Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Recenzia GPS Asus BT100

trubka_ce4you (32)|29.6.2005 23:19
[QUOTE="Dan_M"]Zdravim,

používá někdo BT100 v kombinaci s MDA II ? Já to zkoušel přes pocket Kim a Smart maps, ale v obou případech nedošlo ke vzájemné komunikaci i přes bezproblémové spárování těcho zařízeních.

Např. u Pocket kim je stále přeškrtnutá ikonka GPS navigace a to sem vyzkoušel všechny porty, které mi to dovolilo. Některé porty se nepodařilo vůbec otevřít a jiné sice nevyhodily chybovou hlášku, ale také nijak jinak nefungovaly.

Na netu sem četl, že kompatibilita by měla být bezproblémová, takže je možné, že to chce nějaký fígl, který bohužel neznám :disgusted:

DaM [/QUOTE]

Měl jsem první kousek, a ten od nova se sice spároval ale nekomunikoval, po vyzkoušení monitorovacích prográmků (a několikahodinové surfování po internetu a hltání rozumů) jsem se nic nedověděl.
nakonec v tomtomovi zapnul logování (protože taky nekomunikoval) a zjistil jsem, že místo NMEA textových kódů posílá nesmysle (na všech rychlostech), tipl bych to na rozhozenej stop bit nebo paritu ale to bohužel nejde nastavit.
No musel jsem se s dodavatelem chvilku hádat, ale pak mi ho vyměnil za nový a ten už jede 3 měsíce jak víno. Mimochodem v rezenci o tom nepsal, ale on skutečně vydrží 12-14 hodin provozu.
Mamlas_ce4you (6)|4.7.2005 09:08
[QUOTE="Mamlas"]Mám také otázku - lze na ten rozdvojený napájecí kabel připojit FSC 410ku ??

Díky za info :))[/QUOTE]

tak uz si muzu i sam odpovedet - jo de to :))
Dan_M_ce4you (2)|4.7.2005 15:25
[QUOTE="trubka"]
Měl jsem první kousek, a ten od nova se sice spároval ale nekomunikoval, po vyzkoušení monitorovacích prográmků (a několikahodinové surfování po internetu a hltání rozumů) jsem se nic nedověděl.
nakonec v tomtomovi zapnul logování (protože taky nekomunikoval) a zjistil jsem, že místo NMEA textových kódů posílá nesmysle (na všech rychlostech), tipl bych to na rozhozenej stop bit nebo paritu ale to bohužel nejde nastavit.
No musel jsem se s dodavatelem chvilku hádat, ale pak mi ho vyměnil za nový a ten už jede 3 měsíce jak víno. Mimochodem v rezenci o tom nepsal, ale on skutečně vydrží 12-14 hodin provozu.[/QUOTE]

Díky za info, ale bohužel u mě bude příčina problému jiná, jelikož tu GPSku sem si vypůjčil na vyzkoušení od mého kolegy, kterýmu bez problému běží na portu COM6 s Acer n50. Já jí sice spáruju, ale pak už ani ťuk, prostě jako kdyby připojená nebyla, a to sem prošel všechny dostupný porty.
lucas241 (16)|17.7.2005 14:46
Musim povedat, ze si ma namotal tvojim postrehmi na kupu tohto gps prijimaca :sarcastic: , aj ked som rozmyslal o drahsich zariadeniach. Pojdem to asi kupit do libry, este mi ale stale neni jasne, ako presne funguje ten Y kabel a naco to je.
- Jeden koniec zastrcim do zapalovaca v aute, druhy do gps prijimaca a este jeden koniec do ipaqu?
- Funguje to nejak univerzalne so vsetkymi PDA? (Mam ipaq 1940).
- A utiahne ten kabel a zapalovac nabijat obe zariadenia?
Dik za odpovede

lucas
mahas (5)|21.7.2005 12:41
Mini USB kabel asi jen k napájení

Na základě této recenze jsem si jej koupil, použil zatím párkrát s PocekKimem a pro mě, chronického bloudila, je to vysvobození...

ale v recenzi je zmiňován c příslušenství miniUSB kabel... jde koupit i pouíit, ale kamarád to zkoušel na svém starším notebooku a šlo jen napajení , komunikace mezi Infomapou a BT GPS nebyla... takže sorry. to asi k navitaci nepůjde...
Dawe_ce4you (83)|5.9.2005 18:02
neporadi mi nekdo pls kde se dá sehnat tohle zařízení nejlevněji??
hybo (3107)|22.9.2005 16:08
Pokud by nekdo mel zajem, mam tu jednu uplne novou Asus BT100, bezna cena cca 4600 s DPH, dam ji za 3100, vice pres SZ.