Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456
Zobrazené výsledky: 76 až 88 z 88

Téma: Velká recenze zařízení T-Mobile MDA Compact

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

ale to, ze mas chtit Nokii jsem Ti rikal, to nepopres (nebo jinak, nezkousej to potrit, mam historii veskere komunikace - odpor je marny )
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Dobre, uznavam. Moje blbost

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

Zdravim chystam sa na MDA Compact tak by ma zaujimalo niekolko veci kt. som zatial nenasiel (kompletnu diskusiu som cital uz davnejsie tak keby tu uz nieco bolo sa ospravedlnujem).
    1. aka je realna vydrz MDAC pri beznom pouzivani
    2. ktore BT profily zariadenie podporuje
    3. kolko ma MDAC volnej RAM bez instalacie bonusovych aplikacii (bez ohladu na prerozdelenie na pamat a storage)
    4. kde sa da zohnat nova ROM tusim 1.2???myslim nejaka oficialna keby som nahodou kupil zariadenie s tou starou 1.0
    diky za odpovede

Nováček
    Registrace
    May 2006

Zajímalo by mě, pokud se vypne telefonní část, jestli MDAc více vydrží (na baterie). Rád bych to vyzkoušel, ale den bez telefonu bych asi nevydržel

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

jasne, je to prirozene

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Mam problem s mym MDAc. Kdyz chci poslouchat hudbu a zamknu klavesy, tak se vypne hudba. co s tim?? Neni na to nejaky prg

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

pri poslouchani nevypinas pres power, musis vypnout pres toggle display ve WMP, nebo v jinem prehravaci

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Dobré dopoledne všem.

K MDA Compact - vypadá skutečně výborně. Zarazila mne však zkušenost mého kolegy, který jeden kousek vlastní: kvalita signálu. Používáme stejného operátora. V naší budově, kde není signál nikterak kvalitní má však kolega citelné problémy - u vchodu, kde jám mám ne své Nokii 6310 6-7 čárek se kolega tak tak drží u dna. V ostatních zastíněnějších místech, kde se pohybuji kolem 2 čárek a stále bez problémů volám je kolega totálně bez signálu. Tak podobně je to v jiných "odlehlejších" místech. Jaké jsou vaše zkušenosti?

Srdečně zdraví, David

P.S. Děkuji a blahopřeji Pavlovi za neúnavnou dlouhodobou výbornou práci, které si moc vážím. :yes:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

ja jsem s Compactem vzdy totalne se signalem

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Zdravím všechny.. Chtěl bych se zeptat jak je to s profilama.. Jak je u mobilních telefonů že si můžete nastavit různé profily a ty pak jen měnit.. V nich si nastavíte jestli má bát zapnuté vyzvánění, vibrace atd atd.. Jde mi o to abych když jsem třeba ve škole nemusel vše přeastavovat ručně ale abych změnil na profil "škola" a měl všechno změněné.. Je na toto nějaký software?? Třeba i free ale i klidně placený..

Nováček
    Registrace
    May 2006

Free je Pocket ZenPhone
    placeny treba PocketMax phoneAlarm, ktery krome profilu umi spoustu dalsich veci.

O obou se zde na ce4you diskutuje...use search

Nováček
    Registrace
    May 2005

Prostudoval jsem recenzi i všechny příspěvky, ale nenašel jsem odpověď na můj "problém": Jak poslouchat chudbu (ať již samotnou hudební nahrávku nebo při sledování filmu) přes BT sluchátko? Volání jako HF v pořádku, ale puštěnou hudbu do řádně spárovaného BT sluchátka nedostanu. Koupil jsem dnes pro ten účel BT sluchátka AirLogic icombi AH10 a samozřejmě nic. Ani v nastavení BT v MDAc žádná vhodná volba není. V nejhorším budu muset koupit Dongle a používat sluchátka aspoň s televizí.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2005

bohuzel to je pro nas vsechny zklamani .. sice muzes zkusit jiny BT profil ,ale me to ne uplne makalo..resp.ne vse na 100%

Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456

Podobná témata

1. Velká recenze zařízení E-TEN G500
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 07-09-2006, 23:42
  2. Velká recenze zařízení Acer n35
    Od Pavel Koza v sekci Acer
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 09-03-2006, 18:57
  3. Velká recenze zařízení TDS Recon 400