Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Data Phone III ovladače

KamilCZ (25)|25.3.2005 10:53
Měl bych jeden dotaz, při instalaci activesync pro Data Phone III a PC (Win XP, přes USB) se mi stalo že WIN nerozpoznal HW, nevím proč ale nemám zřejmě v systému odpovídající ovladač. Na přiloženém CD k Data Phone ovladače nejsou.
Neporadíte mi kde bych tyto ovladače mohl najít???
díky
Milan
Pavel Koza (4761)|25.3.2005 12:58
Co je to za system? Mate tam admin prava? Ovladac tam urcite bude, bud je primo v rootu CDcka nebo je v C:\Program Files\Microsoft ActiveSync\drivers po instalaci ActiveSync.
beecher (9270)|25.3.2005 13:07
Nainstalujte si ActiveSync, ktery byl dodany na CD k vasemu zarizeni, pak nebude problem s ovladaci. ;)
KamilCZ (25)|25.3.2005 13:33
mám administratorská práva....a jsou to WIN XP SP2
ikdyž jsem odinstaloval Activesync a nainstaloval starší verzi a stejně při GET CONECTED nenajde zařízení MDA a nespojí se....
dort (1212)|25.3.2005 13:37
a jinak Vám USB chodí?

pokud ano, tak zkuste synchronizaci s bluetooth ....

mimochodem, synchronizoval jste už někdy, nebo je to "první pokus"?

pokud připojíte USB od kolébky s MDA III do PC - tak ho počítač zaznamená ?
beecher (9270)|25.3.2005 13:38
[QUOTE="KamilCZ"]mám administratorská práva....a jsou to WIN XP SP2
ikdyž jsem odinstaloval Activesync a nainstaloval starší verzi a stejně při GET CONECTED nenajde zařízení MDA a nespojí se....[/QUOTE] Zkusil bych pred instalaci vypnout ten interni firewall. A klidne tam dat AS 3.8.
Miloš Strouhal (3997)|25.3.2005 13:46
Nebylo by od veci, omrknout konektor v kolebce, a na DataPhonu.. Pokud je jeden z nich poskozen, priznaky jsou podobneho razeni..;)
KamilCZ (25)|25.3.2005 13:47
USB mi chodí normálně (klávesnice, kamera, myš...), není to můj první pokus už jsem měl 3 IPAQ naposledy 4150 a většinou nebyl problém...
prostě jsem v nějaké slepé uličce, instalace proběhne a při pokusu o spojení nahlásí:Your device was not detected....
Miloš Strouhal (3997)|25.3.2005 14:01
Ja se ale nebavim vubec o tvem USB. Mluvim o poskozenem konektoru na telefonu, ci na kolebce, diky nemuz jsem resil pred casem stejny problem jako ty, a vyresilo se to opravou toho konektoru na zarizeni. Nesedely kontakty. Chapes? Nerikam ze mas zniceny konektor, rikam jen co kdyby..
dort (1212)|25.3.2005 14:05
[QUOTE="KamilCZ"]USB mi chodí normálně (klávesnice, kamera, myš...), není to můj první pokus už jsem měl 3 IPAQ naposledy 4150 a většinou nebyl problém...
prostě jsem v nějaké slepé uličce, instalace proběhne a při pokusu o spojení nahlásí:Your device was not detected....[/QUOTE]

dobře, a když vložíš MDA III do kolébky a pak teprve připojíš USB kabel do PC -> ozve se zvuk, že o něm počítač ví, nebo ne?

pokud ne, tak bych hledal chybu tam kde píše XP, pokud ano -> tak by si ho ale měli XP automaticky nainstalovat jako nový hardwer :?:
KamilCZ (25)|25.3.2005 14:15
[QUOTE="dort"][QUOTE="KamilCZ"]USB mi chodí normálně (klávesnice, kamera, myš...), není to můj první pokus už jsem měl 3 IPAQ naposledy 4150 a většinou nebyl problém...
prostě jsem v nějaké slepé uličce, instalace proběhne a při pokusu o spojení nahlásí:Your device was not detected....[/QUOTE]

dobře, a když vložíš MDA III do kolébky a pak teprve připojíš USB kabel do PC -> ozve se zvuk, že o něm počítač ví, nebo ne?

pokud ne, tak bych hledal chybu tam kde píše XP, pokud ano -> tak by si ho ale měli XP automaticky nainstalovat jako nový hardwer :?: [/QUOTE]


zvuk se ozve a XP ohlásí že nalezly nový HW, pak za pár vteřin nahlásí že nainstalovali nový HW a že je připraven k použití... pak spustím Activesync a dám vytvořit připojení on se poukouší... projede porty a pak řekne že zařízení nebylo detekováno....
dort (1212)|25.3.2005 14:25
firewall jak radil Beecher jsi zkoušel vypnout?

byť na ten bych moc nesázel ........ ale uvidíme ................... :?:

KamilCZ (25)|25.3.2005 14:29
jak ho mám vypnout?