Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA1 + W 2003 Second Edition ?

daww (687)|4.5.2005 23:33
Držím palce. Myslel jsem si, že to tak nějak bude. Proto jsem radil narvat tam jinou romku a pak zkusit WM 2003SE. O T-mobile romce psal totiž beecher v jednom z příspěvků z kraje diskuze, kde přeložil info z úvodní stránky kuchyně. Já ale netušil podle čísla tvojí romky, že je to T mobile. Napište všichni s tímto problémem, jestli se to podařilo vyřešit.
solory (201)|5.5.2005 17:08
* podařilo se mi bezproblémů flashnout z originální rom TMO.
* zatím jsem nepotřeboval upgrade radio části (zůstala původní)
* HR - active sync- nové přípojení bez žádné sychronizace-flash, HR
* funguje malá lokalizace od TMO co byla k MDA
* systém je trošinku rychlejší
* funguje otáčení

problémy:
* SW je většinou potřeba udělat 2x, než naběhne
*za zlaté prase NEJDE nastavit JAKEKOLIV spojení, ani manuálně ani přes CAB - pro oskara... projdu celým nastavením a na konci, kdy se mám objevit jako nové připojení se objeví jen prázdný výpis s možností nastavení nového připojení a to pro COKOLIV, jako bych nic neudělal
*v základu ROMky jsem si přikuchtil SPB plus a jakýkoliv další program od SPB NEJDE nainstalovat, nevím kde je problém
*na TODAY zásadně mizí tAgenda
*nevím proč, ale nepočítá znaky u psaní SMS
*pocket IE, worldOffline od sunnysoftu se nedokáží spojit přes AS na net, agileMessenger se bezproblémů spojí, ale má nezrušitelnou hlášku, že s tímto nastavením se nespojí, že je potřeba nastavit spojení - GPRS třeba,ale to přece nejde

doufám, že bude fungovat záloha ROMky, co mám na SD, pokud se tento problém nevyřeší
:no:
daww (687)|6.5.2005 16:49
To kony, bjuty smith a další. Povedlo se Vám vyřešit problém dle návodu Seiferta ? Když tak to sem hoďte pro ostatní :))
daww (687)|6.5.2005 17:04
*SR většinou stačí 1x, ale trvá to déle
*Oskara bohužel nemohu vyzkoušet, ale ET GPRS jede naprosto v pohodě a ani s vytvořením účtu nebyl problém. Jen nevím jak se odpojit. Jediná možnost na kterou jsem přišel je podržet dlouze červené sluchátko, ale to se zas vypne i tel. část :((
* k mizení T agendy - nepoužívám, ale stejně mi mizí plugin svátky. Snad to vyřeší novější verze programu ?
Seifert (156)|6.5.2005 18:22
[QUOTE="daww Jen nevím jak se odpojit. Jediná možnost na kterou jsem přišel je podržet dlouze červené sluchátko, ale to se zas vypne i tel. část :((
[/QUOTE]

Zkus ho podržet o trochu míň dýl ... :-) To funguje bez problémů ... Mimochodem, dělá to i většina ROM WM 2003 (snad kromě tý od Siemense)
solory (201)|6.5.2005 20:15
tak jsem tam vrazil 4.1.12 od lumpiho. soft co jsem si přikuchtil tam nebyl, jen SPB plus, jinak nastrkané vše možné od TMO ikdyž jsem to nechtěl stejnětak jako nastavení TMO atd a to jsem dal políčko "bez nastavení = čisté" a to se vařila snad na po 7mé, jinak server přetížen, nebo v reportu nějaká chyba a ta poslední romka zjevně taky nebyla moje, ale co se dá dělat.

současná má tyto problémy:

