Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 70

Téma: Krátký synchronizační kabel LOOX 720 – 718 - již v prodeji.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Tak to co jsem slíbil jsem také splnil – na světě je prvních 15ks krátkých synchronizačních kabelu na LOOXe 718 ,720.

Synchronizační kabel má vlastnosti originálního kabelu a navíc za určitých podmínek dobíjí zařízení přes USB.

Podmínky dobíjení přes USB.
    1.Pokles baterie v zařízení nesmí být větší než 30-40%
    2.Sběrnice USB v PC musí být vybavena samorestartovací pojistkou – novější typy počítačů.
    3.Na sběrnici by nemělo být připojeno jiné USB zařízení.
    4.USB sběrnice je schopna dodat zařízení proud 1,5A (není pravidlem, že toto zvládne každé PC) za těchto podmínek lze nabít i zcela vybitou baterii.
    Velice dobré podmínky pro nabíjení jsou u ext. napájeného USB hub.

Cena : 780 Kč bez DPH 19% + poštovné.

Daňový doklad bude vystaven na požádání.
    Vaše případné objednávky, prosím směrujte cestou soukromé zprávy s uvedením adresy pro doručení.

Prodej dalších kabelu bude realizován cestou některého specializovaného internetového shopu.(za trošku jiné peníze) – pokusím se však uspokojit všechny zájemce registrované na těchto stránkách.

Všichni jež si kabel u mne již nějakým způsobem zamlouvali prosím o uvedení konkrétní objednávky do SZ.

Každý kabel je před odesláním odzkoušen a prověřen na mém zařízení.Záruka se vztahuje dle platných zákonů ČR.

Připojené obrázky Připojené obrázky
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Škoda, že nie sú čierne. Viem, detail, ale poteší.
    Máš ešte nejaké na predaj?
    A ešte by som rád vedel, kde si zohnal tie Looxové konektory? Ja ich tu na Slovensku nemám kde kúpiť. :no: Podľa tých označení (nálepky) usudzujem, že nie sú z originálnych synchro-káblov.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Cerne - ano problem , ktery jsem jiz zde popisoval - proste nemohu nikde sehnat samostatne USB konektory ani prodluzovacky v cerne barve.Stále to resim - zatim vsak vysledek zadny.Pokud by snad nekdo dal tip:?:
    Kabely touto formou - cize na primo budu prodavat jen do konce mesice po te je muzete zakoupit ZDE

Konektory lze zakoupit take ZDE

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

USB konektory: ZDE, polozky 832-177 a 832-178

Pokud se nepletu...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Díky za tip , ale ani zde jsem neobstal.Cisla ktere jsi vybral nejsou správné- ale hned jsem tam volal,K dostaní jedině celokovove cize barva chrom a provedeni spise prumyslove tzn bez plastoveho krytu

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Šeba
    Díky za tip , ale ani zde jsem neobstal.Cisla ktere jsi vybral nejsou správné- ale hned jsem tam volal,K dostaní jedině celokovove cize barva chrom a provedeni spise prumyslove tzn bez plastoveho krytu
    Hm... A to GM Electronics jsou na tyhle veci experti...
    BTW Ty cisla jsou samozrejme spravne, jsou to jejich interni skladovaci cisla... A ten 832-178 (USB samec) ma plastovou krytku...

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

A čo povieš na toto?

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

To znamená, že majú aj jednu aj druhú. Treba tam zavolať, ktorú farbu chceš.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Tak mi dali odpoveď:

Zdravím, žial mometnálne sú iba bielej farby.

S pozdravom Dohnal

Martin Dohnál
    vedúci pobočky AlzasoftSK, s.r.o.

Na druhej strane momentálne znamená, že mávajú aj v čiernej. Stálo by za to, počkať si.

Aj keď je mi veľmi divné, že skoro všade majú iba tie nepekné sivé káble, pritom ku skenerom a iným USB zariadeniam sa takmer výlučne dodávajú čierne káble. :no:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Vite, trochu mi to tady pripomina jeden vtip o vlkovi a zajici. Byt Sebou, tak zadne cerne kabely neshanim. Kdo ten kabel potrebuje, tak si ho koupi z duvodu skvele funkcnosti a nebude spekulovat a ztracet cas blbostma, jako je barva kabelu. Protoze i kdyz Seba jako blbec cerne kabely sezene, tak tito radoby kupci potom stejne reknou " ted uz je to dobry, jenom skoda, ze tam neni RS232 vystup pro GPS ku" a takhle to pujde porad dokola. Proste kdo ten kabel potrebuje si ho koupi. Petre Sebo, kasli na nejake cerne konektory. Takhle jak jsi to vyrobil je to super a kdybych jeste LOOXE vlastnil, hned bych si ho koupil. To by jsi taky za chvily mohl shanel konektory v barve Looxe a ruzove a bledemodre atd.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Tak nejak to je - alespon dle reakci Mou snahou opravdu bylo a je sehnat ty cerne konektory a vazne jsem je nikde nenasel.Ono totiz da uplne stejnou praci pajet bile nebo cerne. Ale pokud ma nekdo opravdu zajem napajim konektory ktere si dodate, treba i blikaci - ty jsem sehnal - prodluzka asi 530Kc.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Nechcel som, aby to vyznelo ako útok na Šebu. Skôr ma strááášne sr..o, že tu máme toľko distribútorov a ani jeden nie je schopný dodať to, čo potrebujem. Teraz konkrétne tie USB-čka pre výrobu synchro-kábla. Alebo mám vždy také prehnane špeciálne požiadavky?
    Som si totiž istý, že keby som potreboval sivé, tak budú len čierne.

Nováček
    Registrace
    May 2002

Kablik je super, nabijeni slape, dodavka okamzite. PROSTE DIKY!

Mac

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Prepacte za mojuhlupu otazku, ale ja vobec nechapem na co je dobry tento kabel. Sak synchronizacny kabel dostanem rovno k PDA nie?

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Dĺžka - to je to hlavné. Málokto potrebuje metrový kábel, ktorý iba prekáža. :no:
    Nabíjanie cez USB by som kľudne oželel.

Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Krátký USB Host kabel je na světě.
    Od Milan Švec v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 35
    Poslední příspěvek: 31-03-2007, 19:28
  2. synchronizační kabel pro LOOX600
    Od Mateas v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 30-08-2005, 10:20