Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 22 z 22

Téma: Propojení PDA a mobilů - co vy na to?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

Přátelé, nesplňovalo by naše nároky, které máme všichni zhruba stejné, zařízení PC-Ephone (viz http://www.pc-ephone.com/tech.html) ? Psali o něm kdysi i na Palmserveru (ta stránka už není bohužel k dispozici) a tam tvrdili, že to má i zabudovaný Bluetooth. Tomu nápadu s telefonováním přes stylus podle mne nelze nic vytknout, s cenou je to horší, 999,- USD. Ale jestli bude koruna dál posilovat.......
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Už jsem se několikrát přesvědčil, že co vypadá dobře na obrázku a na papíře, nemusí ve skutečnosti být to "pravé".
    Já sem proste náročnej a chci aby sem mel jeden malinkatej přístroj na všechno, ale nechci slevovat z takovejch věcí, jako výhody OS, nebo rozšířující paměťové moduly.

A jak sem říkal dnes mě vadí, že musím sebou nosit tři různé zařízení. A to ještě nemám GPS! To znamená nabíječky, synchronizační kabely apod.
    Konstrukčně to myslím není nemožné. Nechci rozšiřující karty, které z iPAQ udělá solidní žehličku. Takové fintičky jako PCMCIA jacket s baterkou je sice fajn, ale veliký stejně, jako moje cestovní žehlička, kterou narozdíl od iPAQ vozím v kufru.

Můj názor je, že je to celé o velikosti a kompaktnosti. Musí to být malé, ale současně praktické. Nemusí to být komfotní, jako všechny přístroje, co to bude mít v sobě, ale musí to být použitelné!

Guest

Mám Trium MONDO a v pohodě vydží pres 24 hodin pokud s nim delam/blbnu (internet, hry, excel, cca 40 minut telefonu...) a pokud ho uzivam "normalne" tak drzi i dva dny...

ondrej (oberan@cro.cz)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

ja se dnes hral a za par dni se jeste vice pohralu s XDA a reknu Vam, to chci. Vypada to solidne a paradne.

CEuky

havran_ce4you
    Guest

Díky za perfektní recenze. Jsem potenciální kupec prvního PDA a proto vybírám a vybírám a nevím a nevímops: . Možná mi poradíte.
    Chci PDA jako informační zdroj pro každodenní práci lékaře, chci ho mít trvale u sebe. Mobilem telefonuji relativně málo, ale data o kontaktech chci mít pohromadě na 1 místě a synchronně s PC.Emailuji často, fotit nemusím.
    1.Volba systému - pro Palm je v US "hafo" medicínských programů, ale už roste i výběr pro WinCE, nový SW je už spíše podobojí. Různé problémy popisované u Tungstenů v recenzích mne nyní odrazují a navíc nemívají BT. :disgusted: Proto spíše WinCE.
    2.Asi by bylo dobré mít BT, nejen pro synchronizaci s telefonem - ale telefon s BT bych rovněž musel koupit - tedy rovněž investice.
    3.Základní problém - 2 zařízení s BT( a jaká?) nebo MDA?
    4. Lze u MDA II otočit zobrazení o 90st a tedy na "landscape" - pro čtení textů a tabulek by to bylo jistě s výhodou (která PDA to umí?). Lze připojit externí klávesnici (klávesničku)?
    V současnosti sleduji hlavně MDA II, HP2210 a MyPal 620BT.
    Máte pro váhajícího střelce nějaký tip? Díky

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od havran
    1.Volba systému - pro Palm je v US "hafo" medicínských programů, ale už roste i výběr pro WinCE, nový SW je už spíše podobojí. Různé problémy popisované u Tungstenů v recenzích mne nyní odrazují a navíc nemívají BT. :disgusted: Proto spíše WinCE.
    2.Asi by bylo dobré mít BT, nejen pro synchronizaci s telefonem - ale telefon s BT bych rovněž musel koupit - tedy rovněž investice.
    3.Základní problém - 2 zařízení s BT( a jaká?) nebo MDA?
    4. Lze u MDA II otočit zobrazení o 90st a tedy na "landscape" - pro čtení textů a tabulek by to bylo jistě s výhodou (která PDA to umí?). Lze připojit externí klávesnici (klávesničku)?
    1. Jo jo, programu zacina byt az moc Jeste pred par mesici jsem jakz takz stihal sledovat, co je noveho, ale ted uz je to bez sance... Sice nevim, jak je to konkretne s medicinskymi programy, ale myslim, ze uz je z ceho vybirat.
    2. BT je dobre, i kdyz jak jsem uvadel, BT u MDA II ma jiste omezeni.
    3. Babo rad, skutecne je 1000 duvodu pro a 1000 duvodu proti. Ja hlasuji pro MDA II, ale dlouhou dobu jsem pouzival PDA + BT telefon, a taky to ma neco do sebe...
    4. No, primo ne, musi se pouzit nejaka utilita (nezkousel jsem). Par minut jsem mel v tuce Tungstena T3, a nejvic me zaujalo to nabrosto dokonale otaceni obrazu o 90 stupnu...
    5. Az bude, tak to pujde Prislusenstvi by melo byt vyrazne vic nez u MDA I...

Nicmene jedna rada - pokud jste jeste zadne PDA nikdy nemel, mozna je celkem odvazne uvazovat hned o zarizenich, ktera stoji pres 20 tisic korun... Mozna by stalo za to koupit si na par tydnu/mesicu na osahani nejake bazarove PDA ci MDA, a vyzkouset si to na vlastni kuzi. Pokud ho pak prodate, "ztrata" z takoveho obchodu bude minimalni, rozhodne mensi nez kdyz budete prodavat nove, a Vy budete mit celkem jasno, co od PDA vlastne muzete ocekavat...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Otáčení o 90 stupňů umí i PPC program se jmenuje Virtual display. Celkem super, protože mění i rozlišení. Používal jsem to právě na delší práci s excelem

Z.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Propojeni s autem
    Od masseur v sekci Ostatní využití GPS
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 16-06-2005, 07:52
  2. Propojení s telefonem
    Od libor_m v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-05-2005, 11:07