* reset na 2 až 4x než se nastartuje a funguje, jinak tuhne u stránky se jménem, vězšinou ani SPB battery nezobrazí, nebo tuhne hned po ní
* něco tak strašně nestabilního jsem neměl ani na 286tce d DOS 3.3
*půl dne funguje a z toho potřebuje několikero resetů
* tradičně tuhne radio, ikdyž ledka bliká, ikdyž někdy taky ne
* z bootloaderu mi NEJDE zpětně flashnout zálohovanou originál romku :mad:
a nevím proč, když jsem ji zálohoval, vatáhnul SD, restartoval a spustil znovat bootloader a vrazil SD, tak hned nabídlo, že si ji natáhne... teď prostě ani prd
* několik SR mi trvalo, než dovolilo MDA nastavit jakýkoliv mailový účet, jen SMS... dokonce ani activeSync to neznalo

je to HNUS, jakékoliv flashování stojí za prd, se slzou v oku vzpomínám na stabilní a plně funkční a bezproblémovou ROMku od TMO

jedna z mála výhod je rychlost a počítání znaků SMS, jinak je to .... byl bych sprostý!
Seifert (156)|6.5.2005 20:33
[QUOTE="solory"]tak jsem tam vrazil 4.1.12 od lumpiho. soft co jsem si přikuchtil tam nebyl, jen SPB plus, jinak nastrkané vše možné od TMO ikdyž jsem to nechtěl stejnětak jako nastavení TMO atd a to jsem dal políčko "bez nastavení = čisté" a to se vařila snad na po 7mé, jinak server přetížen, nebo v reportu nějaká chyba a ta poslední romka zjevně taky nebyla moje, ale co se dá dělat.

současná má tyto problémy:

* reset na 2 až 4x než se nastartuje a funguje, jinak tuhne u stránky se jménem, vězšinou ani SPB battery nezobrazí, nebo tuhne hned po ní
* něco tak strašně nestabilního jsem neměl ani na 286tce d DOS 3.3
*půl dne funguje a z toho potřebuje několikero resetů
* tradičně tuhne radio, ikdyž ledka bliká, ikdyž někdy taky ne
* z bootloaderu mi NEJDE zpětně flashnout zálohovanou originál romku :mad:
a nevím proč, když jsem ji zálohoval, vatáhnul SD, restartoval a spustil znovat bootloader a vrazil SD, tak hned nabídlo, že si ji natáhne... teď prostě ani prd
* několik SR mi trvalo, než dovolilo MDA nastavit jakýkoliv mailový účet, jen SMS... dokonce ani activeSync to neznalo

je to HNUS, jakékoliv flashování stojí za prd, se slzou v oku vzpomínám na stabilní a plně funkční a bezproblémovou ROMku od TMO

jedna z mála výhod je rychlost a počítání znaků SMS, jinak je to .... byl bych sprostý![/QUOTE]

To mluvíš o problémech se 4.01.12 ??? Já ji k plné spokojinosti využívám už dlouhou dobu a žádný s Tebou popisovaných problémů jsem neměl .... A navíc je tahle ROM od O2, tak nevím, kde se Ti tam vzaly věci od T-mobile ...
daww (687)|6.5.2005 21:00
Jedu s ní přes týden a taky naprosto stabilní. Netvrdím že úplně bez chyb, ale plně funkční. Žádný s popisovaných programů SPB tam nemám. Není to třeba tím ? Není možné, že verze SPB programů nabízených v kuchyni není pro SE ?
*Zkus ho podržet o trochu míň dýl * to jsem zkoušel, ale jen to pípne a nic. Reaguje to jen na delší stisk a ten vypne telefon.
S tou verzí 4.01 ... mluvíte skutečně o verzi ROM 2003SE ? Já mám verzi ROM
3.04.00 nemyslíte spíš vrzi systému ? Tu mám 4.21.1088
daww (687)|6.5.2005 21:10
To Seifert a solory: ahááá vy mluvíte o WM2003 final :D To kuchtíte ale něco jiného. Zde se hovoří o WM 2003SE. A tam žádná volba verze či nastavení prostě není. Zkuste se lépe podívat. WM2003SE je úplně vpravo až po 2003 a 2003 final.:cool:
Seifert (156)|6.5.2005 21:27
[QUOTE="daww"]S tou verzí 4.01 ... mluvíte skutečně o verzi ROM 2003SE ? Já mám verzi ROM
3.04.00 nemyslíte spíš vrzi systému ? Tu mám 4.21.1088[/QUOTE]

