Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Malé zamyšlení nad VGA displeji...

Saman_ce4you (1451)|4.11.2005 10:50
Taky je vysvetleni, ze ipf to tam dal jen kvuli podpisu, kde je odkaz na pozvanku na sraz, o kterem se na konci zminuje Andilek..
j-cop (80)|4.11.2005 12:20
Jen strucne: koupil jsem VGA (Asus 730W) a byl jsem nadsen. Nicmene nutnost nosit 2 kramy (tel+PDA) najednou zpusobovala, ze jsem Asuse nechaval pomerne casto doma. Pak jsem si uvedomil, ze jedine, kde vyuziju VGA je internet, a na internet je zase o neco lepsi otevrit IBM T41, ktery stejne taham vsude s sebou. Na cteni e-knih, stazeni mailu, upozorneni na udalosti ... na to vsechno staci QVGA. Do toho par uzitecnych aplikaci, jako napr. pohotovostni fotak, ktere ve VGA nebezi a uz tady mame nutnost neustalych soft-resetu kvuli prepnuti ... Dnes ma Asus noveho (doufam, ze stastneho) majitele, ja mam Compact, nezapominam ho, neresetuji, vse, na co jsem PDA vyuzival vyuzivam dal ve stejnych kvalitach, dokonce mi na Compactu soucasne pres BT bezi navigace i headset a jsem spokojeny. BTW: abych nezapomnel - z principu VGA vice zere baterie, Compact je v tomto uplny luxus :-)
Miloš Strouhal (3997)|4.11.2005 12:25
Mam VGA MDA Pro a baterie v nem vydrzi minimalne stejne tak dlouho jako v Compactovi. A abych nemusel tahat IBM, v mem pripade notebook Acer, a mobil + PDA koupil jsem prave VGA MDA Pro jez z velke casti zastoupi jak notase (displej, klavesnice), tak PDA, tak i mobil.. :yes:
j-cop (80)|4.11.2005 12:26
Jo, to bych videl jako dalsi krok :-P