Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 88

Téma: Velká recenze zařízení T-Mobile MDA Compact

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Pokud jste se rozhodli pro zařízení kombinující v sobě kapesní počítač a mobilní telefon, máte na výběr celkem tři možnosti. Buď zvolíte variantu Pocket PC Phone edition, která sice nabízí velký výkon a všechny klady klasického PDA, ale za cenu nikterak kompaktních rozměrů. Nebo sáhnete po smartphonu, který zase nabízí přednosti mobilního telefonu, ale vychytávky typu dotykový displej se jej (zatím) netýkají. A nebo zvolíte nový T-Mobile MDA Compact a na první dvě možnosti klidně zapomenete

Přečtěte si celou recenzi.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

Je zajímavý, že při zapnutí bluetooth nebo gprs výdrž na baterie citelně vzroste! Jestli to není chyba, tak snad jen dokonalá regulace spotřeby procesoru (zařízení muselo být v těchto testech idle)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

... no, ale u testu s BT neprobíhaly žádne operace - u prvního testu ano (Standard Operations Performed)

Registrace
    Aug 2000

Presne tak. Spb benchmarky neumoznuji naklikat si co presne chci testovat, je tam sada preddefinovanych testu. Nicmene z toho pekne vyplyva, ze BT je skutecne malo narocny na energii...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Dobra prace, chlape... vycerpavajici informace

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

V poslednim odstavci Pavel naprosto vystizne shrnul i muj duvod, proc jsem si Compacta poridil. Clovek, ktery chce levne zarizeni s integrovanym telefonem, ktere muze vzit kdykoliv kamkoliv, zahrat si hru, precist si e-book, poslechnout si MPtrojku, smotrit filmek, sem tam si surfnout vlastne ani jinou volbu nema, nez si poridit tohohle tamagochiho. A udela jedine dobre

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Výborná recenze, opravdu skvělá práce!!! Myslím, že některé "zavedenější" servery např. o mobilních tel. by se mohly významě poučit o tom jak má vypadat dobře udělaná recenze. Jinak malý dotaz na autora. Měl jsem možnost testovat tuto hračku necelý týden v práci (dělám pro zde často jmenovanou "růžovou spol.) a osobně mě přišla poměrně hodně necitlivá dotyková vrstva displeye. Např. v porovnání s často kritizovaným Acerem N30 mě osobně přišla buďto stejně necitlivá, neli ještě horší. Jaká je vaše zkušenost? Jinak zhodnocení naprosto přesně vystihuje mé pocity, je to super zařízení (v porovnání s MDA2,3) skvěle použitelné a pokud někdo vyžaduje zařízení "vše v jednom" tak je asi nejlepší variantou. Případní majitelé trea 650 prominou

Nováček
    Registrace
    May 2005

MDA Compact je potřeba opatchovat, aby bez problému fungovala bankovní aplikace. Patch se dá stáhnout tady. Bez patche se bankovní aplikace sekne při příchodu bankovní zprávy a pomůže SW reset.

Nováček
    Registrace
    Jul 2004

Jak je to prosim s funkci AoC? Je mozno nastavit a videt provolane jednotky/měnu? Nebo je to stejne jako u MDAII? Diky.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

[QUOTE="hanýsek" a osobně mě přišla poměrně hodně necitlivá dotyková vrstva displeye. Např. v porovnání s často kritizovaným Acerem N30 mě osobně přišla buďto stejně necitlivá, neli ještě horší. [/QUOTE]

Takze to neni jen muj dojem, ze MDA Compact ma malo citlivou dotykovou vrstvu displeje.
    Manzelka, ktere MDA Compact pouzivaojako sve prvni Pocket PC, si na dotykovou vrstvu nestezuje, ale ja pri hrani s MDAC porad nadavam, ze mi nereaguje tak jako MDA II...

Registrace
    Aug 2000

Pokud jde o citlivost displeje, tak je to hodne subjektivni. Ja od prvniho dne nalepil folii a i presto mi dotykovka neprisla nijak necitnivejsi nez ostatni, reaguje i na lehounka tapnuti. Protoze ale nemam moznost si dlouhodobe zvyknout na jedno zarizeni (porad je menim, tak v tomto ohledu muzu byt trochu benevolentnejsi

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

To: Rstein
    Přesně tak měl jsem stejný dojem. V porovnání s MDA II. mě taky přijde podstatně míň citlivý, ale je to dost individuální skoro bych řekl že kus od kusu jiné. Jinak ale opravdu super mašinka

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Compact je moje prvni PDA, takze k citlivosti displaye vam taky nic nepovim. :? Takze by tenhle prispevek byl vlastne o nicem, kdybych se jeste nechtel zminit o SIM plus od Oskara. Totiz i po stazeni a nainstalovani Patche se mi obcas stane, ze se aplikace proste nerozebehne a dokonce zmizi i ze slozky aplikaci, takze rucne taky nejde spustit. A pak se mi taky zda, ze veskere bankovni spravy od E-banky mi chodeji pozdeji, nez tomu bylo u SonyEricsson T68i.
    Ale jinak je to vazne broucek

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

S tim SIM toolkit mam stejny problem i u Eurotelu. zpravy opozdene a po druhem spusteni mi ikonka zmizi a objevi se az po softresetu...

Nováček
    Registrace
    May 2005

Já mám ten SIM toolkit u Oskara a zatím po instalaci patche jsem OK. Ovšem nepodrobil jsem to zatím pořádnému testu.

Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Velká recenze zařízení E-TEN G500
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 08-09-2006, 00:42
  2. Velká recenze zařízení Acer n35
    Od Pavel Koza v sekci Acer
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 09-03-2006, 19:57
  3. Velká recenze zařízení TDS Recon 400