Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: jak na backUp file

Nováček
    Registrace
    Apr 2004

no kontakty ne, vše mně šlape OK. jen právě že se "neobčerstvily" ty databáze související s IA Caller a photo, tak nemám nastaveno vyzvánění, fotky, skupiny. A to je k naštvání, dělal jsem se s tím víkend, zazálohoval si to přes active sync. No a předevčírem den blbec, 3x HR před tím naposledy někdy vloni . Teď to bylo totálním vybitím a dokonce mně to hlásilo i vybitou záložní baterii.:O To sem nepatří, musím kouknout jinde do diskuze, zda už to někoho potkalo :O
    Na kartě mám nějakou zálohu před měsícem, takže se vcelku nic neděje, jen chvíli být OFF. Doma jsem tam chtěl nacpat tu zálohu z Async a ouha, problém. Tak jsem zkusil znovu HR (řízený ) a do pak ji dostat čisté mašiny. Rozeběhne se, (tady je nutno mít to národní prostředí Cz, jinak se nerozběhne) ale zůstanou právě ty některé otevřené databáze a soubory a já nevím co s tím, kde je zavřít...
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od indy
    Tak jsem zkusil znovu HR (řízený ) a do pak ji dostat čisté mašiny. Rozeběhne se, (tady je nutno mít to národní prostředí Cz, jinak se nerozběhne) ale zůstanou právě ty některé otevřené databáze a soubory a já nevím co s tím, kde je zavřít...
    Pokud si dobre pamatuji, tak problem je v tom, ze se udrzuje v pameti program "cphone.exe" (nebo tak nejak; kontroluje spusteni telefonniho programu, pokud neni running, tak ho spusti), ktery si ty databaze lockne... Takze zkusit vypnout radio a necim pred obnovenim ten task zabit... Snad to pomuze...

Nováček
    Registrace
    Apr 2004

:O vůbec se neohrnuji nad backup fcí ze systému. Používám ji taky, ale teď potřebuji obnovit ze zálohy přes async, kde mám vše zazálohováno. Na kartě mám týden starou zálohu a tam nemám poslední úpravy, v PC mám vše HR mně potkal cca po 6 hodinách od zálohy přes a sync
    To becher: telefonní část vypínám přes ikonu. Takže zkusím mrknout co se natahuje za program. Dík za tip. Dám vědět

Nováček
    Registrace
    Apr 2004

tak jsem vyházel vše ze StartUp, ale nepomohlo to. nevíte, kde je ještě seznam sw co se spouští automaticky po startu zařízení (SR) ? Dík za radu...

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

zdravim,
    v souvislostech teto debaty bych melotazecku:
    v blizke dobe me nemine vymena baterie a chtel bych se zeptat, jestli ke kompletni zaloze MDA staci "SD backup vseho" internim zalohovacem na kartu?
    mam instalovane programy (nektere i na karte) a moc se mi nechce to cele delat znovu..
    popripade, jestli neznate nejaky free program pro tuto situaci?
    dik *t

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 18-03-2010, 21:49
  2. pomoc s cab file
    Od diego233 v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-06-2007, 19:39
  3. rx3715 rom backup +ako na ipaq file store kaput problem
    Od LX v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq