Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Stabilita WiFi a loox 710

VrR VrR je offline
    Nováček
    Registrace
    May 2005

Dobrý den mám několik dní LOox 710 a spousty problémů jsem vyřešil díky vašemu diskuznímu fóru , ale jedna vě c mi nejde z hlavy. Doma ( bydlím v centru Prahy) jsem vychytal Hotspot jednoho hotelu v blízkosti (asi 60m) a přes něj se v klidu přihlásím na net jenže i když Looxe mám v kolébce na jednom místě nijak s ním nehýbu tak se signál třeba po deseti minutách ztratí a dopojímě to a potom na tom místě zaseten signál není a za chvíli opět ano.
    Myslíte si že je to sílou (nesílou) toho signálu a nebo může být něco s Looxem?? To same mam i na Václaváku je tam fre Hotspot ale zase stojím nikam nejdu nehýbu s PDA a signál se odpojí .

Díky za odpovědi či názory
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Ja teraz brigadujem v jednej predajni, a tam sa napojim s notebookom na internet cez WiFi, vobec neviem na koho sa napajam a je mi to jedno ide tam net takze som hapy :> , obcas sa signal strati, je to tym ze je signal slaby. Ked idem blizsie k oknu o to je to lepsie a najme ked su otvorene dvere. A na looxika cakam a som zvedavy ci s nim ten isty signal chytim,a le podla mna nebude mat vykon ako WiFi v Notebooku.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Stabilita
    Od TomBiker v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 14-12-2009, 09:22
  2. Stabilita?
    Od robot_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 08-02-2007, 08:17
  3. ICQ stabilita
    Od danieldavid v sekci Zbývající PPC