Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 58

Téma: NetFront 3.2 - nový luxusní web browser pro WM2003SE

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Díky Honzovi/IntEx za nápad a inspiraci. :yes:

Po delším používání čterečkové verze NetFrontu 3.2 je ve skutečnosti úplně jedno, že v menu nejsou (ani anglické) texty. Stačí si (postupně) zapamatovat, které menu a na které pozici mám pro kterou nabídku použít.

Pro větší pohodlí by tedy stačilo pouze přehodit výše uvedený anglický seznam do příslušného jazyka (česky, slovensky atd., co se tady všechno používá).

Prosím proto všechny jazykové experty na ce4you ke spolupráci na překladu těch čtyř menu do češtiny nebo slovenštiny (příp. dalších tuzemských jazyků).

NetFront 3.2 (jako současný vrchol ve své kategorii) za to určitě stojí. I když je to (zatím jenom) trial verze.

Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od oltcit
    MultiIE je omnoho lepší ako "Plusko" ale na Netfront sa nechytajú(až na tú nepodporu WML:no: )
    Doplnujúca informácia=oprava,Netfront 3.2 zobrazuje aj wapovské stránky,to som rád

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Tak jsem se konečně také dostal k tomu, že jsem si NetFront nainstaloval. A mám jeden lama dotaz. Jak ho přiměju, aby používal jiné fonty, než ty svoje (proprietární?) s koncovkou .ar?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

NASTAVENI FONTU UDELAS V TOOLS-BROWSER SETING-VIEW FONT-CNANGE FONT NAME. VYBER SI Z TOHO CO MAS V PDA A DEJ OK. PROGRAM ZAVRI A OPET SPUSTI. CHVILKU SE BUDE KONFIGUROVAT.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Omyl,Netfront nepoužíva svoje fonty,ak myslíš fonty v adresári font s príponou *.ar tak tie vzniknú optimalizáciou jestvujúcich fontov v systéme.Pôjdeš do nastavenia browsera/view-font,change,vyberieš font ktorý chceš a máš k dispozícii,OK ,vyzve ťa na reboot browsera a pri novom spustení Netfrontu sa začne vytvárať premenný súbor a trvá to celkom dlho a to je vlastne to,že vytvára optimalizovaný font,ktorý sa potom objaví v adresári netfront/font.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Aha, tak už to chápu, nicméně v tomto nastavení jsem samozřejmě byl a nabízí mi to pouze courier i když mám i další fonty, jako tahoma, georgia, verdana apod. Všechny jsou v \windows\fonts . Co s tím?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Na té obrazovce kde si vybíráš font jsou dole dvě okénka, jedno když zatrhneš, můžeš vybrat font který chceš. Bohužel ho teď nemám nainstalován a tak přesně nevím co je tam napsáno

EDIT: jo myslím že "Use propotional font", nebo tak nějak

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Jsem fakt LAMA :? Už jsem to také objevil ! Díky.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

Ja nevim proc vsichni testujete tu japonskou ... vsak maji na strankach i normalne anglicke demo ... http://nfppc.access.co.jp/english/ ... Jinak uz si to nekdo koupil ? Jestli skuste na tom pls tenhle web: sachy.bonusweb.cz Moc me zajima zrovna tohle :-) Diky moc (V demu nejni Java)

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

MAM PLNOU VERZI.ZMIN.STRANKY FUNGUJOU,A KOREKTNE SE ZOBRAZUJOU.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

Zkousel jste tam pustit sachy ? me to na verzi 3.1 zahlasi chybu nacitani Java apletu ... Jinak diky moc za Vas cas :-)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Orbb
    Zkousel jste tam pustit sachy ? me to na verzi 3.1 zahlasi chybu nacitani Java apletu ... Jinak diky moc za Vas cas :-)
    Dáš sem odkaz na 3.2 a testuješ 3.1
    Divné,nie?
    V 3.2 trial stránku načíta a aké šachy? online? link?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

3.1 mam plnou :-) Jinak kdyz se kouknes o dva prospevky vyse ovidis i odkaz ... sachy.bonusweb.cz ... Staci se zaregistrovat a skusit spustit nejakou partii s kymkoliv nebo i s pocitacem ... Nechce se mi totiz upgradovat zase zbytecne kdyz nevim jestli to pojede ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Aha tam som bol, akurat sa mi nechce registrovat Ved stiahni si trial a skúšaj do nemoty Ked inštaluješ 3.2 tak to ide do druhého adresára,čiže sa nemusíš báť že ti pošahá jestvujúce nastavenia.Tiež mám full 3.1 a testovaciu 3.2.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

Jenze v tom demu nejni Java :-))) uz jsem to tu psal ... pls udelej registraci :-) to zas tolik casu nesere :-) Diky moc

Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Netfront browser 4 concept
    Od qwido v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 23-01-2011, 15:28
  2. Alien6 Times - luxusní RSS/RDF/Atom čtečka
    Od beecher v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 20-06-2006, 14:17
  3. Luxusní pouzdro pro iPAQ od firmy Covertec
    Od Pavel Koza v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 02-12-2003, 19:33