Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ConnectMobility E2C

peter.nr (501)|14.5.2005 16:08
No konečne dobrý soft od Fujitsu-Siemens špeciálne pre Pocket Loox. :)
Z www.fujitsu-siemens.com si môžete stiahnuť novú verziu (2.08) programu ConnectMobility E2C, ktorý je súčasťou všetkých nových Looxov (ale v starej verzii).
Pôvodná verzia ma veľmi nenadchla, pretože v praxi bola takmer nepoužiteľná. Hlavne pre moje potreby. Aké sú moje požiadavky na dobrý connection manager?
- možnosť vytvoriť si vlastné profily pre rôzne WiFi a BT pripojenia
- pre každý WiFi profil možnosť nadefinovať si názov, SSID, WEP, kľúče, DHCP/IP/NetMask/GW, proxy
- pre každý BT profil možnosť nadefinovať si názov, párové BT zariadenie, tel.číslo, extra dial string, DHCP/IP/NetMask/GW, proxy
- možnosť prepínať kedykoľvek tieto profily a nestarať sa o spúšťanie a ukončovanie BT a WiFi
- možnosť uložiť nastavenia do súboru

Všetky tieto moje požiadavky nová verzia E2C spĺňa. Zatiaľ ju používam iba jeden deň, avšak som s ňou nadmieru spokojný. :yes:
oltcit (1098)|14.5.2005 16:18
:) díky za tip Peter,ale nezabudol si na to že verzia ktorá je originál v Looxe je len oklieštená verzia,ktorá neumožnuje vytvárať si vlastné profily,kdežto full,ale platená verzia to umožnuje ? Idem stiahnuť tu novšiu.
fockey (33)|14.5.2005 19:19
[QUOTE="peter.nr"]
- možnosť vytvoriť si ...
... uložiť nastavenia do súboru
[/QUOTE]

No hurá, s požadavky jsem na tom stejně jako ty... a ten jeden profil mne dost mrzel. A utrácet za něco, co bych požadoval jako samozřejmost se mi fakt nechtělo. (A teď jsem rád, že jsem to neudělal :))

Jdu to hned stáhnout, dík za info

Tak ti nevím...
- tady je jen 30 denní test verze: http://www.fujitsu-siemens.com/support/linkapplication.html?LNG=EN&ProductID=3098
- a zde se za verzi 2.09 platí: http://www.pocketloox-choice.com/product.php?cat=2&pid=35403

Můžeš mi říct kde jsi přesně oběvil free verzi 2.08?
peter.nr (501)|14.5.2005 23:22
Prečo chcú všetci všetko vždy zadarmo?

Aj za software treba platiť. Ide o to, aká je ponuka. A ja som ešte nič podobné free alebo lacnejšie nenašiel. Vy áno?

[QUOTE="oltcit"]:) ...verzia ktorá je originál v Looxe je len oklieštená... [/QUOTE]
Tak tak. Problém bol v tom, že až donedávna sa nedala full verzia nikde stiahnuť. Čo som sa jej nahľadal ... :no:
rratio_ce4you (39)|16.5.2005 18:03
Tak jsem hledal a našel verzi 2,09, pochopitelně placenou. Toje OK ale snad by na tu cenu měl být upgrade, protože cca 750,-Kč je dost. A když SW byl v ceně Looxe tak se mi to zdá od FS trošku podraz.
Druhá věc je jazyk - angličtina. Bude automaticky nová verze progrtamu přeložena do češtiny, anebo nastoupí kolegové - překladatelé a budou to řešit svépomocí a bez nápovědy?. Rozhodně SW E2C se mi líbí, ale jak dál?
Jiří
bobino (32)|16.5.2005 21:07
Uz to stahujem a za chvilu vyskusam, potom dam vediet ako to funguje



Doplnenie:
Vsetko fachci v pohode, profil sa prepina uplne jednoducho. BT a WiFi sa sam zapne a po zruseni spojenia sa sam odpoji, proste pohoda.
Som spokojny.
B
00064697_Screen004_ODUf.jpg