Nemluvím ... ale s příspěvku kolegy Soloryho jsem pochopil, že on o ní mluví a stěžuje si na ní ... 4.01.12 je WM 2003 od O2 ... S tím jsem nemohl souhlasit, protože mě funguje OK včetně SIM toolkitu ...
Seifert (156)|6.5.2005 21:28
[QUOTE="daww"]To Seifert a solory: ahááá vy mluvíte o WM2003 final :D To kuchtíte ale něco jiného. Zde se hovoří o WM 2003SE. A tam žádná volba verze či nastavení prostě není. Zkuste se lépe podívat. WM2003SE je úplně vpravo až po 2003 a 2003 final.:cool: [/QUOTE]

Ale tohle já přece vím, jen jsem reagoval na ten Soloryho příspěvek .. :-) Já osobně jsem si jí tam vrátil zpět po rozčarování z WM 2003 SE ... Budu čekat na nějakou povedenější verzi ...
solory (201)|6.5.2005 21:51
nejdříve jsem zkusil 2003SE ta úplně vravo (ta ruka, kde nemám prstýnek) a bylo to něco hrozného, tak jsem zkusil 4.01.12 (sim toolkit atd....) ale přidal jsem si do ní SPB plus 2, bez jakéhokoliv configu, startovací obrázek TMO... nic víc.
po uvaření (na po sedmé, pořád to hlásilo chybu, neznámý výstupní soubor až ta poslední vypadala dobře, tak jsem ji stáhnul a nacpal tam (exe soubor)
po HR jsem se nestačil divit! spb tam bylo, ale i nastavení TMO včetně nějakých dalších programu TMO mail, phoneExt, task manageru které jsem si tam nedával. MDA je po každém HR trošku jiné. poprvé vše co popisuji, teď tam není nic ani SPB, ani toolkit... když tam vše bylo, každý SR se provedl do konce až tak na 3-4krát, než se dalo pokračovat.
jdu udělat další, třeba se zas objeví SPB.... mám takový pocit, že je to to, co tam pořád blbne a tuhne, takže příští ROM jedině bez SPB. poslední pokus s 2003, další bude tam original od TMO CZ 2002 co je na lumpi
daww (687)|6.5.2005 22:09
Myslím, že tohle už je mimo tuhle diskuzi, ale jestli chcete opravdu stabilní WM2003, dejte si tam A 30.09 ENG Siemens. Ta jede na 99,99 % měl jsem ji téměř rok a naprosto bez problémů. Jediné mínus této ROM je v postupném nabíhání hlasitosti vyzvánění a MP3. Ale pokud tohle překousnete, budete navýsost spokojen.
solory (201)|7.5.2005 20:45
tak snad je problém vyřešen.

pro HR je asi důležité vyčkat oněch 60sekund bez proudu, jinak to "duchaří". počkal jsem a provedl hned několik a pokaždé stejný výsledek - bez SPB plus, takže romka co jsem si ukuchtil skončila u někoho jiného a já stáhnul tu 4.1.16 od TMO.

problém s nastavením sítě se objevil vždy až po instalaci mých oblíbených programů, s čistou romkou po HR šlo nastavit jak E-mail, tak i připojení, potom už nic. postupných zkoušením jsem přišel na to, že čeština (malá LEng) je pro PPC2002 vč. nastavení TMO (ta z CD co byla k MDA), tak jsem ji vyměnil za staženou demoverzi pro PPC2003 a zatím vše funguje, tak doufám, že to bylo jen tím. softresety se už prování napoprvé a celkem rychle (oproti 2003SE)
po čase napíši, jestli je to ještě pravda :-)

