Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

GPS v autě - instalace, nastavení dalších programů, vychytávky...

jan.honek (65)|25.5.2005 10:39
Taky mám pocit, že mě občas Alturion vodí jako tupce trochu okolo a když jsem do něj dal průjezdní body ta umřel úplně. No ale když na ČR nic jiného není a verze 6.1 je tak trochu vázaná... co se dá dělat...:D
martinhamr_ce4you (486)|20.6.2005 15:30
Uvažoval jsem o koupi stojanu do ventilátoru,ale po dnešní jízdě jsem si to rozmyslel.Neustálé sklápění zraku by nebylo to nejlepší.Přeci jenom husí krk je asi pro řidiče lepší.Stačí se jen jedním okem mrknout a druhým sleduji silnici.Myslím si že to je určitě bezpečnější.
Saman_ce4you (1451)|26.7.2005 22:26
Kde presne je ta prodejna autodoplnku na Cernaku?
ipf (2136)|26.7.2005 22:56
[QUOTE="bergmann"]... pokud bych upevnil PDA na clonu, musel bych si koupit prodlužovačku na nabíjení a potom nějak složitě vést kabel ......[/QUOTE]

Nejlepším řešením je samonavíjecí kabel, který se "smrskne" na potřebnou délku od zásuvky a navíc tlumí houpání cihly zejména při rozjíždění a brždění.
wilibald (46)|27.7.2005 07:38
[QUOTE="Saman"]Kde presne je ta prodejna autodoplnku na Cernaku?[/QUOTE]
CCM, nenápadný krámek zhruba uprostřed budovy. Myslím, že naproti je Baťa. Mají tam tisíce běžných nesmyslů do aut, ale docela slušný výběr seriozních doplňků ke Škodovkám.

EDIT by MODERATOR: obchod již neexistuje (28-11-05)
Saman_ce4you (1451)|27.7.2005 07:58
Super, dik. Co nejdriv tam mrknu.
Peta_ce4you (314)|29.7.2005 20:21
Nevite jestli nejaka automobilka dela orig. prislusenstvi drazk pro PDA?? tak jak pro telefony

Myslim, ze se to da objednat z vyroby
JanHavlicek (635)|2.10.2005 18:11
koupil jsem si tenhle držák do auta - zde , je bezvadnej, což o to, ale po chvíli navigování se mi automaticky spouští na MDAII synchronizace MS activesync, ukazovalo to dycky chybu spojení, tak jsem v AS nastavil tools->Options->PC - Options -> When crandled a odškrtl jsem "Enable PC sync using this connection", když jsem to udělal, už se mi AS nespouští, ale má pořád snahu, je občas vidět v tomtom5, jak nahoře problikne lišta start a active sync, pak se to zpátky dostane do toma, nevíte co nastavit, abych to AS zrušil v autě úplně ?
Jan Svoboda (91)|2.10.2005 21:26
V patek sem koupil za 2 kila nejakej univerzal s husim krkem v PLUSu.Pridelam si ho po svym.Preferuju spis hlinikovej plech.
A jedna OT:nevite nekdo jak prelstit vstup na CD CHANGER u SONY MDX-C670RDS.
Zdenál_ce4you (103)|5.10.2005 09:32
Ten držák s PLUSu mám taky - za 200 je výbornej. A je celkem tuhej, takže ani moc nekmitá - je ale trochu kratší, takže jsem nedosáhnul na okno a mám to přilípnutý na palubku - to je taky důvod těch kmitů. Ale za ty prachy SUPER.
Jinak mám MDA II a OZIexplorer CE - spokojenost.
lifedrive (2)|5.10.2005 21:26
Díky za tip na držák v Plusu, už ho mám a je super. Dokonce mám pocit, alespoň dle obrázků, že je stejný jako Dicota.
neooo666 (243)|19.10.2005 15:29
Dostal jste už někdo flastra když vás chytly švestky s husím krkem s PDA v zorném poli? Mám ho 15cm nad palubkou abych nemusel odvracet zbytečně pozornost od řízení sklápěním zraku, přijde mi to tak pohodlnější - jenom lehce, prakticky periferně zkontroluju 3D zobrazení které vesměs věrně simuluje situaci přede mnou ale hrozím se toho až potkám benga aby mě na místě rovnou neodstřelili :D
pepa_ce4you (105)|22.10.2005 20:58
Ahoj všem Mám držák PDA na sklo s přísavkou ze zakladní sady Acera n35 - skládá se ze dvou částí. Chtěl bych se zeptat, zda nemá někdo zkušenosti, neví jakým způsobem by se dala ta základní část na níž je přiděláno PDA upevnit do mřížky ventilátoru - zda neexistuje nějaký " nosič" do mřížky ventilátoru bez vlastního držáku. dík