Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Psaní SMS v modulu telefonu ?

daww (687)|30.3.2005 15:46
Stále řeším problém jednoduchého psaní SMS palcem. Vím že existují různé klávesnice jako Blim Keys a jemu podobné. Ale to není ono. Mám jeden nápad. Nenašel by se zdatný programátor, který by využil modul telefonu - kde je mimo jiné super pohodlná klávesnice i pro palec a to dokonce i s písmeny - k psaní SMS ? Bílý obdelník, kde se zobrazuje volané číslo ap. by sloužil jako display pro několik řádků SMS. Zkuste se nad tím zamyslet.:)) :? :O
Orloj_ce4you (299)|30.3.2005 17:16
modulem telefonu myslis co? sw klavesnici ktera se pouziva pro vytaceni cisel? Ja pouzivam na psani i telefonovani intellipad a jsem docela spokojen.. tlacitka jsou velka, da se psat pohodlne i palcem jedne ruky..
daww (687)|30.3.2005 19:19
Jo, myslím sw klávesnici na vytáčení čísel. Intellipad jako soft jsem nikde nenašel. Jen pár obrázků a vždy v kombinaci s XDA II či compactem. Dá se tato aplikace někde sehnat ? Nepatřím bohužel k těm šťastným a jedu stále na MDA I:((
beecher (9270)|30.3.2005 20:13
No, myslim, ze mezi vami dvema doslo k nedorozumeni... IntelliPad neni na MDA 1.
Osobne doporucuji Blimkeys, trochu jejich konfigurace a mate to stejne, co umi Intellipad...