Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Jiný internetový prohlížeč

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

Vážení kolegové,
    nevíte zda existuje nějaký internetový browser, který by lépe zobrazoval stránky, jež nejsou optimalizovány pro Pocket PC?
    Já jsem zatím našel jakýsi ThunderHawk (http://www.bitstream.com/wireless/index2.html), ale ten jako na potvoru při instalaci hlásí, že mé zařízení (Ipaq 3870) nepodporuje, ačkoliv by podle anoncovaných systémových požadavků měl. Proč tomu tak je, mi výrobce sdělí do 3 pracovních dnů.
    Ještě jsem zkusil program Virtual Display, kterým jsem převrátil obrazovku v integrovaném Internet Exploreru naležato, ale stejně to není žádná sláva.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2002

ThunderHawk podle mého názoru je na nic, když už chtěli PocketIE vylepšit měli to udělat systémem, jako je postavený multi IE - integruje se do PocketIE. TunderHawk jsem mel nainstalovaný asi 10 minut a už jsem mazal..... Virtual Display je dobrej, bohužel neoptimalizuje www stránky - ale tato aplikace vznikla z iného důvodu, ne na prohlížení a optimalizaci IE..... Bohužel... zdá se že se lepšího prohlížeče dočkáme až při nový verzi OS....[(]

Nováček
    Registrace
    Apr 2002

Já jsem zatím našel jakýsi ThunderHawk (http://www.bitstream.com/wireless/index2.html), ale ten jako na potvoru při instalaci hlásí, že mé zařízení (Ipaq 3870) nepodporuje, ačkoliv by podle anoncovaných systémových požadavků měl.
    Divny, mam taky 3870ku a nainstaloval jsem ThunderHawk bez problemu. Ale nelibil se mi, sice ho tam stale mam, ale nepouzivam ho.

Mik

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

ono hlavne thunder hawk nie je len aplikacia, ale aj sluzba. stranky su na servere spolocnosti upravovane a az potom idu do pocketu. teda myslim

Nováček
    Registrace
    Apr 2002

ono hlavne thunder hawk nie je len aplikacia, ale aj sluzba
    Jojo je to tak. A hlavne neni zadarmo. Nainstalovane to funguje myslim 14 dni. Pak utrum.
    Subjektivne se mi surfovani zdalo strasne pomaly, rozliseni to zvladalo velike ale tak na hrane citelnosti.

Mik

Podobná témata

1. HTC Kaiser - Jaký internetový prohlížeč?
    Od dustpath v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 07-11-2008, 20:31
  2. Nejlepší internetový prohlížeč
    Od Raider_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 18-10-2007, 22:25
  3. Internetový prohlížeč na placato
    Od du.du v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 25-12-2005, 20:13
  4. Internetový prohlížeč pro VGA