Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Real VGA

pdq pdq je offline
    Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2004

Prosim poradte ktorý Real VGA soft. SeVGA, alebo OzVGA? Ono s diskusie som neprsiel na to ktorá je lepsia.Asi skor sa mi pozdáva OzVGA.
    Aké mate skusenosti?Inštalácia a celkový dojem.
    Dakujem.
    Odpovídat lze po přihlášení

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Nevím, jestli založení diskuse byl ten nejlepší nápad. Spíš jsi měl uvést jakou cihlu vlastníš a jaké programy chceš využívat a nejlépe do diskuzí k jednotlivým SW pro zobrazení Real VGA. Tam by ti bylo odpovězeno těmi, kteří daný soft využívají.
    Já na hx4700 používám SeVGA, protože OzVGA má na hx 4700 problémy. Ale o tom se dočteš v příslušné diskuzi.

pdq pdq je offline
    Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od ipf
    Nevím, jestli založení diskuse byl ten nejlepší nápad. Spíš jsi měl uvést jakou cihlu vlastníš a jaké programy chceš využívat a nejlépe do diskuzí k jednotlivým SW pro zobrazení Real VGA. Tam by ti bylo odpovězeno těmi, kteří daný soft využívají.
    Já na hx4700 používám SeVGA, protože OzVGA má na hx 4700 problémy. Ale o tom se dočteš v příslušné diskuzi.
    Dakujem Vám.Tým sa moj problem ohladom výberu skočil.Vlastním Taktiež HP 4700 a tak je to teda jasné. Dík.

Podobná témata

1. Kde stahnout Real Player v CABu?
    Od mattes_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 25-01-2008, 20:33
  2. Real VGA mod pro N30 N35 N50 atd .... :)
    Od veisen_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 25
    Poslední příspěvek: 14-09-2006, 15:54
  3. Real VGA na c550
    Od cz_iceman v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 13-08-2006, 11:38
  4. real VGA
    Od Lolek_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 25
    Poslední příspěvek: 09-07-2006, 11:38