochu pochybuji.

Má někdo stejnej problém při zapnutém Battery Baru?

BTW: můžeš doplnit Kilmist Registry Editor. Ten funguje.
hnidopich (6)|23.5.2005 09:11
Tak jeste k tem MMS. Nainstaloval jsem si tu verzi 20. V nastaveni Outlooku mam polozku pro nastaveni MMS, ale slozku MMS tam nevidim. Mam tam stale Hotmail. Co s tim? J.
Igor96 (42)|23.5.2005 09:43
Pocket Kim funguje , SPB Finance sa naištaluje ale nie je v adresároch - čiže nefunguje
Kato_ce4you (970)|23.5.2005 10:24
4jval: tak to mi Battery Pack Pro nedelal, ale nepouzival jsem ho zas tak dlouho, abych mohl delat nejake vetsi zavery...
Btw. Ten Kilmist Registry Editor hned pridam :yes:

4hnidopich: SimToolkit nee - dostanu se do menu a taky vytuhnu.. No a ty MMS - nechapu to - to je ten samy pripad, jako psal david131.. Ale mne to vazne funguje :-O A jak jsem rikal - fungovalo mi to predtim, funguje mi to i ted po HR... takze kde je chyba netusim - nemuze se to s necim mlatit?

Muzete pls nekdo ty MMS otestovat? Je to cab stazenej primo z me pseudoExtROM, tak treba se to nejek blbe chytlo - zkuste to nekdo sosnout primo ze stranek xda-dev - nic jineho uz me fakt nenapada :( Resp. komu ty MMS funguji a komu ne? (zatim funguji to vypada jenom mne :-/ a 2 lidem ne)
david131 (67)|24.5.2005 20:21
jo stahnul jsem to primo od developers a uz to funguje diky
hnidopich (6)|24.5.2005 23:20
A muzes dat, prosim, odkaz, kde to tam najdu? Diky moc. Ja to tam hledal a nenasel. Jeste jednou diky.
Kato_ce4you (970)|25.5.2005 10:42
4david131: Fajn :) takze zrejme nejakej error pri uploadu sem :?

4hnidopich: Zkus primo http://forum.xda-developers.com/download.php?id=4704
A kdyby to nefungovalo, tak musis na http://forum.xda-developers.com/viewtopic.php?t=21391&postdays=0&postorder=asc&start=125 je to asi v pulce - a musis byt prihlaseny ;)
david131 (67)|25.5.2005 22:13
presne tak ale nezapomente se prihlasovat
hnidopich (6)|27.5.2005 12:30
tak sem to stahnul a vysledek je porad stejny. Tak nevim. Mozna sem to mel udelat jako prvni, co sem mel nahrat. Ja si totiz prvne konfiguroval Messengera a ten mi pridal ci aktivoval ucet na hotmail v pocket otlooku. Ale HR se mi delat moc nechce. Pravda je, ze mi ten MMS klient nesel ani odebrat. Tak nevim.
Kato_ce4you (970)|27.5.2005 13:57
Tak to fakt nevim - jak rikam - vali mi vyborne, tedka jsem to dcakrat flashoval - zpet na radio 1.17 a valily mi MMS a hned na to jsem flashoval ROM na 1.50g a stale mi vali bezproblemu :cool:

Co je jina vec, tak ze mi naopak stale Pocket IE nezobrazuje obrazky - asi se mi vazne s necim hada a nemuzu prijit na to, s cim... :?

Dalsi vec je - obcas mi nechce nabehnout radio cast - kvuli tomu jsem vlastne downgradoval z 1.18 na 1.17, ale stale to same (akorat tentokrate mi staci SR s vytazenou kartou --> mam pocit, ze ho blokuje neco z SD karty - a jedine, co tak prichazi v uvahu je GPRS Monitor - ten jsem vzdycky instaloval do /Device jako takkoveho a ted ho instaluju na /Storage card --> predtim nepomohlo nic a tedka kdyz vyjmu kartu, tak radio nabehne - takze pravdepodobne se SPB GPRS Monitor 2.5 obcas hada s WM5!! Zatim to nemam overene na 100%, takze ho necham v seznamu 100%ne funkcnich aplikaci..

A posledni vec - NOVINKA - predevcirem (nebo kdy) jsem si trosku hral a v seznamu funkcnich/nefunkcnich aplikaci pro WM5 na uvodni strane jsem ke kazde aplikaci dal odkaz na oficialni stranky (ale toho jste si urcite uz beztak vsimli ;) ) Btw. doufam, ze to kdyzak admini nesmaznou - u nekterych je mozna odkaz primo na stahnuti, ale melo by to byt 100% free
Igor96 (42)|27.5.2005 16:18
Takže pridám pár skúseností z WM2005. Všetky programy ktoré som skúšal a majú výstup na Today majú problém sa korektne zobraziť . Či ide o SPB finance - ked je zobrazené na Today obrazovka bliká. Či rozne výstupi kalendárov - bud neodpovedali hned na funkcie alebo sa sekali. Inak programi fungovali . Takže vidím problém v zobrazovaní na Today. Inak WM 2005 ide spolahlivo a som spokojný . Ešte by som sa spital prečo sa Ram disc vymaže ked resetnem mašinu.
Kato_ce4you (970)|31.5.2005 16:07
Takze par novych postrehu - jak jsem downgradoval na radio 1.17 z 1.18 z duvodu, ze mi nenabihalo a stejne to nepomohlo a svadel jsem to tedy na SPB GPRS Monitor 2.5 - takze tim to neni - chova se mravne ;) Co to dela je AE Button Plus 0.91!!!. Ale ted se divam na oficialni stranky, ze jsou od te doby dve nove verze - 0.92b - spousti se se zpozdenim 30s po spusteni systemu - tzn. melo by to resit presne ten problem, co mi to dela :yes: No a dokonce vysla verze 1.0 - ovsem kosmeticke zmeny a tlacitko fotaku me moc nebere. Dulezite je tech 30s :))
Wayne_ce4you (199)|1.6.2005 19:42
Tak je nová verze Resco Explorer 2003 5.15 a zdá se být funkční. Ta 5.14 mi nešla pomalu ani spustit, ale 5.15 mi běhá nádherně :)