Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 19 z 19

Téma: PDA vs. NOTEBOOK

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

je pravda, že jsem se zatím nic světoborného, co bych před tím sám nevěděl, nedozvěděl.
    nikdo mi nebyl schopen říct jakékoliv osobní zkušenosti a praktické postřehy k mému tématu. zatím je to jen tlachání naprázdno...
    a proto bych nechtěl aby se zde odehrávali takový tahanice o slovíčka kdo co používá a proč...
    určitě mají do sebe něco obě dvě varianty - MDAc x PDA+mobil.
    mně se ale hlavně jedná o praktický zkušenosti a rady co koupit, čehož jsem se dočkal ve velmi omezené míře...
    jako by v ČR snad ani nikdo PDA s VGA neměl...
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

S VGA PDA ti moc neporadim, rikam si, ze pokud jej sam nevlastnim, nemam do toho co mluvit. Spis bych ti radil jinou vec. Pujc si tu VGU od nekoho, a vyzkousej si praci na ni.. Mozna si tak usetris pripadna zklamani a vyhozene tisice. Tak jako nekteri z nas.. A nebo se utvrdis v tom, ze bez VGA PDA uz proste nemuzes zit. Jako opet nekteri z nas..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od 1979
    je pravda, že jsem se zatím nic světoborného, co bych před tím sám nevěděl, nedozvěděl.
    nikdo mi nebyl schopen říct jakékoliv osobní zkušenosti a praktické postřehy k mému tématu. zatím je to jen tlachání naprázdno...
    a proto bych nechtěl aby se zde odehrávali takový tahanice o slovíčka kdo co používá a proč...
    určitě mají do sebe něco obě dvě varianty - MDAc x PDA+mobil.
    mně se ale hlavně jedná o praktický zkušenosti a rady co koupit, čehož jsem se dočkal ve velmi omezené míře...
    jako by v ČR snad ani nikdo PDA s VGA neměl...
    proboha, co si představujete za informace? to by mne zajímalo, někomu se líbí DELL, někomu ( jak jsem si všiml třeba Vám LOOX nebo HX 4700 ) toť otázka vkusu, srovnání - reálné najdete v recenzích, které se domnívám mají větší hodnotu než subjektivní postřehy!

jak říká nade mnou XP - zkuste ho a poznáte sám :-)

a pokud se ptáte na psaní ve Worldu a tak - tak na to můžete mát všechny PDA s možností připojit externí klávesnici / bez urážky /

Co si tedy reálně představujete za činnost????

P.S. pokud se rozhodujete tak zde najdete poměrně obsáhlé diskuze právě o Vámi zmíněných LOOX 720 nebo HX 4700 :-) takže vzhůru do čtení pár desítek stran :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Upřímně podle zkušeností, notebook PDAčkem nenahradíš. Ale chápu, že je to strašně subjektivní záležitost, já osobně narážím na následující nevýhody :-)
    1. výkon - ne že bych trval na gigantickém výkonu, ale přece jen moje plohodnotná mašinka má výrazně více místa ve všech paměťových jednotkách i sběrnicích (taky stála řádově více)
    2. "user friendly" - ačkoliv se nepovažuji za úplného amatéra, např. exchange server jsem prostě na PDA zatím nerozjel, nesvádím to na PDA, je to moje (a adminova) blbost, ale je to prostě fakt, tak nějak PC mám "víc v ruce".
    3. aplikace - jsem neustále na cestách a stolní komp je pro mě luxus, který mi nestojí za to, takže jsem prostě výkon toho stolního přenesl na notebook, cena se zvedla, obětoval jsem samozřejmě kvalitní display a v rámci mobility jsem volil IBM. Přesto počet aplikací pro notebook a možností, které má, zatím PDA nemůže konkurovat.

Ale abych jen neshazoval :-) Mám Asus 730W, komunikace s NTB přes BT je geniální, výdrž baterek už jsem prostě akceptoval (nabíjím neustále, v autě, u zákazníka, prostě pořád) a jsem spokojenej. Pro čtení word / excel dokumentů je to zcela dostatečný, naučil jsem se na něm pouštět PP prezentace a nainstaloval sekundarni inetovy prohlizec (pro stranky, ktere IE neumi zobrazit spravne - plati i naopak :-))) ). Pridal jsem k tomu do auta BT GPS, na internet chodim kdekoliv s mobilnim GPRS taky pres BT a posledni dobou zjistuji, ze cely den jak litam delam jen na PDA (vcetne poznamek, diktafonu, kalendare apod. apod.) a na konci dne nebo rano tak tak nejak sesypu dohromady s NTB :-) Neboli - kdybych travil vice nez tri dny v jedne domacnosti, nahradil bych NTB pevnym kompem. Tolik me poznatky, i kdyz Ty muzes mit jine prirority.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. NET z mia na notebook
    Od Dark_Mike v sekci Mio
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 22-11-2007, 07:40
  2. notebook
    Od Razi3L_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 30-04-2007, 18:45
  3. Notebook
    Od flashman v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 61
    Poslední příspěvek: 10-04-2007, 17:17
  4. GPS pre Notebook
    Od XRAY1 v sekci Příslušenství pro navigaci
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 02-10-2006, 19:27
  5. Jak propojit notebook s XDA?
    Od reditel_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 23-08-2004, 10:42