ROMka nemá simtoolkit, ale stačilo z diskuze o MDAcompact a sim tollkit stáhnout soubor STK.EXE a už mám i simtoolkit - první spuštění se vrazí do paměti, druhé zobrazí aplikaci ze simky :yes:
alfamen (20)|12.5.2005 09:20
Tak jsme hrdým majitelem mda 1 s WM2003SE vše proběhlo v poho stačí se jen držet návodu od Daww, díky všem za rady.
xMILHAUS_ce4you (2)|18.5.2005 10:24
Uvítal bych vaši pomoc, před dvěma dny jsem se pokoušel o upgrade na Windows Mobile 2003 SE, ale bohužel mi v pruběhu procesu (někdy ke konci na displeji CDA už svítilo 100%) vypadly usb řadiče, a instalční program se ukončil bez jakékoliv erorove hlášky. po vyresetování MDA mi již system nenajel, pří pokudu nahrát z5 puvodní rom pres SD kartu proběhne proces downloadu bez problemu,ale poté mi to neustále hlasí CheckSum is not correct! a vyzve mě to k restartu, když to restartuju tak je to beze změny. Naběhne jako kdyby vítací obrazovka a i ta je vidět asi jen z jedne třetiny, a pak to zustane viset.
Prosím poradte mi jestli nějde nějak zmazat kopletne celá flash pamět, vypadá to že tam něco zustalo co nejde prepsat.
Předem díky za jakoukoliv radu.

Zařízení XDA 1 čekeho telekomu
používaný oskar.
Kavy (374)|21.5.2005 10:19
Trvalo mi to skoro dva měsíce od založení tématu ale už je tam mám.Někdo pochyboval,ale když se chce...:)
Zdeno_ce4you (291)|22.5.2005 12:43
Na mém MDA to moc stabilní systém nebyl, občas se kousnul, nebo se choval jak winXP na 486ce. landscape funkce atd. sice super, ale hodil jsem tam zase 4.01.16.

MDA mám na testování všeho možného, tak pokud někdo potřebuje zkusit nějakou ROMku či softik, napište mi.

www.umimto.com
[EMAIL=info@umimto.com]info@umimto.com[/EMAIL]

S pozdravem Zdeno
Kavy (374)|22.5.2005 15:08
To jo.Při zavření jakakéhokoliv programu spuštěného z Today zůstává vždy doslova částečně pootevřené předcházející okno.Pomůže jen SR.No a občas,jako třeba teď,to zamrzne :? Uvidím po čase.Třeba se vrátím zpět na normální WM2003.
00065717_display_2_NCSe.jpg
daww (687)|9.6.2005 20:25
Zkuste deaktivovat PocketNav.
ElSoft (1244)|9.6.2005 20:39
Nemohlo by to byt plnou cestinou?
Kavy (374)|10.6.2005 15:22
Možná.Stáhl jsem si origoš češtinu na SE.Každopádně jsem si po nějaké době uvařil jinou ROM SE a světe div se,přestalo to blbnout.
daww (687)|7.7.2005 06:46
Je to již téměř dva a půl měsíce, co jedu pod WM2003SE aplná spokojenost. Vše funguje tak jak má. Systém jede s malou lokalizací od Moravie a OK.
Mám v MDA již třetí ROM. Do první jsem narval všechno, co se mi líbilo. Do druhé pak vše co jsem si myslel že budu potřebovat. S tím jsem jel cca dva měsíce a sledoval, co skutečně potřebuji. Zjistil jsem, že 70% nainstalovaného softu vůbec nepoužívám. Ukuchtil jsem tedy třetí ROMku a do ní dal jen věci, které používám. Systém je teď mnohem svižnější.
Nevýhody: 1) Systém nabíhá po SR dost dlouho, asi 1-2 min (ale s tím se dá žít - SR provádím tak 1x za týden)
2) Nefunguje HW tlačítko pro nastavení hlasitosti (to jsem stejně nepoužíval)
3) Některé pluginy do Today "mizí" - (známý problém SE - snad to vyřeší novější verze pluginů
Jinak mě nic nenapadá

