Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Úkoly

r.h (85)|13.11.2002 22:09
Dá se měnit čas připomínání při zadávání úkolů? Je nastaven, tuším, že na 8.00h.
null (0)|19.11.2002 07:51
..to by me taky zajimalo. natvrdo je nastaveno 8:00 a neda se s tim nic delat ...aspon beznejma postupama...pokousel jsem se to nastavit pres registry, neuspesne...a ani nepomuze zmenit cas v outlooku na pc.
proste to pokazdy zvoni v 8...;-(
hybo (3107)|19.11.2002 08:16
Ja je proto prestal vyuzivat a snazim se to resim kalendarem. Problem ale je, ze ani to neni dobra cesta. vypnul jsem v outlooku na PC pripominkovac tak, aby to vse bylo jen na XDA. Jenze kdyz mam na XDA upominku a posunu ji na pozdejsi dobu a pak dam synch s outlookem, prijdu a to posunuti a uz se mi nezobrazi upominka. to me hodne stve. a to nerikam, ze pak se mi stava, ze se najdou duplikaty upominky a musim je rucne mazat.
masch (45)|19.11.2002 09:11
Nastavení času připomenutí umí aplikace třetích stran, např. Pocket Informant, nebo já používám Agenda Fusion www.developerone.com
Mobiland (23)|11.2.2008 09:56
Prosím o radu!!!!
Mám MDA Vario s orig. firmvarem 2.21. Nyní mi ale přestalo fungovat připomínání úkolů i z kalendáře. Prostě to ten nastavený čas na připomínku projede a nic se nestane..:-(.

Poraďte prosím!! Díky..
Zdenek Malinsky (9781)|11.2.2008 10:19
Vyzkoušej postupně (v případě neúspěchu jdi k dalšímu bodu): Check Notification - MemMaid - HR a obnova ze zálohy - HR a čistá instalace.