PS: Všiml jsem si, že v prvních dvou verzích ROMky jsem měl v nastavení Sound&Notifications u SMS poze volbu Play sound a Vibrate, v nové ROMce už jsou standartně všechny volby, tedy i Display message .... a Flash light for:))
alfamen (20)|20.7.2005 09:43
PO MĚSÍČNÍM POUŽÍVÁNÍ XDA S WM 2003SE JSEM ZJISTIL ŽE MI NEFUNGUJE INFRA PORT, SETKAL SE S TÍM NĚKDO?
daww (687)|20.7.2005 13:43
Mě infra jede v pohodě. A jak nefunguje ?
alfamen (20)|20.7.2005 13:59
Pokusím se cokoli odeslat nebo příjmou, či navázat spojení a hodí to hlášku "error in function socket transfer failed code 10009"
daww (687)|20.7.2005 14:08
:( Tak to nemohu sloužit. Ale myslím že to není problém WM2003SE. Nepřivařil sis do ROMky nějakou aplikaci, která by si ukořistila infra a nepustila ho pro systém ? Jen doměnka.
alfamen (20)|20.7.2005 14:23
Používám věci které jsme používal v předešlých romkách, jen pár osvědčených aplikací a nikdy jsme problém neměl, tak nevím jsme z toho zmatenej jak lesní včela:-)
Kavy (374)|21.7.2005 17:00
2) Nefunguje HW tlačítko pro nastavení hlasitosti (to jsem stejně nepoužíval

Tak s tím jsem si lámal hlavu dost dlouho,proč to nejde.Během hovoru si ztlumit zvuk.A ted vidím,že to je tím SE.
Nepodařilo se ti to náhodou rozchodit?
daww (687)|21.7.2005 19:04
:( Bohužel ne. Jediná možnost je při hovoru tapnout na repráček v horní liště a nastavit hlasitost telefonu. Jde to ale jen při zvednutém hovoru.
Kavy (374)|21.7.2005 19:32
To je nepraktický.Když dám sluchátko dolů,tak mě během hovoru sice nepraskají bubínky,ale zase vůbec neslyším příchozí hovor.A naopak.:((
vejtruba (12)|27.9.2005 00:55
"ERROR: GetDeviceData - Stavajici pripojeni bylo vynucene ukonceno vzdalenym hostiltelem.
error getting devicedata"

Tak tohle mi pise MDA1. chtel bych zkusit preflesovani na nejakej starsi flash pres SDkartu, ale nikde se tu nepise, jak se da flesovat pres SDkartu. Nejakej navod bych uvital, ale pouze v cesrine. Diky.
Seifert (156)|27.9.2005 13:13
[QUOTE="vejtruba"]" ale nikde se tu nepise, jak se da flesovat pres SDkartu. Nejakej navod bych uvital, ale pouze v cesrine. Diky.[/QUOTE]

Já myslím, že se to tu rozhodně někde psalo ... :-) Ale ... Pomocí třeba OSImage Tool nahraješ na kartu flash ve správném formátu (zdroj musí být *.nb1), pak jí jen strčíš do slotu a zapneš to ... Thats all ...
Kavy (374)|27.9.2005 21:00
Je pravd,že jsem tady také hledal a nejlepší návod jsem našel u konkurence.Podle tohoto návodu jsem to zvládl za dva dny,od doby,co jsem MDA poprvé držel v ruce:)
http://www.krugi.umimto.com/view.php?cisloclanku=2004022101
solory (201)|30.11.2005 17:01
Zdravím Vás!

po chvíli s 3.16 bych opět rád zkusil 2003SE.
můžete mi napsat, jestli Vám
- při psaní SMS zobrazuje zbývající znaky
- pokud máte, funguje PockeKim? chtěl novou registraci s jiným číslem
- funguje nastavení datového spojení
Kavy (374)|30.11.2005 17:46
1*Znaky ukazuje.Odkaz směřuje sice na WM2003,ale SE je všechny převzalo.
2*PockeKim fungovalo bez problémů.V SE mi šla registrace bez problémů.
3*GPRS téměřbez problémů
Ondraseeek (58)|30.11.2005 18:01
Hele, kamik to mel v cihle a jako moc fajnove to nemakalo, hlavne to bylo strasne pomale, tak nevim jestli bych do toho sel....
Kavy (374)|30.11.2005 18:10
Tak HELE. Jestli si něco potřeboval,tak napiš co.Pokusím se odpovědět a poradit.
Tohle téma má jen devět stran.Tak jestli "kamik" měl nějaké problémy,které v tomto tématu nejsou zmíněny,tak se rád nechám informovat,co přesněji mu nešlo.
A pokud se dobře dívám,tak máš MDA Compact.Nejsem takový odborník,ale já bych si do Compacta necpal SE pro MDA1:sarcastic:
Zdeno_ce4you (291)|30.11.2005 20:17
[QUOTE="Kavy"]
http://www.krugi.umimto.com/view.php?cisloclanku=2004022101[/QUOTE]

jak jsi člověče přišel na tu subdoménu krugi????

jsem autor webu umimto.com a je zajímavé že ten odkaz funguje :).

A nejsem konkurence, jen se snažím být trochu užitečný. Ve své době bylo podobných informací hrozně málo, tak jsem o upgradu napsal své zkušenosti.

S pozdravem Zdeno
Kavy (374)|30.11.2005 21:42
Omluvte OT:
Už nevim,hlavně že to funguje:) Hledal jsem na netu ve vyhledávači v Seznamu a našel jsem asi na jaře Tvoje stránky.Ani jsem si toho"krugi" nějak nevšímal.Jen si pamatuju,že to bylo Umimto a něco.Jak se tam dostalo to krugi opravdu nevím.
Jinak dík.Na tvých stránkách jsem se podle návodů naučil flashovat přes kolíbku,flashovat přes kartu a mít vyzvánění na kartě.
Návody pro blbý prostě miluju;)

Tu konkurenci ber ze srandy,vzal jsem to ohledně těch zmińovaných návodů.Nechtěl jsem tím urazit kohokoliv zde na webu.Ale ty návody na flash jsou napsaný opravdu pěkně,že mi bylo líto na ně neodkázat.

Pro Soloryho:
O stránku zpět jsem doplnil odpovědi na tvé dotazy.
pruFF (26)|8.1.2006 21:12
Zdarek,

ukuchtil sem si ROMku, nakrmil sem svy MDA1, vse ok, ale nefunguje mi Storage Card. Kdyz to dam nazpet na 2002, jede ok.Nevite, cim to muze byt.V nastaveni pameti se mi pise :

Total storage card memory: Not installed

diky pruFF
pruFF (26)|8.1.2006 22:24
OK, kdyz ale delam na http://lumpistefan.dyndns.org/ tu ROM-ku 2003SE, tak tam narozdil od ostatnich dole nejde zvolit nic jinyho nez *.exe, pres USB. Treba u final tam je zipped NK.nb1 (SD-card flashing) .Jak to mam teda vytvorit? dik
Miloš Strouhal (3997)|8.1.2006 22:32
Jestli reagujes na mne a mou radu v te zamcene diskuzi, tak ja bych na tu kartu jeste zkusil hodit tu starsi final ROMku jez to tedy umoznuje. Ale vubec bych ji nenahraval do MDA, jen bych tu kartu s tou ROMkou strcil za normalniho behu systemu do MDA. Melo by ti to nabidnout zformatovani te karty, pokud ne, jsem se svymi radami u konce..
pruFF (26)|9.1.2006 00:55
Nejsem si jist, ze te uplne chapu.Mam nahrat na SD-cko starsi ROM-ku(2003Final) a tu SD mam vlozit do MDA za behu systemu(2003SE) a ma mi to nabidnout sformatovani???Na zaklade ceho mi to ma nabidnout zformatovani, kdyz ten system tu SD kartu vubec nerozpozna?
Miloš Strouhal (3997)|9.1.2006 01:10
Chapes to zcela spravne. :) Vysvetlit ti to nedokazu, kazdopadne uvedeny postup mi v minulosti opakovane pomohl jak na MDA 1, tak pozdeji i na MDA 2. Stale stejny postup s ROMkou na SD kartu.. Existuji tu nekde dokonce i diskuze na toto tema, tenhle postup totiz pomahal nejenom me. Ovsem v te dobe jeste neexistovala ta tva Secon Edition ROMka, takze tezko rict zda to pomuze i v tvem pripade..

Dalsi moznost jez zabirala u MDA 2 je zalohovat ROM na SD kartu primo ze zarizeni v rezimu Bootloaderu pomoci utilitky "mtty". Ackoliv karta za behu systemu byla neviditelna, v rezimu Bootloaderu na ni tu zalohu Bootloader dokazal zapsat. Po vlozeni karty do zarizeni za behu systemu bylo opet nabidnuto jeji zformatovani. :yes:
pruFF (26)|9.1.2006 13:28
To zni , ze by to mohlo fungovat.Ale mohl bys me nasmerovat na nake forum, ktere se primo tim bootloaderem a mtty zabyva?Hledal sem, ale nic nenasel.Aby to bylo pokud mozno v cestine;)
Diky
Miloš Strouhal (3997)|9.1.2006 19:20
No, je to někde na xda-developers.com.. Česky to fakt neni, a víc ti toho moc nepovim, už zi z toho bohužel téměř nic nepamatuji.. Nemam ty zařízení už dlouho.. Snad někdo z ostatních?
pruFF (26)|9.1.2006 21:58
Tak uz sem to castecne vyresil...zkusil jsem bratrovu 512 a ta tam fungovala, pak jeste jeho 1GB, taky fungovala...Ja tu svoji 512 sformatoval, nefungovala..Dal sem ji bratrovi, fungovala...=> mam bratrovu 512 a funguje mi to :)
Petr_z_Ujezda (140)|10.1.2006 22:03
Občas experimentuji a opět jsem si ukuchtil další verzi WM2003SE na MDA I z http://www.romkitchen.de. Nicméně mám několik dotazů:
1) K čemu je možnost zadat Notification Clear Fix - přidat si to?
2) K čemu je Remove stk.lnk from startup folder?
3) Fix SD-Card WipeOut?
4) K čemu je check Notifications
5) K čemu je a jak se projeví Speed up display? Skutečně to seřere 8MB? Nemá to být 8KB? Kdyby 8MB, tak to z těch 32MB RAM moc nezůstane.
6) Používám GPRS, ale občas po použití GPRS prostě telefonní část přestane nějak záhadně fungovat (i když ikazuje signá) - pomáhá jen přepnutí do leteckéhé modu (tedy vypnutí radia) a zpětné zapnutí
7) Používám SPB+ 3.0 a občas je zmatený indikátor nabití - většinou po připojení k PC - USB.
8) Má cenu downloadovat nějaké nové Radio (mám T310)
9) Lze místo tlačítka zobrazit do dolní lišty ikonu na natáčení displaye?
10) Lze rozumně namapovat horní tlačítka - nechová se to moc spolehlivě.
vonDra (54)|10.1.2006 23:00
tady uz je celkem mrtvo :D tak nevim jestli se neco dozvis

ale mam taky dotaz - po prechodu na WM2003SE a instalaci ovladacu ke klavesnici nejsem schopnny nic prijmout pres infra - predpokladam ze je to problem ovladacu klavesnice ale protoze jsem je instaloval poprvni hned po prechodu na 2003SE tak nevim (vsechno ostatni jede super - nechce se me do HR) kdyz se pokousim neco prijmout v okamziku kdy me se ukaze s cim se MDA spojilo na druhe strane to skonci haskou ze spojeni se nepodarilo navazat - ??